Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

06.11.2014 15:38

Привітання голів районної ради Р.Кригана та районної державної адміністрації В.Балти з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва |  Вітаємо!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ, АМАТОРИ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич нашого краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Новоселиччину, Буковину і Україну.

Ваш творчий внесок у розвиток культури району, щоденна подвижницька праця заслуговує на слова щирої вдячності!

Щиро вдячні усім працівникам культурної сфери за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!

Голова районної державної адміністрації                                                                                                  Віталій БАЛТА

Голова Районної ради                                                                                                                                      Роман КРИГАН

Новоселицька районна рада