Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

10.11.2014 15:10

До відома пенсіонерів, які працевлаштовуються |  Повідомлення Пенсійного фонду

Шановні пенсіонери! Управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі нагадує, що згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, пенсіонер, який влаштувався на роботу обов’язково повинен повідомити про це управління Пенсійного фонду за місцем проживання та одержання пенсії, оскільки це впливає на розмір його пенсії.

Працюючі пенсіонери при працевлаштуванні не мають права:

1) отримувати надбавку на утриманця;
2) якщо пенсія призначена по вислузі років, то пенсіонер не має права працювати на посаді, яка дала право на призначення вищезазначеної пенсії;
3) пенсіонери, які достроково вийшли на пенсію, не мають права працювати до досягнення пенсійного віку;
4) працюючий пенсіонер який не досяг пенсійного віку не має права отримувати пенсію по інвалідності в розмірі пенсії за віком.

Порушення вимог законодавства призводить до незаконних підвищень пенсійних виплат, які в обов’язковому порядку підлягають поверненню до Пенсійного фонду.

Шановні пенсіонери, для раціонального використання державних коштів, та для заощадження Вашого часу просимо Вас дотримуватись вимог чинного законодавства та вчасно надавати до управління Пенсійного фонду повну достовірну інформацію, яка впливає на розмір пенсії.

Відповідальне ставлення до свого обов’язку убереже Вас від неприємних клопотів по поверненню отриманих коштів.

  • Автор:Управління Пенсійного фонду України в Новоселицькому районі

Новоселицька районна рада