Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

12.11.2014 17:02

Допомога землякам в зоні АТО - обов'язок кожного з нас |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Приємно відзначити, що робота зі збору та передачі гуманітарної допомоги нашим землякам, які несуть службу у зоні АТО, не припиняється ні на мить. Спільними зусиллями депутатів районної ради та організації Товариства Червоного Хреста України, за участю небайдужих мешканців району, волонтерів, вдається підтримувати бійців не лише найнеобхіднішим: продуктами харчування, спорядженням, а й засобами обігріву. До прикладу, вчора передано адресний гуманітарний вантаж – «пічку-буржуйку» та товари першої необхідності депутату районної ради Івану Попадюку. На разі вишукуються шляхи передачі аналогічного вантажу депутату Новоселицької міської ради Олегу Істратію.

Як зазначив голова районної ради Роман Криган: «Я впевнений, що у тій непростій ситуації, яка склалася в Україні, кожен мусить робити усе від себе залежне, аби сприяти якнайшвидшому вирішенню конфліктної ситуації на Сході. Своєю небайдужістю ми на крок наближаємо перемогу та встановлення миру на нашій землі. Тому, хочу подякувати усім, хто продовжує брати участь у зборі та передачі гуманітарної допомоги нашим бійцям у зону АТО. Окрема подяка Флорію Трояновичу Бзовію, керівнику  ПП «Котелево-Цегла», Дмитру Володимировичу Зеліску МП «STOPEXIM» та директору ТОВ «Фіорд» Володимиру Петровичу Покальському, які в стислі терміни виготовили і передали в районну раду «пічки-буржуйки».

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання