Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новоселицька районна рада

Новини

22.06.2018 14:35

З нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні |  Інформації
З нагоди  Дня скорботи  і вшанування пам’яті жертв війни в Україні 22 червня голова районної ради Дмитро Вакарюк, заступник голови районної ради Ольга Цуркан, громадськість, трудові колективи та молодь взяли участь у заході з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.


18.06.2018 16:04

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка з нагоди Дня дільничного інспектора поліції України!  |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка
з нагоди  Дня дільничного інспектора поліції України! 
Шановні працівники Новоселицького відділу Національної поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області!

Встановлення цього свята засвідчує визнання державою важливої ролі даного підрозділу правоохоронних органів в підтриманні правопорядку та наданні кваліфікованої допомоги громадянам.
Робота дільничного інспектора – це важка щоденна праця без вихідних та відпочинку. Ненормований робочий день, тиждень і так, протягом всієї служби. Для населення району дільничний, за родом своєї діяльності, знаходиться найближче до людей та добре володіє ситуацією на довіреній дільниці. Ці знання дають змогу розкрити велику кількість правопорушень та запобігти скоєнню багатьох інших.
З нагоди свята висловлюю вдячність ветеранам служби району, усім, хто сьогодні сумлінно та на високому фаховому рівні виконує свої службові обов’язки.
У святковий день бажаю зберігати стійкість духу, виявляти притаманну вам мужність та вміння невідкладно приймати правильні рішення. Нехай у ваших родинах живе радість, достаток і злагода!


15.06.2018 12:24

Пенсійний фонд інформує |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пенсійний фонд інформує До відома жителів району інформація щодо:
-переваг банківського обслуговування пенсіонерів;
-контролю за своїми відрахуваннями із заробітної плати через веб-портал Пенсійного фонду;
-забезпечення наповнення бюджету Пенсійного фонду для своєчасної виплати пенсій;
-оновленої версії сайту Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області;
-зростання видатків на фінансування пенсійних виплат.


13.06.2018 15:50

Працівники медичної галузі району відзначили професійне свято |  Святкові заходи
 Працівники медичної галузі району відзначили професійне свято Голова районної ради Дмитро Вакарюк спільно з головою районної державної адміністрації Євгенією Бойко та заступником міського голови Новоселицької ОТГ Деомидом Шовою взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного працівника.


13.06.2018 09:11

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем медичного працівника  |  Вітаємо!
Привітання 
голови районної ради  Дмитра Вакарюка та голови РДА Євгенії Бойко з Днем медичного працівника
Дорогі медичні працівники Новоселиччини!
Ваша роль в нашому суспільстві завжди буде важливою і необхідною. І кожний лікар розуміє: здоров’я суспільства залежить від професійності, порядності і душевної доброти послідовників Гіппократа.
Приємно усвідомлювати, що медичні працівники Новоселиччини, навіть в непростих умовах сьогодення,
працюють ефективно, не знижують обсягів і якості медичної допомоги, впроваджують нові методики лікування
й профілактики захворювань.
Напередодні професійного свята хочеться сказати багато теплих та гарних слів вам, представники найгуманнішої у світі професії. Ви – запорука нашого здоров’я. Ви – наші рятівники та спасителі у найтяжчі хвилини нашого життя!
Це свято разом з вами відзначають тисячі людей, яким ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у ваш талант, вміння, професіоналізм, у вашу постійну готовність прийти на допомогу.
Земний уклін вам! Віримо, що лікарська честь і громадянська відповідальність, працьовитість і самовідданість будуть завжди слугувати людині та дарувати надію і віру.
Від усього серця вітаємо вас і бажаємо міцного здоров’я, успіхів, наснаги, достатку та доброго настрою.13.06.2018 09:02

Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення наповнення бюджету Фонду для своєчасної виплати пенсій |  Повідомлення Пенсійного фонду
Робота Пенсійного фонду в області спрямована на забезпечення наповнення бюджету Фонду для своєчасної виплати пенсій Фахівці Головного управління постійно здійснюють роботу з платниками щодо сплати поточних зобов’язань, а з боржниками – з приводу погашення заборгованості перед бюджетом Пенсійного фонду. Налагоджена тісна співпраця з Головним управлінням Державної фіскальної служби України у Чернівецькій області, Управлінням Держпраці, об’єднаними територіальними громадами та соціальними партнерами.


13.06.2018 08:46

«Гаряча лінія» в Новоселицькій ОДПІ УВАГА!!!  |  Повідомлення податкової інспекції
«Гаряча лінія» в Новоселицькій ОДПІ
УВАГА!!!
Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області повідомляє що 18 червня 2018 року з 11.00 до 13.00 проведе сеанс телефонного зв'язку “гаряча лінія” на тему: «Актуальні новини податкового законодавства». На запитання платників відповідатиме в.о. начальника Новоселицької ОДПІ Паскар Анжела Василівна. Усі бажаючі можуть отримати інформацію, за номером „гарячої” телефонної лінії: 5-09-67.


13.06.2018 08:45

В Центрах обслуговування Новоселицької ОДПІ надано понад 6,0 тисяч адміністративних послуг |  Повідомлення податкової інспекції
В Центрах обслуговування Новоселицької ОДПІ надано понад 6,0 тисяч адміністративних послуг За січень - травень 2018 року Центри обслуговування платників (далі ЦОП), які функціонують при Новоселицькій ОДПІ Головного управління ДФС у Чернівецькій області, відвідало 6151 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян.


13.06.2018 08:44

Новоселицька ОДПІ: Як підприємець повідомляє про прийняття нового працівника на роботу?  |  Повідомлення податкової інспекції
Новоселицька ОДПІ: Як підприємець повідомляє про прийняття нового працівника на роботу? Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області нагадує про порядок прийняття працівника на роботу, затвердженого постановою КМУ від 17.06.15 р. №413. Таке повідомлення про прийняття працівника на роботу подається фізичною особою-підприємцем до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором одним із таких способів:
- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
- на паперових носіях разом із копією в електронній формі;
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більш ніж із п’ятьма особами.13.06.2018 08:43

«Пульс» в допомогу платникам податків  |  Повідомлення податкової інспекції
«Пульс» в допомогу платникам податків Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області нагадує платникам, що антикорупційний сервіс «Пульс» створено для попередження: труднощів у спілкуванні з органами ДФС, некоректного ставлення та перевищення повноважень працівників ДФС, неякісного обслуговування платників податків - юридичних та фізичних осіб.


13.06.2018 08:42

Платники Новоселиччини, Герцаївщини та Хотинщини за січень-травень 2018 року сплатили понад 6,5 млн. грн на обороноздатність України  |  Повідомлення податкової інспекції
Платники Новоселиччини, Герцаївщини та Хотинщини за січень-травень 2018 року сплатили понад 6,5 млн. грн на обороноздатність України За січень-травень 2018 року до державного бюджету платники Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області перерахували 6510,5 тис. грн військового збору. Перерахована сума військового збору порівняно з аналогічним періодом 2017 року зросла на 1023,0 тис. грн або 18,6 відсотків.


13.06.2018 08:40

Фізичні особи - підприємці можуть обрати спрощену систему при дотримані певних вимог податкового законодавства  |  Повідомлення податкової інспекції
Фізичні особи - підприємці можуть обрати спрощену систему при дотримані певних вимог податкового законодавства Відповідно до п.п. 1 п. 291.4 ст. 291 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) до платників єдиного податку, які відносяться до першої групи, належать фізичні особи - підприємці, які не використовують працю найманих осіб, здійснюють виключно роздрібний продаж товарів з торговельних місць на ринках та/або провадять господарську діяльність з надання побутових послуг населенню і обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує 300000 гривень.


08.06.2018 15:00

Набуття необхідного страхового стажу – це набуття права на пенсію |  Повідомлення Пенсійного фонду
Набуття необхідного страхового стажу – це набуття права на пенсію Своєчасно реалізувати право на пенсію дозволять наступні кроки:
1. Оскільки основним документом для підтвердження страхового стажу до 1 січня 2004 року є трудова книжка, важливо:
 проаналізувати записи трудової книжки на предмет правильності їх оформлення: наявності повних підстав внесення записів про роботу, підписів уповноважених осіб та печаток підприємств на записах про звільнення, відомостей про реорганізацію (перейменування) підприємств, якщо такі мали місце; відповідності даних щодо прізвища, імені та по батькові паспортним даним, відсутності розбіжностей в записах, виправлень, дописок та помилкових відомостей (для проведення експертної оцінки документу Ви можете звернутися до працівника сервісного центру або в кадрову службу за місцем роботи);
 в разі виявлення в записах трудової книжки неповних, неточних або помилкових даних, а також незасвідчених належним чином виправлень, вжити заходів щодо витребування уточнюючих довідок про підтвердження стажу з відповідних підприємств, установ, організацій або архівних установ (органи Пенсійного фонду можуть надати допомогу у пошуку та зборі необхідних документів).07.06.2018 12:29

До уваги платників податку на додану вартість! З 1 липня 2018 року додаток 1, додаток 5 та додаток 9 до податкової декларації з ПДВ подаються за новими формами  |  Повідомлення податкової інспекції
До уваги платників податку на додану вартість! З 1 липня 2018 року додаток 1, додаток 5 та додаток 9 до податкової декларації з ПДВ подаються за новими формами У зв’язку з набранням чинності з 01 червня 2018 року наказу Міністерства фінансів України від 23 березня 2018 року № 381 „Про затвердження змін до наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 № 21”, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 16 квітня 2018 року за № 451/31903, додаток 1, додаток 5 та додаток 9 до податкової декларації з ПДВ з 01 липня 2018 року подаються платниками, які обрали місячний або квартальний звітні (податкові) періоди, за новими формами.


07.06.2018 12:28

Надходження до місцевих бюджетів Новоселиччини, Хотинщини, Герцаївщини перевищили минулорічні на понад 270 млн гривень  |  Повідомлення податкової інспекції
Надходження до місцевих бюджетів Новоселиччини, Хотинщини, Герцаївщини перевищили минулорічні на понад 270 млн гривень До місцевих бюджетів за січень-травень 2018 року надійшло 98468,0 тис. грн, що на 11,4% або на 10050,4 тис. грн більше минулорічного показника.


Новоселицька районна рада