Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

30.03.2020 15:26

Роботодавцям рекомендовано подавати заяви на оплату лікарняних і звіти дистанційно |  Інформації
Новоселицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області повідомляє, що з метою протидії поширенню COVID-19, рекомендуємо страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.


30.03.2020 15:25

Увійти на вебпортал Пенсійного фонду тепер можна за допомогою банківської картки або за номером телефону |  Повідомлення Пенсійного фонду
Отримати потрібну інформацію та послуги з пенсійного забезпечення стало ще простіше. Тепер авторизуватися/зареєструватися на вебпорталі Пенсійного фонду можна за допомогою банківської картки або за номером мобільного телефону*. Новий шлях доступу до усіх електронних послуг пенсійної служби відкриває інтегрована система електронної ідентифікації GOV ID через операторів електронної ідентифікації BankID та MobileID.
Як увійти на вебпортал за номером банківської картки можна дізнатись за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=DETA3aQYijQ&feature=emb_logo

* Скористатись способом входу на вебпортал за номером телефону можуть власники сімкарт, які містять цифровий електронний підпис. Послуга MobileID наразі доступна клієнтам трьох операторів мобільного зв’язку: Київстар, Vodafone та Lifecell.30.03.2020 14:24

Звернення голови районної ради Дмитра ВАКАРЮКА з нагоди визволення району від нацистських загарбників  |  Інформації
Звернення голови районної ради Дмитра ВАКАРЮКА з нагоди визволення району від нацистських загарбників Шановні жителі Новоселиччини!
Цими весняними днями 76 років тому на нашу Новоселицьку землю прийшов довгоочікуваний мир. Березень 1944 року назавжди вкарбований в літопис історії Новоселиччини. Пройшли роки, багатьох з переможців немає серед нас, але пам’ять про їх подвиг живе. Низька шана ветеранам Другої світової війни, які не дали розтоптати нашу землю. Велика подяка кожному хто наближав цю перемогу, відбудовував і піднімав з руїн населені пункти. Спасибі за подвиг, героїзм та мужність.
Сьогодні ми пишаємося земляками, які відстоюють незалежність України на Сході держави. Вони є гідними спадкоємцями наших дідів та прадідів.
Наш святий обов’язок зберегти пам'ять про кожного хто віддав найцінніше - життя в боротьбі з німецькими окупантами, за волю, свободу та суверенітет України.
Пам’ятайте, на якій героїчній землі ми живемо. Хай сили цієї землі допоможуть здолати усі труднощі та виклики, яких сьогодні, на жаль, є дуже багато. Нехай єднає нас усіх любов до України, любов до рідної Новоселиччини. Здоров’я усім вам, добра і щастя кожній родині, нашій Україні!


24.03.2020 09:14

Вирішуйте питання пенсійного забезпечення дистанційно |  Повідомлення Пенсійного фонду
Вирішуйте питання пенсійного забезпечення дистанційно Незважаючи на запровадження в Чернівецькій області надзвичайної ситуації Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області й надалі забезпечуватиме право громадян на пенсійне забезпечення. Це означає, що фінансування виплат пенсій здійснюватиметься відповідно до календарного графіка, а обслуговування громадян проводитиметься в дистанційному режимі.
Громадяни, які мають кваліфікований електронний підпис, можуть подати заяви про призначення пенсій через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).23.03.2020 13:22

Надання правових послуг дистанційно відділом "Новоселицьке бюро правової допомоги" на період карантину |  Інформації
Надання правових послуг дистанційно відділом "Новоселицьке бюро правової допомоги" на період карантину У зв’язку з загостренням ситуації з поширення коронавірусної інфекції з 23 березня 2020 року і до завершення карантину відділ «Новоселицьке бюро правової допомоги» призупиняє особистий прийом громадян та надання адресної правової допомоги і повністю переходить на надання правових послуг дистанційно.
Щоб отримати правову консультацію:
📧 напишіть на нашу електронну пошту: novoselytske@legalaid.cv.ua
зв’яжіться через Skype-зв'язок з нашими фахівцями novoselytske@legalaid.cv.ua, або Новоселицьке бюро правової допомоги
📞: зателефонуйте на номер бюро: (03733) 5-07-20
Правову консультацію можна також отримати:
✅ зателефонувавши на безкоштовний номер системи БПД 0 800-213-103
✅ поставивши запитання в месенджер ФБ-сторінки: https://www.facebook.com/Centre.4.Legal.Aid/
✅ поставивши запитання на Інстаграм-сторінці системи БПД https://www.instagram.com/ualegalaid/?hl=uk
✅ прочитавши правову інформацію на телеграм-каналі «Безоплатна правова допомога» https://t.me/ualegalaid та обговоривши її у нашому чаті - https://t.me/ualegalaidchat
✅ скориставшись правничою вікіпедією WikiLegalAid - https://wiki.legalaid.gov.ua
Пам’ятайте, що карантин — це не перешкода для отримання правової допомоги від держави.23.03.2020 11:02

Привітання голови районної ради Дмитра ВАКАРЮКА з Днем Служби безпеки України  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради  Дмитра ВАКАРЮКА
 з Днем Служби безпеки України
Шановні співробітники Служби безпеки України!
З нагоди професійного свята бажаю усім вам міцного здоров’я, добробуту, натхнення, пошани й нових професійних успіхів. Нехай Господь Бог охороняє вас та ваші родини, нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують добро, мир, затишок і злагода.
Впевнений, що сьогодні в цих складних соціально-економічних умовах, війни на Сході, епідемічної ситуації, що складається з коронавірусом, ви докладете максимум зусиль задля збереження територіальної цілісності та суверенітету нашої країни, спокою громадян, та у своїй діяльності будете керуватися виключно законами України, почуттям патріотизму, високої відповідальності за долю кожної людини, за сьогодення та майбутнє нашого народу.
Високо ціную Вашу вірність службовому обов’язку та значний внесок у зміцнення національної безпеки.23.03.2020 10:03

Пенсійники Буковини провели засідання колегії в селекторному режимі |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пенсійники Буковини провели засідання колегії в селекторному режимі На засіданні колегії при начальнику Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області Михайлові Романіву, яке відбулося в селекторному режимі, обговорили питання запобігання виникненню переплат пенсій та забезпечення повноти вжитих заходів щодо погашення надміру виплачених коштів.
Як зазначили під час засідання, протягом 2019-го та січня-лютого 2020 року виявлено 1818 випадків переплат пенсій на загальну суму 2209,54 тис. грн.
Найбільш питому вагу, а це майже 50%, становлять переплати, які виникли внаслідок несвоєчасного повідомленням пенсіонерами про працевлаштування.23.03.2020 09:57

До уваги страхувальників і застрахованих осіб |  Інформації
До уваги страхувальників і застрахованих осіб Новоселицьке відідлення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області інформує:

З метою оперативного інформування суб’єктів соціального страхування щодо діяльності Фонду соціального страхування України повідомляємо про функціонування телеграм-канапу Фонду: t.me/socialfund, в якому надається оперативна інформація щодо:

-стану фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності (лікарняні, декретні виплати), страхових виплат потерпілим на виробництві;
-особливостей оплати лікарняних під час карантину;
-надання медичних та соціальних послуг;
-актуальних новин соціального страхування тощо20.03.2020 14:22

Відбулась ХХХ позачергова сесія районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась ХХХ позачергова  сесія районної ради

19 березня відповідно до розпорядження голови районної ради №12-р від 18 березня 2020 року скликано та проведено, за попередньою згодою членів постійної комісії з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, президії, депутатів, дистанційно, в режимі телефонного зв’язку, позачергову ХХХ сесію районної ради VІІ скликання з порядком денним «Про внесення змін до рішення ХХVIІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-28/19 «Про районний бюджет Новоселицького району на 2020 рік» від 19 грудня 2019 року».


18.03.2020 14:46

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про скликання ХХХ позачергової сесії Новоселицької районної ради VІІ скликання |  АНОНС
П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про скликання ХХХ позачергової сесії Новоселицької
районної ради VІІ скликання Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 18.03.2020 року № 12-р про скликання та проведення, за попередньою згодою депутатів, дистанційно, в режимі телефонного зв’язку, 19 березня 2019 року о 16.00 ХХХ позачергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним «Про внесення змін до рішення ХХVIІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-28/19 «Про районний бюджет Новоселицького району на 2020 рік» від 19 грудня 2019 року».


18.03.2020 08:45

Про пенсійне забезпечення в умовах обмежувальних заходів |  Повідомлення Пенсійного фонду
Про пенсійне забезпечення в умовах обмежувальних заходів Не зважаючи на обмежувальні заходи з проведення особистих прийомів, запроваджені з метою запобігання поширенню коронавірусу на території області, питання пенсійного забезпечення буковинців вирішуватимуться дистанційно. Громадяни, які мають кваліфікований електронний підпис, можуть подати заяви про призначення/перерахунок пенсій через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).


10.03.2020 13:54

Новоселиця вшанувала пам’ять Т. Шевченка |  Інформації
Новоселиця вшанувала пам’ять Т. Шевченка Голова районної ради Дмитро Вакарюк та заступник голови районної ради Ольга Цуркан разом з головою районної державної адміністрації Олегом Мельничуком, головою об’єднаної територіальної громади Марією Нікорич та їхніми заступниками вшанували пам'ять Тараса Шевченка з нагоди 206-ї річниці з дня народження поета.
Керівники району поклали квіти до підніжжя пам’ятника Великого Кобзаря на центральній площі м.Новоселиця.06.03.2020 13:22

Привітання голови районної ради Дмитра ВАКАРЮКА та голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА з нагоди 8 Березня |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра ВАКАРЮКА та голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА з нагоди 8 Березня ШАНОВНІ ЖІНКИ НОВОСЕЛИЧЧИНИ!
Здавна повелося, що жінка в сім’ї – берегиня. А ще символ чистоти, ніжності й краси. Без її підтримки, розуміння та творчої думки неможливі добрі переміни в нашому суспільному житті. Свято 8 Березня ще раз нагадує нам, чоловікам, що усіма своїми успіхами ми зобов’язані вам – любим нашим матерям і бабусям, сестрам і дружинам. Саме ви огортаєте близьких людей любов’ю і увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов’язані з роботою і родиною, даруєте спокій і щастя. У цей святковий день бажаємо всім жінкам Новоселиччини міцного здоров’я, кохання, нев`янучої молодості, прихильності долі та добробуту. Хай це свято зігріває надіями, а любов і віра огортають вас та вашу родину щастям і благополуччям. Щасливої вам жіночої долі, надійного чоловічого крила, квітів – ніжних і духмяних. Будьте завжди усміхненими, сповненими надій та оптимізму!
06.03.2020 13:19

Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України |  Інформації
Застраховані особи мають право на реабілітацію після важких захворювань і травм за рахунок коштів Фонду соціального страхування України Новоселицьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернівецькій області інформує, що кожен працюючий після закінчення гострого періоду захворювання та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я має право на проходження реабілітації за рахунок коштів Фонду.


05.03.2020 16:49

До уваги жителів району |  Повідомлення Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області
До уваги жителів району Новоселицького управління ГУ ДПС у Чернівецькій області повідомляє:
-На соціальні потреби спрямовано понад 34 млн. грн. ЄСВ;
-Платники майнових податків сплатили до місцевого бюджету понад 5,5 мільйонів гривень;
-До місцевих бюджетів спрямовано понад 36 млн. грн. податків та зборів.
Новоселицька районна рада