Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

16.07.2019 16:08

Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з в.о. голови районної державної адміністрації Кариною Поп, головою Новоселицької міської ради Марією Нікорич привітала бухгалтерів з професійним святом.  |  Святкові заходи
Неможливо уявити галузь національної економіки, де б не використовувалась копітка праця, професійні знання та практичний досвід бухгалтерів. Висловили вдячність за сумлінне виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення чіткого контролю фінансових операцій, своєчасність податкових платежів та важливий внесок у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств і установ. Побажали задоволення від такої відповідальної роботи, плідних успіхів і підсумків у царині «цифр», людської поваги, сімейних радощів та благополуччя.
З нагоди свята найкращим працівникам і ветеранам праці вручені Почесні грамоти. Аматори районного Будинку культури подарували присутнім святковий концерт.
У заході взяв участь депутат Чернівецької обласної ради Іван Семенюк.16.07.2019 13:30

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка з Днем Бухгалтера  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка з Днем Бухгалтера Шановні бухгалтери!
Прийміть в цей чудовий літній день теплі вітання з вашим професійним святом – Днем бухгалтера.
Ваша робота може здатися одноманітною для тих, хто не пірнав у дивовижний світ цифр, витрат і доходів. Бухгалтер — це професія, яка вимагає уважності, відповідальності і посидючості. Бухгалтери – люди скрупульозні, бухгалтери – люди творчі: з ніжними душами, закохані в досконалу магію цифр.
Хочеться побажати кожному бухгалтеру терпіння, працьовитості, легкості в роботі, побільше щасливих, спокійних моментів та яскравих вихідних! Бажаємо завжди залишатися першокласними фахівцями і з легкістю справлятися з проблемами. Успіхів вам в роботі і особистому житті, стабільного доходу і міцного здоров’я. Добробуту і процвітання, рівноваги і творчого неспокою!


05.07.2019 16:32

Новоселицька райспоживспілка відзначила професіне свято |  Заходи
Новоселицька райспоживспілка відзначила професіне свято Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з головою районної державної адміністрації Євгенією Бойко, заступником голови Новоселицької міської ради Сергієм Арсенієм привітала працівників районної споживчої спілки з Міжнародним Днем кооперації.


05.07.2019 16:29

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Міжнародним днем кооперації |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Міжнародним днем кооперації Шановні кооператори! Щиро вітаємо вас з Міжнародним днем кооперації!
Те, що не під силу вирішити одній людині, легко вирішується спільними зусиллями. Саме ця ідея спонукала людей колись створювати кооперації. Не важливо, яку саме задачу вирішують люди, важливо те, що завдяки їх скоординованим спільним діям життя в суспільстві змінюється в кращу сторону.
Кооперативний рух сприяє розвитку підприємницької діяльності, створенню додаткових робочих місць, вирішенню низки соціальних проблем жителів нашого краю. Завдяки спільному господарюванню та взаємодопомозі широкі верстви населення мають реальну можливість реалізувати підприємницьку ініціативу та поліпшувати свій добробут.
Саме від вас залежить задоволення потреб населення в товарах та послугах, якості їх надання. Впевнені, що створений і примножений вашими зусиллями кооперативний сектор й надалі сприятиме зростанню та підвищенню добробуту жителів Новоселиччини. Бажаємо вам міцного здоров‘я, щастя, радості та сімейного благополуччя!04.07.2019 16:47

Про функціонування ПОВЗ "Калинка" |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Про функціонування  ПОВЗ "Калинка" Голова районної ради Дмитро Вакарюк, за участі голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко та голови постійної комісії районної ради з питань бюджету Василя Сухораба, провів робочу нараду з міським головою Марією Нікорич, головами Мамалигівської, Ванчиковецької, Тарасовецької сільських рад та начальником відділу освіти Аделіною Руснак щодо визначення шляхів подальшого функціонування ПОВЗ «Калинка».
Зокрема зазначено, що протягом 2018-2019 років суттєве скорочення надходжень до районного бюджету не дозволило провести оздоровчу компанію для дітей району на базі даного закладу. Враховуючи неспроможність районного бюджету в подальшому самостійно фінансувати установу, а також завершення в найближчій перспективі процесу децентралізації, за результатами розгляду різних пропозицій, спільним знаменником стала необхідність збереження оздоровчого закладу, який протягом десятиріч обіймав призові місця серед обласних установ даного типу.
Вирішено створити робочу групу, яка виробить план дій, виїжджаючи на місце, визначить оптимальну кількість робіт, що потрібно виконати для запуску закладу до наступного оздоровчого періоду та надасть пропозиції щодо обсягів фінансування, які будуть доведені всім зацікавленим сторонам.04.07.2019 14:41

Відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України |  Інформації
 Відбулись урочистості з нагоди Дня Національної поліції України Голова районної ради Дмитро Вакарюк спільно з головою районної державної адміністрації Євгенією Бойко та головою Новоселицької міської ради Марією Нікорич взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Національної поліції України.


04.07.2019 14:37

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Національної поліції України |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Національної поліції України Шановні поліцейські Новоселиччини!
Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Національної поліції україни!
Це професійне свято людей, яких просто не можна не поважати. У працівників поліції – мужня та почесна професія. На них покладено винятково відповідальне і благородне завдання – захист життя і здоров’я людей, прав і свобод громадянина, інтересів держави і суспільства від протиправних посягань, ведення боротьби із злочинністю, охорона громадського порядку, забезпечення громадської безпеки.
Приємно відзначити, що поліцейські демонструють високий професіоналізм та мужність, не шкодуючи сил і здоров'я, нерідко ризикуючи власним життям заради життя інших, сумлінно виконують свій громадянський обов'язок.
Переконані, що завдяки відповідальному ставленню до службових обов’язків, вмінню долати труднощі та за умови всебічної підтримки з боку суспільства працівники поліції з честю виконають поставлені завдання із зміцнення законності і правопорядку.
Бажаємо вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України. Найкращі побажання вашим рідним і близьким, які поділяють труднощі вашого напруженого життя!04.07.2019 14:36

З 1 липня 2019 року в Україні прожитковий мінімум складає 1936 грн |  Інформації
З 1 липня 2019 року в Україні прожитковий мінімум складає 1936 грн Прожитковий мінімум в Україні з 1 липня 2019 року зріс і становить 1936 гривень (раніше – 1853 грн). Про це інформує відділ «Новоселицьке бюро правової допомоги»


02.07.2019 16:35

З 1 липня пенсійні виплати окремих категорій громадян зростуть |  Повідомлення Пенсійного фонду
З 1 липня пенсійні виплати окремих категорій громадян зростуть 26 червня 2019 року Урядом прийнято постанову №543, якою внесено зміни до ряду постанов Кабінету Міністрів України, що регулюють питання пенсійного забезпечення окремих категорій громадян.


27.06.2019 15:21

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем молоді  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем молоді
Шановна молодь Новоселиччини!
Щиро вітаємо вас з вашим святом, Днем молоді!
Молодість – це здоровий оптимізм і любов. Це віра в майбутнє, це сила, відвага і відчайдушність! Це величезний потенціал, який може багато чого змінити, і потрібно допомогти молодим реалізувати його і направити на користь всьому суспільству.
Талановиті, енергійні, освічені, з амбіціями і планами! Молодь – це ті, у кого ще багато чого попереду. Це гідна зміна старшим поколінням. Це люди, за якими майбутнє нашої країни.
Побажаймо сучасній молоді знайти себе. Щоб сенсом життя були конкретні цілі та їх досягнення! Нехай молодість ніколи не закінчується, нехай найяскравіші роки життя будуть наповнені мріями, великими досягненнями, успішними днями і неймовірними відчуттями щастя. Але не забувайте – з ваших доль пишеться історія рідного краю, і від вас в майбутньому залежить його розвиток!
27.06.2019 15:18

З нагоди Дня Конституції України |  Заходи
З нагоди Дня Конституції України Сьогодні у Районному будинку культури міста Новоселиця за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка, керівників виконавчої влади району, депутата обласної ради Івана Семенюка, голови Новоселицької об’єднаної громади Марії Нікорич, міських жителів, працівників закладів, установ та організацій відбувся урочистий захід з нагоди відзначення державного свята - Дня Конституції України.


27.06.2019 15:15

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Конституції України |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем Конституції України День Конституції України!
Шановні новоселиччани! Щиро вітаємо вас з державним святом – Днем Конституції України!
День народження Основного закону України – свято для кожного громадянина нашої країни. Для кожного, хто поважає державу, її правові основи. І в цей день варто привітати кожного, кому дорога історія, доля Вітчизни, адже Конституція – гарантія всіх наших прав і свобод.
Світовий досвід свідчить, що найуспішніше розвивається та суспільна система, в якій найбільш повно розкривається творчий потенціал людини. Саме вільна та відповідальна особа є головною рушійною силою сучасної цивілізації, творцем всіх складових суспільних відносин – політичних, економічних, соціальних, правових, етнічних, конфесійних, наукових, культурних. Конституція України 1996 року дала поштовх для продуктивного розвитку усіх галузей національного законодавства
та сфер суспільного життя.
Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом залишаються реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися на краще майбутнє
і разом створювати нову європейську державу.
Від щирого серця зичимо усім міцного здоров'я, бадьорості духу та впевненості у безхмарному конституційному майбутньому нашої спільної держави. Зі святом вас!27.06.2019 15:12

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко випускникам-2019 |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко випускникам-2019 Дорогі випускники!
Дорогі і любі наші випускники! Сьогодні для вас настав важливий день – прощання зі шкільними роками, які були дивовижними і незабутніми для кожного з вас. Ви тепер входите у новий етап життєвого шляху, і ми бажаємо вам йти по ньому з упевненістю і високою метою, яка принесе вам бажані плоди. Нехай успіх супроводжує ваші вчинки і прагнення, радість не дає вам сумувати, а щастя буде таким же близьким і безтурботним, як і в дитячі роки.
Бажаємо завжди з теплотою згадувати шкільні роки, шкільних друзів і, звичайно ж, вчителів, які дали вам такий важливий поштовх у житті. Бажаємо зробити правильний вибір і стати на ту дорогу, яка допоможе досягнути того від чого залежить ваше майбутнє.
Успіху і яскравих моментів, нових почуттів, розвивайте свої таланти і будьте завжди сповнені віри в гарне і гідне майбутнє.


27.06.2019 10:01

Новини фіскальної служби Буковини |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
Новини фіскальної служби Буковини -Понад 4 тисячі адміністративних послуг надано за 6 місяців 2019 року;
-Понад 10 мільйонів гривень надійшло від платників податку за землю;
-Власники нерухомого майна Новоселицького та Герцаївського краю сплатили 2 млн. 767 тис. грн.;
-До уваги фізичних осіб, які подали декларацію про майновий стан і доходи;
-Увага!Гаряча лінія.
27.06.2019 09:50

Новини ПФУ  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Новини ПФУ -Йдемо в онлайн? Як за допомогою банківських послуг можна полегшити життя пенсіонера;
-Соціальна небезпека нелегальної зайнятості;
-Забудьте про черги – використовуйте електронні сервіси.


Новоселицька районна рада