Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

23.05.2019 14:30

Відбулась колегія районної державної адміністрації |  Інформації
Відбулась колегія районної державної адміністрації Голова районної ради Дмитро Вакарюк взяв участь в колегії районної державної адміністрації, яка відбулась під головуванням голова райдержадміністрації Євгенії Бойко.


23.05.2019 14:28

Новини Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області |  Повідомлення Пенсійного фонду

-Подання звіту – запорука повноти наповнення реєстру застрахованих осіб$
-ДО УВАГИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ! ВІДСУТНІСТЬ ДІЯЛЬНОСТІ НЕ ЗВІЛЬНЯЄ ВІД СПЛАТИ ЄДИНОГО СОЦІАЛЬНОГО ВНЕСКУ


21.05.2019 16:07

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій Під головуванням Валерія Пріску, за участю голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій.


21.05.2019 15:50

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти,  культури, молоді та спорту Під головуванням Світлани Гавки, за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту.
Депутати розглянули питання про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка», заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року, присудження районної літературно-мистецької премії імені Степана Сабадаша у 2019 році, розвиток освіти в районі в умовах децентралізації.
Також члени комісії погодили план роботи районної ради на ІІ півріччя 2019 року, внесення змін до Комплексної програми підтримки інститутів громадянського суспільства етнічного спрямування (національних меншин) Новоселицького району та української діаспори на 2019-2021 роки та обговорили проект порядку денного чергової сесії районної ради.
За результатами розгляду прийнято відповідні висновки.21.05.2019 13:03

Відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось чергове засідання  постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Під головуванням Ігоря Дубея, за участю голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.
У відповідності до порядку денного начальник управління праці та соціального захисту районної державної адміністрації Людмила Крояло поінформувала з питання «Про соціальний захист та медичне забезпечення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю району». Зокрема вона зазначила, що в районі станом на 01.05.2019 року проживає 3880 інвалідів, з них дітей-інвалідів - 328. Одним з пріоритетних напрямків соціальної допомоги є забезпечення людей з обмеженими фізичними можливостями протезно-ортопедичними виробами, інвалідними візками, технічними засобами реабілітації.
З початку 2019 року видано 303 направлень на забезпечення протезно-ортопедичними виробами. Особи з інвалідністю та дітей з інвалідністю загального захворювання та з дитинства отримали 108 технічних засобів реабілітації. 7 дітей з інвалідністю направлені в центр реабілітації “Особлива дитина”. З метою отримання реабілітаційних послуг 4 дітей з інвалідністю направлені до Центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів с. Костичани.
Створений вільний доступ до приміщення пенсійного фонду і управління праці та соціального захисту населення, які знаходяться в будівлі районної ради, де облаштований пандус з поручнями, а також облаштований поручнями санвузл. Облаштоване місце паркування з спеціальним знаком, для осіб з вадами зору до будівлі районної ради влаштована табличка, стенд-книжка та графік роботи шрифтом Брайля. Влаштовані кнопки виклику в будівлях районної державної адміністрації, районного суду, Новоселицької об’єднаної податкової інспекції.
Потреби осіб з обмеженими фізичними можливостями враховуються під час розроблення і коригування проектної документації у відповідності до діючих норм на проектування об‘єктів.
Також головний лікар КНП «Центр ПМСД Новоселицького району» В’ячеслав Бежан ознайомив членів комісії з Стратегічним планом розвитку Комунального некомерційного підприємства», а головний лікар КНП «Новоселицька районна лікарня» Валерій Калараш поінформував про стан харчування хворих в районній лікарні.
Комісією погоджено списання та передачу окремого майна КНП «Новоселицька районна лікарня», проект порядку денного ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання від 14 березня 2019 року та План роботи районної ради на друге півріччя 2019 року.21.05.2019 13:03

Пенсійна служба закликає роботодавців не наражати людей старшого покоління на ризик опинитися в матеріальній скруті |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пенсійна служба закликає роботодавців не наражати людей старшого покоління на ризик опинитися в матеріальній скруті Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладає максимум зусиль до виконання найважливішого завдання - забезпечення своєчасних та в повному обсязі щомісячних виплат буковинським пенсіонерам. Наповнення ж бюджету Фонду, який здійснює фінансування пенсій, великою мірою залежить від сплати роботодавцями визначених законодавством фінансових зобов’язань. На жаль, не всі страхувальники сумлінно ставляться до їх виконання. Такі дії спричиняють недоотримання Фондом коштів, необхідних для виплати пенсій літнім громадянам, і наражають людей на ризик потрапити у скрутне матеріальне становище.


20.05.2019 16:53

Відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва Під головуванням Алчіпа Рошки, за участю голови районної ради Дмитра Вакарюка відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва.


17.05.2019 18:25

«Вишивана Україна – це Європа» |  Святкові заходи
«Вишивана Україна – це Європа» Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з представниками виконавчого апарату районної ради, за участі голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко, міського голови Марії Нікорич, працівників підприємств, установ, організацій та громадськості взяла участь у заходах з нагоди Дня вишиванки та Дня Європи.
На центральній площі міста пеpед районним будинком культури відбулися уpочисті заходи. Pізнобаpв'я вишиванок, pушників та посмішок заполонили центp Новоселиці. Під Державний гімн України та гімн Євросоюзу підняли прапори України та Євросоюзу.
Новосельчан і гостей міста привітали голова Новоселицької ОТГ Марія Нікорич та радник-посланник консула Румунії в Чернівцях Іонел Іван. Головним атрибутом свята стала вишита карта Новоселиччини. В pамках заходу відбулись нагородження переможців І етапу Всеукраїнської гри Сокіл («Джура»), конкурсу «Українській вимір процесів європейської інтеграції» та показові виступи Рою Драницької ЗОШ і каратистів.
Твоpчі колективи та дитячі ансамблі подарували гостям свята
концеpтну пpогpаму. Завершився захід "рушниковим флешмобом".
16.05.2019 14:16

Відбувся відбірковий тур щорічного благодійного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Рідний край» Україна |  Культура
Відбувся відбірковий тур щорічного благодійного Всеукраїнського  фестивалю-конкурсу  «Рідний  край» Україна Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з заступником голови райдержадміністрації Іваном Пазяком та міським головою Марією Нікорич взала участь в відбірковому турі щорічного благодійного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Рідний край» Україна.
Цьогоріч фестиваль розпочався символічно в День вишиванки. Його метою є розвиток та підтримка молодого покоління, відродження та збереження національної народної творчості, традицій та звичаїв, популяризація самобутнього колориту різних областей України.
Участь у фестивалі взяли 36 конкурсантів, представників дитячої та юнацької народної творчості віком від 5 до 23 років з усіх населених пунктів Новоселиччини.
Учасники конкурсу змагались у наступних номінаціях: мистецтво художнього читання, мистецтво вокалу, музичне мистецтво, хореографія, образотворче та декоративно-ужиткове мистецтво, комп’ютерні програми, мистецтво художнього дизайну, медіа мистецтво.
Лауреатів конкурсу запрошено на обласний відбірковий тур фестивалю, що проходитиме у Чернівцях.


15.05.2019 15:38

В Новоселиці змагаються рої юних козаків |  Патріотична робота
В Новоселиці змагаються рої юних козаків Заступник голови районної ради Ольга Цуркан разом з заступником голови райдержадміністрації Іваном Пазяком та міським головою Марією Нікорич взала участь в урочистому відкритті районного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
На перший етап гри прибуло 24 команди загальноосвітніх навчальних закладів. Учасники виконали Державний гімн України. Почесне право підняття Державного прапору отримали представники Тарасовецької ЗОШ, які були переможцями минулорічних змагань.
Конкурсні змагання триватимуть протягом двох днів. За їх результатами найсильніші козацькі рої виборюватимуть перемогу в області.
Ольга Дмитрівна побажала перемоги кращим командам, наголосила на важливості проведення такого роду змагань, де виявляється патріотизм, загартовується сила духу та прищеплюється любов до Батьківщини.
«Джура» це форма позакласної роботи з патріотичного та морально-етичного виховання школярів, засіб формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи. Її організація в навчальних закладах спирається на учнівське самоврядування, засноване на традиціях козацького кола, вільного народного віче, і являє собою добровільне об'єднання дітей для виконання завдань гри.
На загальнонаціональному рівні гра проводиться з 2009 року. Новий поштовх у своєму розвитку вона отримала 2015 року, коли була включена до Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016—2020 роки, затвердженої Указом Президента України.15.05.2019 14:47

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про скликання ХХІV чергової сесії Новоселицької районної ради VІІ скликання  |  Діяльність органів місцевого самоврядування

П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про скликання ХХІV чергової сесії Новоселицької
районної ради VІІ скликання
Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним:

1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року.

2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року.

3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка».

4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року.

5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня».

6. Інші.

На сесію запрошують депутатів районної ради VІІ скликання, голову районної державної адміністрації, заступників, керівників управлінь та відділів районної державної адміністрації, голів Новоселицької, Мамалигівської та Магальської ОТГ, сільських голів, депутатів обласної ради від Новоселицького району, керівників правоохоронних та контролюючих органів, представників ЗМІ.
Робота сесії розпочнеться о 10-ій годині в залі засідань районної ради /вул.Чкалова,7/.


15.05.2019 14:45

Новини ДФС  |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Новини ДФС
Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області інформує:
-20 травня 2019 року з 11:00 до 13:00 відбудеться сеанс телефонного зв’язку „гаряча лінія”;
-Про перші підсумки Деклараційної кампанії-2019;
-Про підвищення рівня виплати заробітної плати та легалізації найманої праці;
-Про мобілізацію понад 50 мільйонів податку на доходи фізичних осіб;
-Про терміни сплати земельного податку фізичними особами;
-Про термін для складання розрахунку коригування.


14.05.2019 14:09

День вишиванки - як і коли відзначатимуть на Новоселиччині |  Інформації
День вишиванки - як і коли відзначатимуть на Новоселиччині Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в засіданні організаційного комітету з проведення Дня вишиванки у районі.
Обговорено план проведення відповідних заходів. Зокрема, в Новоселиці 17 травня, під гаслом «Вишивана Україна – це Європа» передбачається провести парад вишиванок та святковий концерт. Збір учасників розпочнеться о 13.30 год. біля районного будинку культури.
Вишиванка - символ, який об'єднує українців, незалежно від мови спілкування, віросповідання чи політичних поглядів, це одяг вільних людей.
Традиційно, понад 10 років, День вишиванки відзначається у другій половині травня. Це свято у 2007 році заснували студенти Чернівецького національного університету. У минулому році більше 60 країн підтримали День вишиванки.


13.05.2019 16:31

Довгожителька з Жилівки відзначила своє 100-річчя |  Інформації
Довгожителька з Жилівки відзначила своє 100-річчя Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з керівником апарату райдержадміністрації Ліліаною Габою, заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Наталією Штефанко, директором територіального центру Оксаною Рурак та представниками сільської територіальної громади привітали жительку села Жилівка Ватаман Марію Іванівну з поважним ювілеєм - 100-річчям від дня народження.
Ювілярці вручили Почесну грамоту, подарунки, квіти, побажали здоров'я, бадьорості духу та довгих років життя.
Весь свій вік Марія Іванівна прожила в рідному селі. Народила та виховала трьох дітей. Все трудове життя пропрацювала в сільському господарстві, з них понад п’ятдесят років в колгоспі «Жовтень». Під час Другої світової війни була залучена до робіт по забезпеченню Радянської Армії. Нагороджена медалями «Ветеран праці», материнства та «65-років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».
10.05.2019 09:16

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем матері |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем матері Шановні новоселиччанки! Щиро вітаєм вас з Днем матері!
У День матері очі всіх мам на світі сяють по-особливому, адже їх вітають найрідніші люди в житті – їх діти. Від усієї душі вітаємо всіх матусь зі святом і бажаємо щастя, море посмішок, натхнення і, звичайно, терпіння, адже без нього нелегко нести почесне звання «мама». Нехай це зворушливе і тепле свято ознаменується материнською усмішкою, радістю і добром.
Бажаємо кожній мамі на світі – лише кращого. Нехай ваші діти радують успіхами і стануть материнською гордістю, а всі безсонні ночі будуть компенсовані любов’ю і вдячністю дітей. Нехай в домі буде удача, радість і благополуччя, а настрій – завжди сонячний та яскравий! Бережіть себе і будьте щасливі. Щастя у ваші люблячі очі і миру в серці!


Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.