Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

06.11.2014 16:03

Надання ефективних медичних послуг населенню на контролі у влади |  Діяльність органів місцевого самоврядування

Голова районної ради Роман Криган разом з директором обласної комунальної установи «Чернівецькій Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Володимиром Єленєвим здійснили робочу поїздку у с.Мамалига.

Спільно з головою територіальної громади Аркадієм Шовою, відвідали заклади охорони здоров’я. Зокрема, ознайомились із станом функціонування пункту бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги. За результатами прийнято рішення щодо переведення та розміщення пункту в приміщенні Мамалигівського ФАПу. Також вивчалося питання про стан та проблеми у наданні медичних послуг на території села.

Водночас Роман Криган заручився підтримкою Володимира Єленєва щодо відкриття на початку 2015 року пункту бригади екстреної (швидкої) медичної допомоги у с. Черленівка із зоною обслуговування наступних населених пунктів: Жилівка, Форосне, Щербинці, Берестя, Довжок, Малинівка. Розташування зазначеного пункту з постійним місцем базування передбачено у приміщеннях Черленівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини, в яких, уже за сприяння сільського голови Олександра Ротаря, проведено капітальний ремонт та створені належні умови для функціонування за призначенням.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада