Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

16.07.2014 12:46

На позачерговому засіданні постійної комісії районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

     Голова районної ради Роман Криган взяв участь в позачерговому засіданні постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, яка проходила під головуванням Аркадія Томульця.

     За результатами  розгляду листа відділу прикордонної служби «Мамалига» щодо сприяння в забезпеченні 8-ми прикордонників, які направляються для участі в АТО, бронежилетами, касками та іншим інвентарем, комісією прийнято рішення в рамках Програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2014-2016 роки  перерахувати  на потреби прикордонників 50 тис. грн. 

     Постійна комісія також проаналізувала питання фінансово-господарської діяльності КУ «Новоселицька ЦРЛ». За результатами  рекомендовано головному лікарю Валерію Каларашу в 5-ти денний термін розробити заходи щодо посилення контролю за фінансово-господарською діяльністю установи.

 

  • Автор:Прес-служба районної ради

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 11.12.2019 року № 38-р про скликання 19 грудня 2019 року ХХVІІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.