Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

08.11.2019 15:44

Як оформити аліменти. Право на утримання дитини без розірвання шлюбу |  Інформації
Як оформити аліменти. Право на утримання дитини без розірвання шлюбу Аліменти - це кошти для утримання, які закон зобов'язує платити одного з батьків неповнолітньої дитини. Їх можуть перераховувати в добровільному порядку, а можуть - за рішенням суду.
Аліменти на утримання дитини є гарантією виконання кожним з батьків свого обов’язку забезпечувати дитину, надавати їй можливість на користування всіма благами соціального забезпечення, належним харчуванням, житлом, розвагами, надати їй захист і піклування, які необхідні для її благополуччя. При цьому, виходячи з положень чинного законодавства, доступ дитини до даних благ не залежить від перебування батьків у шлюбі. Аліменти є власністю самої дитини, а не батьків. Батьки лише отримують та використовують їх від імені дітей. Права та обов’язки матері, батька і дитини ґрунтуються на походженні дитини від них незалежно від того, чи перебували вони у шлюбі між собою. Тобто перебування батьків у шлюбі або його розірвання не впливає на обов’язок батьків утримувати дитину.08.11.2019 11:52

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва 9 листопада – Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
Шановні працівники культури, аматори народного мистецтва!
Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.
Повноцінне духовне життя народу неможливе без активної діяльності працівників культури і майстрів мистецтв. Споконвіку пісня і танець, музика і слово, витвори майстрів народної творчості були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті. Вони підживлювали і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.
Працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаємного порозуміння та злагоди в суспільстві.
Завдяки вам, справжнім майстрами своєї справи, культура Новоселиччини як галузь, попри всі труднощі та негаразди, розвивається, збагачується новими іменами, цікавими формами роботи.
Вагомий внесок у відродження національної культури роблять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.
З нагоди професійного свята бажаємо вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.07.11.2019 15:00

Відзначено професійне свято тих, хто власне дарує людям свято, естетичне задоволення та гарний настрій |  Інформації
Відзначено професійне свято тих, хто  власне  дарує людям свято, естетичне задоволення та гарний настрій Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з керівником апарату районної державної адміністрації Ліліаною Габа та головою міської ради Марією Нікорич привітали працівників культури з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.


05.11.2019 14:44

До уваги власників землі та землекористувачів!  |  Інформації
До уваги власників землі та землекористувачів!  Відділ у Новоселицькому районі Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області рекомендує власникам земельних ділянок приватної форми власності, органам державної влади, органам місцевого самоврядування, підприємствам державної та комунальної форми власності, установам та організаціям здійснити організацію робіт з розробки відповідних документацій із землеустрою на земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами і договорами оренди, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, та на земельні ділянки правовстановлюючі документи на які належним чином зареєстровані та видані, але дані земельні ділянки не відображаються на Публічній кадастровій карті, для подальшого внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру.
Для отримання більш детальної інформації щодо внесення відомостей про земельні ділянки до Державного земельного кадастру, пропонуємо звернутися до територіальних структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Чернівецькій області за місцем розташування земельних ділянок.04.11.2019 14:18

Повідомлення Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області  |  Повідомлення
Повідомлення Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області
Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області повідомляє, що з 4 листопада 2019 року Сервісний центр в місті Чернівці працює за новою адресою: площа Центральна,3.
Прийом громадян здійснюватиметься з 8.00 до 18.00 години (без обідньої перерви) з понеділка по п’ятницю.
Довідкову інформацію можна отримати за номером телефону 54-65-43.
Донедавна Чернівецька область була чи не єдиною в Україні, де пенсійна служба здійснювала обслуговування громадян в орендованих та пристосованих приміщеннях. Ухвалене урядом рішення щодо передачі Пенсійному фонду колишнього приміщення управління Національного банку України сприятиме покращенню організації роботи з обслуговування громадян. Колектив Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладе максимум зусиль до забезпечення якості надання послуг відповідно до стандартів.01.11.2019 10:52

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем залізничника |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем залізничника ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня залізничника! Напевне, немає жодної людини, котра хоча б раз у житті не подорожувала по залізниці.. Через вас проходять мільйони пасажирів і тонни вантажів. Ваша робота робить відстані між людьми незначним. Галузь, у якій ви працюєте, займає важливу сходинку в економіці України, сприяє розвитку усіх інших галузей господарства. На залізниці завжди працювали висококваліфіковані фахівці справжні професіонали. Сьогодні ми вшановуємо вашу нелегку, наполегливу працю. Щирі слова вітань адресуємо ветеранам залізничного транспорту, які перебувають на заслуженому відпочинку та всім, хто вніс свій посильний вклад у розвиток і загальну діяльність залізничної галузі. У день професійного свята бажаємо всім вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі.


01.11.2019 10:51

Працівників соціальної сфери вшанували з нагоди професійного свята |  Заходи
Працівників соціальної сфери вшанували з нагоди професійного свята Керуючий справами районної ради Іван Балацко спільно з заступником голови районної державної адміністрації Іваном Пазяком, заступником голови міської ради Деомидом Шовою привітали з Днем працівників соціальної сфери трудові колективи Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Територіального центру, Управління Пенсійного фонду, Служби у справах дітей райдержадміністрації, Центру соціальних служб для сім’ї та молоді, Центру зайнятості, Магальської, Костичанівської та Стальнівецької соціальних установ реабілітаційного призначення, районного відділення Фонду соціального страхування, районної організації товариства Червоного Хреста і волонтерів, соціальних працівників сільських рад та об’єднаних територіальних громад району.


01.11.2019 10:51

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем працівника соціальної сфери |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем працівника соціальної сфери ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ! Прийміть сердечні вітання з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників соціальної сфери! Відзначення Дня працівника соціальної сфери – справедлива шана держави і подяка за вашу працю, яка сповнена гуманізму, милосердя, любові і тепла. Пенсіонери, інваліди, малозабезпечені верстви населення, діти-сироти – це ті люди, які щодня потребують вашої уваги, підтримки, яким ви своєю турботою, а іноді й просто посмішкою та добрим словом даруєте такі необхідні кожній людині віру, впевненість та надію, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації. Переконані, що вам вистачить снаги, витримки та професіоналізму для подолання всіх труднощів у справі поліпшення добробуту населення нашого району, соціального захисту тих, хто його потребує. Нехай ваша компетентність, працьовитість, душевне тепло і надалі служитимуть людям, а свято принесе усвідомлення своєї причетності до великої справи соціального захисту людини. Бажаємо кожному з вас міцного здоров’я, щастя, активного довголіття, достатку, витримки, у життєвих випробуваннях, невичерпної енергії для творення добра, заслуженої шани та вдячності людей, снаги і завзяття в служінні вашій благородні справі!


01.11.2019 10:50

Новоселиччина відзначила 101 річницю Буковинського віча |  Інформації
Новоселиччина відзначила 101 річницю Буковинського віча За участю керуючого справами районної ради Івана Балацка, заступника голови районної державної адміністрації Івана Пазяка, голови міської ради Марії Нікорич, представників органів виконавчої та представницької влади району, трудових колективів установ, молоді та громадськості відзначено урочистості з нагоди 101-ї річниці Буковинського Народного Віча, що відбулися у Районному будинку культури міста Новоселиця.


01.11.2019 10:46

Звернення голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з нагоди 101 річниці Буковинського віча |  Вітаємо!
Звернення голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з нагоди 101 річниці Буковинського віча ШАНОВНІ НОВОСЕЛИЧЧАНИ!
Звертаємось до кожного з вас зі щирими словами вітання з нагоди дня вшанування Буковинського віча. 101 рік минає від славетної днини 3 листопада 1918 року, коли на Театральній площі Чернівців тисячі городян та селян краю одностайно проголосували за входження до складу праматері України. Відтоді цю подію краяни гордо називають Буковинським віче. Десятиліття продемонстрували, наскільки наші предки у своєму рішенні були прозорливими і мудрими. Саме їх волевиявлення стало предтечею Акту проголошення Незалежності України в 1991 році. Тож з цієї нагоди бажаю всім вам здоров’я, многая літа щасливого і плідного життя, добробуту – соціального і духовного, єднання в розбудові Новоселиччини, Буковини і України, як нам заповіли 95 літ тому учасники велелюдного народного парламенту – Буковинського віча. Зі святом вас! Слава Україні, слава її героям!28.10.2019 15:42

Новоселиччина вшанувала визволителів України від фашистських загарбників  |  Урочисті заходи
Новоселиччина  вшанувала  визволителів України
від фашистських загарбників

Голова районної ради Дмитро Вакарюк спільно з в.о. голови районної державної адміністрації Каріною Поп, головою міської ради Марією Нікорич, працівниками виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представниками трудових колективів і громадськістю міста, учнями міських загальноосвітніх шкіл та студентами медичного коледжу взяв участь в урочистому заході з нагоди 75-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників.
Хвилиною мовчання присутні вшанували ветеранів та учасників Другої Світової війни та учасників Операції об’єднаних сил, які відстоюють територіальну цілісність на Сході країни і міжнародний авторитет держави.
Керівниками району та бажаючими громадянами покладено квіти до Меморіалу Слави і місць захоронення.25.10.2019 13:28

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з 75-ю річницею звільнення України від нацистських окупантів |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з 75-ю річницею звільнення України від нацистських окупантів Шановні ветерани! Дорогі новоселиччани!
У понеділок, 28 жовтня, виповнюється 75-а річниця з того дня, коли українські землі було звільнено від нацистських окупантів. І у ці дні ми повертаємось своєю зболеною, але світлою пам’яттю до тієї вистражданої й очікуваної осені 1944 року. Позаду залишилися жахіття війни, і хоча бойові дії ще продовжувалися, мирні жителі розпочали тривалий і складний процес відбудови. Згадаймо у ці дні про тих, хто мужньо і стійко боровся з ворогами на фронтах, у підпіллі, національно-патріотичних формуваннях, трудився в тилу.
Схожі виклики, на жаль, сьогодні постали перед Україною знову. Учасники ООС на сході нашої країни відвойовують право на незалежність та свободу. Святою справою для нас, нащадків, є обов’язок відстояти мир та не звернути з обраного шляху.
Схилімо голови в пам’ять про загиблих у смертельному двобої з ворогом, чиї могили, відомі й незнані, розкидані по своїй і чужих землях. Пам’ятаймо про кожну солдатську краплину крові, кожну вдовину і сирітську сльозу. Бажаємо й надалі якнайдовше залишатися в строю та силою свого духу бути прикладом патріотизму для молодого покоління. Щастя вам, добра, здоров’я, оптимізму, бадьорості духу та любові ще на багато років!
Доземний уклін вам, дорогі ветерани!
Слава Україні! Слава її героям!


25.10.2019 13:23

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем автомобіліста і дорожника |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем автомобіліста і дорожника Шановні працівники дорожньої галузі Новоселиччини! Шановні автомобілісти!
Сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника, яке відзначається в Україні в останню неділю жовтня. Це свято об’єднує між собою професіоналів та автолюбителів. Ми вітаємо усіх, хто вдень і вночі працює на автобусах, легковому та вантажному транспорті. Ви сидите за кермом різних авто, але усі ви – на одній дорозі. Від вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність здійснення перевезень та безпека пасажирів. Саме від стану доріг та злагодженої роботи перевізників залежить якість та своєчасність забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.
З цієї нагоди щиро бажаємо всім працівникам і ветеранам дорожньої галузі, всім автомобілістам міцного карпатського здоров’я, миру й злагоди, нових успіхів у трудовій діяльності, спрямованій на доведення всіх автошляхів нашого краю до такого стану, щоби рух по них був максимально безпечним, комфортним і зручним, а добро, щастя і радість нехай будуть для вас щодня невід’ємними. Прихильної вам долі та Божого благословення на многії літа!


18.10.2019 09:20

Народний депутат України Георгій Мазурашу проведе особистий прийом громадян |  АНОНС
Народний депутат України Георгій Мазурашу проведе особистий прийом громадян 23 жовтня поточного року о 10:00 в кабінеті №4 Новоселицької районної ради (вул.Чкалова,7) буде проводити особистий прийом громадян народний депутат України Мазурашу Георгій Георгійович.


18.10.2019 09:18

До відома жителів району! |  Повідомлення Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області
До відома жителів району! Новоселицьке управліня повідомляє:
-Власники нерухомого майна спрямували до місцевого бюджету більше 4 мільйонів;
-Платники податків двох районів забезпечили до Держбюджету 74 мільйонів гривень;
-З 1 січня 2020 року змінюється форма податкової декларації про майновий стан і доходи;
-Пільги по земельному податку для фізичних осіб.Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.