Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

19.03.2019 16:34

ДФС Буковини: актуальні – запитання відповіді щодо адміністрування земельного податку |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
ДФС Буковини: актуальні – запитання відповіді щодо адміністрування земельного податку -Які громадяни мають право на звiльнення вiд сплати земельного податку?
-Право власності на землю не оформлено, але набуто відповідно до цивільно-правових угод: чи можливо скористатися пільгою?
-Де фізичній особі дізнатися, яку суму земельного податку потрібно сплатити?


19.03.2019 16:28

Власники та користувачі буковинської землі сплатили в казну понад 47,8 млн. грн.  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Власники та користувачі буковинської землі сплатили в казну понад 47,8 млн. грн. З початку 2019 року сума надходжень плати за землю, яка надійшла до місцевих скарбничок області від землекористувачів та власників землі перевищила минулорічний показник майже на 5,5 млн. грн. – повідомили у Головному управлінні ДФС у Чернівецькій області.


19.03.2019 15:52

В рамках програми „Турбота”  |  Добро. Благодійність. Милосердя.
В рамках програми „Турбота” Відбулося чергове засідання комісії з розподілу коштів, які виділені згідно районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота».
Розглянуто 39 заяв та прийнято рішення виділити допомогу на загальну суму 24 тис. 500 грн.


19.03.2019 09:18

З 1 березня пенсії перераховано понад 197 тисячам буковинців |  Повідомлення Пенсійного фонду
З 1 березня пенсії перераховано понад 197 тисячам буковинців З 1 березня 2019 р. перерахунок пенсії в Чернівецькій області проведено понад 197 тисячам пенсіонерів.
Середній розмір підвищення з урахуванням одноразової доплати склав 599.40 грн., одноразову доплату встановлено більше 54 тисячі осіб. Доплата в розмірі 2410,17 грн. передбачена для осіб, які мають повний страховий стаж і розмір їх пенсії станом на 1 березня 2019 року менший або дорівнює 1669,20 грн., та буде виплачена рівними частинами протягом березня та квітня 2019 року.
15.03.2019 13:20

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Шановні комунальники Новоселиччини!
Сердечно вітаємо вас з професійним святом!
Сфера послуг – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Комунальні блага стали настільки звичними, що ми не замислюємось, якою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Сьогодні важко уявити життя без роботи цих служб. Адже саме від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у цій галузі, багато в чому залежить благополуччя кожного будинку та кожної родини. Це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Завдяки їхній праці розквітають вулиці, парки і сквери. А це означає і добрий настрій…
Висловлюємо вдячність усім, на кого покладено важливу роль у забезпеченні діяльності народногосподарського комплексу району, задоволенні потреб людей у повсякденних і життєво необхідних послугах. Упевнені, що ваші зусилля й надалі сприятимуть зростанню комфортності життя новоселиччан. Бажаємо вам і вашим родинам доброго здоров’я, щастя, рясних матеріальних статків, наснаги, душевного тепла та нових професійних здобутків.14.03.2019 16:51

Обговорено інновації в рамках урядової програми «Доступні ліки» |  Інформації
Обговорено інновації в рамках урядової програми «Доступні ліки» Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в робочій нараді, яка пройшла під керівництвом голови районної державної адмінстрації Євгенії Бойко за участі голів сільських рад, об’єднаних територіальних громад та керівників аптечних закладів.
Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» В’ячеслав Бежан проінформував присутніх про інновації в рамках реалізації урядової програми «Доступні ліки». Зокрема, зазначено, що дана програма переходить в адміністрування Національної служби здоров’я України. З 1 квітня 2019 запроваджується «електронний рецепт». Забезпечення доступними безкоштовними ліками буде можливо лише для пацієнтів з підписаними деклараціями.
Також йшлося про технічні вимоги до участі в даній програмі, зокрема реєстрація аптечних закладів в центральній базі даних системи eHealth, навчання працівників.
У ході наради не залишилося поза увагою обговорення питань щодо проведення місячника санітарної очистки та благоустрою населених пунктів району у 2019 році, а також забезпечення на належному матеріально-технічному рівні виборчих комісій під час проведення чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.
14.03.2019 15:45

Відбулося засідання ХХІІІ чергової сесії районної ради VІІ скликання |  Діяльність органів місцевого самоврядування
14 березня 2019 року під головуванням голови районної ради Дмитра Вакарюка відбулося засідання ХХІІІ чергової сесії районної ради VІІ скликання.
В роботі сесії взяли участь голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, керівники районних організацій та служб, голови територіальних громад, представники ЗМІ.
Перед початком роботи депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників антитерористичної операції на Сході країни.
У відповідності до порядку денного районний військовий комісар Олексій Дишкант поінформував про стан та проблеми щодо забезпечення належного функціонування підрозділу територіальної оборони району та створення при військкоматі Територіального центру комплектування і соціальної підтримки, начальник відділення поліції Анатолій Василюк - про стан боротьби зі злочинністю та охорони громадського порядку в районі, головний лікар КНП «Новоселицька районна лікарня» Валерій Калараш - про заходи з підготовки КНП «Новоселицька районна лікарня» щодо створення умов з ефективної реалізації в районі державної програми «Безкоштовна діагностика» по принципу «гроші за пацієнтом».
Заслухано і обговорено питання про внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, затверджено звіт щодо виконання районного бюджету за 2018 рік, прийнято програми підтримки інститутів громадянського суспільства, розвитку сільського господарства, «Власний дім», підтримки первинної медико-санітарної допомоги, внесено зміни та доповнення до ряду районних програм.
Сесією надано згоду на продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна, списання автомобіля Комунальною установою «Новоселицький районний Будинок культури», збільшення статутного фонду Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» та призначення іменних стипендій кращим спортсменам району на 2019 рік.
14.03.2019 15:44

Заміна посвідчень постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи |  Соціальний захист
Заміна посвідчень постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи Постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2018 року №551 „Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян” затверджено Порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та іншим категоріям громадян.
Постановою Уряду передбачено провести до 1 січня 2020 року заміну посвідчень у зв’язку із затвердженням нових зразків посвідчень14.03.2019 12:27

Довідку про відсутність заборгованості з платежів можна отримати в електронному вигляді через Електронний кабінет  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Довідку про відсутність заборгованості з платежів можна отримати в електронному вигляді через Електронний кабінет

Довідка про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи надається за вибором платника у паперовій або електронній формі, про що він зазначає у заяві про надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи.


14.03.2019 12:25

Впроваджено мобільні додатки ЗІР |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Впроваджено мобільні додатки ЗІР Державна фіскальна служба постійно вдосконалює сервіси, орієнтуючись на сучасні технології, за допомогою яких надаються інформаційно-довідкові послуги фізичним та юридичним особам.
Одним із інформаційних сервісів ДФС є Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс (ЗІР).
Мета функціонування ЗІР:
- забезпечення громадськості оперативною, достовірною та повною інформацією;
- уникнення неоднозначного трактування законодавства;
- досягнення зростання рівня довіри до ДФС з боку суспільства.
Запрошуємо відвідати основну версію ЗІР та завантажити його мобільні додатки, які відтепер працюють на базі Android та IOS.
Мобільні додатки перебувають в тестовій експлуатації. Пропозиції та зауваження щодо їх функціонування Ви можете надіслати на електронну адресу: u.koval@sfs.gov.ua.14.03.2019 12:24

Платники податків Новоселиччини та Герцаївщини поповнили Державну скарбницю 17-ма мільйонами |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Платники податків Новоселиччини та Герцаївщини поповнили Державну скарбницю 17-ма мільйонами За січень-лютий 2019 року працівниками Новоселицького управління Головного управлінням ДФС у Чернівецькій області до Зведеного бюджету забезпечено надходження у сумі 48,5 млн. грн. Про це повідомив начальник фіскальної служби Новоселиччини та Герцаївщини Яна Габовда. За наданою інформацією, до Державного бюджету за два місяці 2019 року мобілізовано 17708,9 тисяч гривень.


14.03.2019 12:24

Увага «гаряча лінія» |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Увага «гаряча лінія» 18 березня 2019 року з 10 до 12 години в Новоселицькому управління ГУ ДФС у чернівецькій області буде проведено сеанс телефонного зв’язку «гаряча лінія» на тему: «Погашення податкового боргу та заборгованості з єдиного внеску».
На запитання платників податків відповідатиме Галина Жук – завідувач сектору погашення боргу ГУ ДФС у Чернівецькій області. Платники податків та громадяни можуть отримати відповіді на свої запитання за номером телефону (03733) 5-08-97.14.03.2019 12:21

До уваги громадян, які обробляють земельні паї! |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
До уваги громадян, які обробляють земельні паї! Фахівці фіскальної служби Новоселиччини та Герцаївщини повідомляють, що згідно пп.165.1.24 ст.165 ПКУ доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих ій у розмірах, встановлених Земельним кодексом України, для ведення особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподаткованого доходу фізичної особи (не підлягають оподаткуванню)


14.03.2019 08:08

Відбувся мистецький захід присвячений пам"яті Т.Г.Шевченка  |  Інформації
Відбувся мистецький захід присвячений пам"яті Т.Г.Шевченка Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь у святковому концерті, присвяченому традиційному українському народному мистецтву та відбувся у районному Будинку культури міста Новоселиця.
Оригинальну, яскраву різножанрову концертну програму за участю народного артиста України Івана Дерди та заслуженої артистки Ірини Стець продемонстрували викладачі і студенти музичного факультету Чернівецького національного університету імені Федьковича.
У виконанні музикантів і співаків пролунали творчі шедеври та фольклорні твори українських класиків і сучасних діячів мистецтв. Адже українське мистецтво відіграє величзне значення у поповненні багатовікової духовної спадщині нашого суспільства. Мета зустрічі шанувальників народного мистецтва - долучити молоде покоління до подальшого дбайливого збереження джерел традиційної національної культури, зокрема музичного, етнографічного і фольклорного жанру мистецтва.13.03.2019 11:23

Змінюється порядок виписування та реалізації рецептів |  Медицина
Змінюється порядок виписування та реалізації рецептів Головний лікар КНП «ЦПМСД Новоселицького району» Вячеслав Бежан
інформує жителів району, що з 1 квітня поточного року програма «Доступні ліки» переходить в адміністрування Національної Служби Здоров`я України. Відповідно змінюється порядок виписування та реалізації рецептів.
Ознайомтесь з новими правилами за посиланням на роз`яснення Національної Служби Здоров`я України.


Новоселицька районна рада

Оголошення

З 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подання депутатами щорічних декларацій за 2018 рік. Просимо завчасно перевірити можливість входу до Реєстру НАЗК та наявність необхідної інформації для заповнення е-декларації. На сайті Національного агентства доступна оновлена інформація, яка допоможе у заповненні та поданні декларації.