Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

06.11.2014 15:43

Відзначено Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва  |  Урочисті заходи

Заступник голови районної ради Василь Горбатюк спільно з головою районної державної адміністрації Віталієм Балтою та міським головою Марією Нікорич привітали зі святом працівників культури та майстрів народного мистецтва Новоселиччини.

У вітанні Василь Горбатюк зазначив, що культура та мистецтво, у значній мірі, впливають на формування світогляду людини, визначення ії моральних принципів, розвивають естетичний смак та дарують радість спілкування зі світом прекрасного. Завдяки творчому натхненню працівників культури міських та сільських закладів району зберігається народне мистецтво і традиції, оновлюється українська культура та визначається національна ідея. Побажав нових творчих проектів і благополуччя у родинах.

Керівники району подякували як фахівцям, так і ветеранам праці, за особистий творчий внесок у розвиток культурної спадщини району. Найкращим працівникам культури та аматорським колективам вручені Почесні грамоти і гарні квіти.

Фотосесія

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання