Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.11.2014 08:45

Новоселицька ОДПІ: Цьогоріч місцевий бюджет отримав понад 103 млн. грн.. від надходжень ЄСВ  |  Повідомлення податкової інспекції

У жовтні місяці платниками єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування спрямовано до бюджету 11251,4 тис. грн., що порівняно з минулорічними досягненнями (10509,2 тис. грн.) перевищило суму даного внеску на 742,2 тис.грн., або на 7,1 %. Таким чином, податківцям об’єднаної інспекції вдалося досягти перевиконання доведеного їм завдання на 9,3 відсотки. Переважна частина цих коштів надійшла від роботодавців, які нарахували та сплатили єдиний внесок на суми заробітної плати, винагороди за договорами цивільно –правового характеру, допомоги по тимчасовій непрацездатності.

Всього на обліку в інспекції перебуває 4564 осіб - платників ЄСВ, з них юридичних осіб  580, фізичних – 3984 суб’єктів господарської діяльності. У десятимісячний термін 2014 року вони перерахували до бюджету 103 млн. 689,16 тис. грн., в т.ч. Герцаївське відділення – 27 млн. 449 тис. грн.. За підсумками доведеного завдання перевиконання становить  4524,16 тис. грн., або на 4,6 %.

«Використання електронних сервісів є одним з пріоритетів у нашій роботі. Так, все більшої популярності серед платників ЄСВ набуває сервіс електронного звітування. Для такого дистанційного звітування платникам достатньо лише отримати безкоштовний цифровий підпис та завантажити відповідне програмне забезпечення. Слід зазначити, що загалом по Новоселиицькій ОДПІ 93 % звітів подано в електронному вигляді.», - говорить начальник Новоселицької ОДПІ Ігор Кочервей.

Новоселицькі податківці приділяють максимум  зусиль для того, щоб платники єдиного соціального внеску не відчували жодних незручностей при виконанні свого обов’язку – своєчасної сплати внеску. Адже єдиний соціальний внесок  –  це джерело пенсій та соціальної допомоги. А подання податкової звітності в електронному вигляді має багато переваг як для платників податків, так і для фіскального органу. Це - економія робочого часу та власних коштів на придбання бланків звітних документів. Звітність, надіслана електронною поштою, не потребує дублювання на паперових носіях та їх зберігання.   

Як повідомив начальник інспекції, за період адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування платники (починаючи з 1 жовтня 2013 року) перерахували понад 135 млн. грн.

У разі появи питань, пов`язаних з поданням звітності, сплатою чи нарахуванням ЄСВ, платники мають можливість отримати консультацію в Центрі обслуговування платників Новоселицької ОДПІ за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 108.

Нагадаємо, що єдиний внесок засобами програмного забезпечення автоматично розподіляється казначейством та, відповідно до законодавчо визначених пропорцій, перераховується за призначенням на рахунки фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та Пенсійного фонду.

 

  • Автор:головний державний інспектор з питань інформаційно-комунікаційного супроводження Новоселицької ОДПІ Марина Бурдужук

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання