Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новоселицька районна рада

Новини

13.10.2017 12:49

Новоселиччина вшанувала земляків-патріотів з нагоди Дня захисника України  |  Заходи
Новоселиччина вшанувала земляків-патріотів з нагоди  Дня захисника України
Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з головою районної державної адміністрації Євгенією Бойко взяла участь в урочистостях з нагоди Дня захисника України, яке відбулось у районному будинку культури.


13.10.2017 10:01

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Шановні козаки!
Приміть щирі вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем Українського козацтва. Історія українського козацтва – це одна з найвизначніших сторінок життя нашого народу. І сьогодні козак – це не той, хто одягнений у шаровари. Козак, це, перш за все, воїн за духом, але воюватиме він тільки за одну річ – свободу. Тож нехай прагнення волі та незалежності і надалі буде неодмінною рисою українських козаків.


12.10.2017 10:06

Благодійний ярмарок в гімназії  |  Благодійність
Благодійний ярмарок в гімназії Заступник голови районної ради Ольга Цуркан спільно з працівниками виконавчого апарату районної ради та небайдужими мешканцями міста взяла участь в благодійному ярмарку, що відбувся в Новоселицькій гімназії.


11.10.2017 16:35

10 жовтня розпочали фінансування пенсійних виплат у нових розмірах  |  Різне
Як повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області, протягом доби після підписання Президентом та набуттям чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», пенсійна служба в області забезпечила відповідні перерахунки пенсій, виготовлено та надано установам пошти та банків виплатні документи.


11.10.2017 16:12

Відбулась приватизація шляхом аукціону  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулась приватизація шляхом аукціону автомобіля марки ГАЗ 275200, моделі «Соболь», вантажного типу, 1999 року випуску, державний номерний знак 00599 МС, двигун №Х3247845, кузов Х0026271, шасі № Y7D275200Х0000323.


11.10.2017 15:26

У Маршинецькому НВК провели благодійний ярмарок |  Благодійність
У Маршинецькому НВК провели благодійний ярмарок Учні і батьки ретельно підготувались до нього. Різноманіття страв надавали ярмарці колориту, святковості і неповторності.


11.10.2017 15:24

Новоселицькі медики закликають батьків щепити дітей проти кору |  Охорона здоров'я
Вакцинація, запевняють вони, залишається найнадійнішим засобом проти цієї хвороби. Вакцина є в достатній кількості
В районі, як повідомляють санепідеміологи Vadim Hmeli, випадків захворювання на кір не зареєстровано. Однак в області від нього потерпають жителі Вижницького, Глибоцького, Сторожинецького, Хотинського, Путильського районів, міста Чернівці.11.10.2017 15:21

У четвірці закладів охорони здоров’я області, які пройшли акредитацію, - Новоселицький ЦПМСД |  Охорона здоров'я
У четвірці закладів охорони здоров’я  області, які пройшли акредитацію, - Новоселицький ЦПМСД Чотири лікувально-профілактичні заклади системи охорони здоров’я області пройшли акредитацію, після чого медичним установам були присвоєні відповідні акредитаційні категорії. Серед них - Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району, який очолює Вячеслав Бежан.


09.10.2017 16:28

Директорка Боянської гімназії, депутат районної ради – лауреатка премії ім. О.Поповича |  Вітаємо!
Директорка  Боянської гімназії, депутат районної ради – лауреатка премії  ім. О.Поповича Напередодні професійно¬го свята освітянам Буковини вручили премію імені Омеляна Поповича. Серед нагороджених – директорка Боянської гімназії, депутат районної ради - Світлана ГАВКА.


06.10.2017 09:29

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Всесвітнього Дня пошти |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Всесвітнього Дня пошти Шановні поштовики!Прийміть щирі вітання з Всесвітнім днем пошти!
Ваша щоденна невтомна праця забезпечує зв’язок та об’єднує людей, розділених великими відстанями, а глибока відданість своїй справі, оперативність і відповідальність стали запорукою розвитку поштового зв’язку.


06.10.2017 09:23

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Дня художника. |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Дня художника. Дорогі художники,
творці і майстри своєї справи!
Щиро та сердечно вітаємо вас із нагоди вашого професійного свята.
Наша Новоселиччина завжди була багата талановитими людьми, серед яких і велика когорта майстрів пензля.


06.10.2017 09:21

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Дня юриста |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Євгенії Бойко з нагоди Дня юриста Шановні юристи!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята. Відстояти законні інтереси, захистити права в суді, відновити справедливість – це робота юристів, людей, що представляють професію, престиж і відповідальність якої постійно росте зростає.


06.10.2017 09:14

ШТОРМОВЕ ПОПЕРЕДЖЕННЯ !!! |  Різне
Вночі 06 жовтня очікується посилення швидкості вітру до критеріїв стихійного явища 25-30 м/с.


05.10.2017 17:02

Новоселиччина долучилася до акції єднання "Україна моя вишивана"  |  Патріотична робота
Новоселиччина долучилася до акції єднання "Україна моя вишивана"
5 жовтня у Районному будинку культури міста Новоселиця пройшла акція «Україна моя вишивана», мета якої – вишивати вручну карту України об’єднуючи різні спільноти для духовного процвітання та цілісності нашої Батьківщини.


05.10.2017 11:12

Буковинські пенсійники готові до впровадження пенсійної реформи  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Буковинські пенсійники готові до впровадження пенсійної реформи 3 жовтня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій».
Органи Пенсійного фонду України організаційно, технологічно та фінансово готові до впровадження пенсійної реформи. Перерахунки пенсій здійснюватимуться автоматично, тому немає необхідності краянам особисто звертатись до пенсійної служби із заявою щодо проведення перерахунку пенсійних виплат.Новоселицька районна рада

Оголошення

Відбулась приватизація шляхом аукціону автомобіля марки ГАЗ 275200, моделі «Соболь», вантажного типу, 1999 року випуску, державний номерний знак 00599 МС, двигун №Х3247845, кузов Х0026271, шасі № Y7D275200Х0000323.

Назва об’єкту: Нежитлова будівля котельні. Адреса об’єкту: 60342, Чернівецька область, Новоселицький район, с.Жилівка, вул.Сагайдачного, 2-А. Балансоутримувач: Територіальна громада села Жилівка в особі Жилівської сільської ради. Відомості про об’єкт: Нежитлова будівля котельні, що складається з прямокутної нежитлової одноповерхової цегляної будівлі котельні (літ.А), обладнана системою електропостачання та водопостачання яка частково демонтована, загальною площею 80,4 м2 та ворота №1, огорожа №2-3. Фізичний знос нежитлової будівлі котельні (літ.А) – 40%, ворота №1 – 45%, огорожа №2 – 45%, огорожа №3 – 45%.

Назва об’єкту: Нежитлова будівля пожежного депо. Адреса об’єкту: 60323, Чернівецька область, Новоселицький район, с.Слобода, вул.Шевченка, 42. Балансоутримувач: Територіальна громада села Слобода в особі Слобідської сільської ради. Відомості про об’єкт: Нежитлова будівля пожежного депо, загальною площею 120,1 кв.м., що складається з прямокутної одноповерхової цегляної споруди (літ.А), обладнана системою електропостачання. Фізичний знос будівлі – 43,15 %.