Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

13.09.2019 11:05

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем фізичної культури і спорту  |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем фізичної культури і спорту Шановні спортсмени, тренери, вся фізкультурно-спортивна громадськість Новоселиччини!
Сердечно вітаємо вас з Днем фізичної культури і спорту – днем, яке сприймається в суспільстві як свято здоров'я, краси, гарту і молодості!
За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю. Чимало наших земляків домоглися високих результатів і на світових аренах. Вагомі спортивні досягнення – яскраве підтвердження статусу фізичної культури і спорту на Новоселиччині, а головне – це добрий приклад для усіх спортсменів-початківців, які наполегливо працюють задля високих результатів.
Бажаємо тренерам і наставникам талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ви з честю продовжуєте традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації.
Зичимо спортсменам міцного здоров’я, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.
10.09.2019 16:07

Відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось чергове засідання  постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій Під головуванням Валерія Пріску, за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій


10.09.2019 16:07

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Під головуванням Світлани Гавки, за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту.
Депутати розглянули питання про стан підготовки закладів освіти, культури та спорту до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років, фінансовий стан окремих бюджетних установ та заходи щодо передачі їх майнових прав Новоселицькій ОТГ, роботу та ініціативи щодо збереження Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр». Також погодили проекти рішень щодо надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району в комунальну власність Тарасовецької сільської ради цілісного майнового комплексу позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка» та майна філій бібліотек населених пунктів Ванчиківці, Думяни, Костичани, Черлена у власність Ванчиковецької ОТГ, обговорили проект порядку денного 26 чергової сесії районної ради.
За результатами розгляду прийнято відповідні висновки.10.09.2019 16:06

Працюють постійні комісії районної ради |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Працюють постійні комісії районної ради Під головуванням Ігоря Дубея, за участю голови районної ради Дмитра Вакарюка, відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.


09.09.2019 14:24

Депутати районної ради працюють в комісіях |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Депутати районної ради працюють в комісіях Під головуванням Алчіпа Рошки відбулось чергове засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва.


09.09.2019 14:23

Співчуття депутату районної ради |  Слово на спомин
Співчуття депутату районної ради Депутати та виконавчий апарат Новоселицької районної ради висловлюють співчуття голові постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Василю Сухорабу у зв'язку із передчасною смертю матері Ганни Григорівни Сухораб.
Смерть найріднішої людини - невимовний біль. Просимо у Господа сил для усієї родини Василя Степановича пройти це нелегке випробування… Нехай спочиває з Богом Ганна Григорівна …09.09.2019 14:20

Представлено нового керівника Новоселицького РЕМу |  Інформації
Представлено нового керівника Новоселицького РЕМу Голова районної ради Дмитро Вакарюк за участі в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп провів зустріч з головою правління АТ «Чернівціобленерго» Сергієм Таранюком. В ході якої був представлений новий начальник Новоселицького РЕМу Руслан Вікторович Семенко, який раніше обіймав посаду начальника Путильського РЕМу.
06.09.2019 14:55

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України Шановні газовики!
Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості України, яке відзначається у другу неділю вересня.
Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав особливо затребувану професію газовика. Це свято людей, які присвятили своє життя нелегкій, але важливій справі – розбудові енергетичної системи держави, без стабільної роботи якої діяльність усього народногосподарського комплексу була б неможлива. Завдяки вашій заслуженій роботі у повному обсязі виконуються всі зобов’язання з транспортування газу споживачам Новоселиччини.
Бажаємо всім вам здоров’я, оптимізму, витримки у нелегкій щоденній праці, професійних успіхів, стабільної роботи, нових трудових звершень.04.09.2019 16:40

До відома жителів району! |  Повідомлення Головного управління ДФС у Чернівецькій області
До відома жителів району! Новоселицьке управліня повідомляє:
-З початку року місцеві бюджети поповнились на 138 млн. грн.;
-Нові бюджетні рахунки для сплати податків і зборів вводяться з 1 жовтня;
-Ще 14 мільйонів надійшло від платників єдиного соціального внеску у серпні ц.р.;
-Проведено тренінг щодо порядку ведення книги обліку доходів та витрат;
-Про податок на нерухомість - на «гарячій лінії»;


03.09.2019 17:07

Відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад Під головуванням Сухораба В.С., за участі голови районної ради Дмитра Вакарюка, в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп, відбулось позачергове засідання постійної комісії з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад.
В роботі комісії взяли участь Новоселицький міський голова Марія Нікорич, Мамалигівський сільський голова Аркадій Шова, заступник Магальського сільського голови Валерій Кучерявий, Ванчиковецький сільський голова Володимир Лупой, Тарасовецький сільський голова Ігор Кохал, начальник фінансового управління районної державної адміністрації Наталія Дячук, в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Анжела Довганюк та голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту Світлана Гавка.
На порядок денний внесено питання «Про подальше утримання ПОВЗ «Калинка».30.08.2019 13:37

П О В І Д О М Л Е Н Н Я про скликання ХХVІ чергової сесії Новоселицької районної ради VІІ скликання  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
П О В І Д О М Л Е Н Н Я
про скликання ХХVІ чергової сесії Новоселицької
районної ради VІІ скликання
Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним:
1.Про надання згоди на безоплатну передачу із спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району в комунальну власність Тарасовецької сільської ради цілісного майнового комплексу позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка».
2.Про звіт щодо виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року.
3.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року.
4.Про фінансовий стан окремих бюджетних установ та заходи щодо передачі їх майнових прав Новоселицькій об’єднаній територіальній громаді.
5.Про роботу та ініціативи щодо збереження Комунальної установи «Новоселицький інклюзивно-ресурсний центр».
6.Про роботу та ініціативи щодо збереження відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с. Стальнівці.
7. Інші.
На сесію запрошують в.о. голови районної державної адміністрації, заступника голови районної державної адміністрації, начальників управлінь та відділів районної державної адміністрації, голів Новоселицької, Мамалигівської, Магальської та Ванчиковецької ОТГ, сільських голів, депутатів обласної ради від Новоселицького району, керівників правоохоронних та контролюючих органів, представників ЗМІ.
Робота сесії розпочнеться о 10-ій годині в залі засідань районної ради /вул.Чкалова,7/.30.08.2019 12:02

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем нотаріату |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем нотаріату Шановні нотаріуси!
Щиро вітаємо вас з вашим професійним святом – Днем нотаріату! Велика відповідальність – бути нотаріусом. Нині, в епоху становлення правової держави, на нотаріальну спільноту покладаються великі надії щодо забезпечення конституційного принципу верховенства права, додержання законності, захисту суспільних та державних інтересів, прав і свобод людини.
Ваша праця заслуговує пошани, а те, що ви робите для громадян, не можна не поважати! Зичимо всім представникам нотаріальної спільноти Новоселиччини успіхів та процвітання. Нехай всі закони, які стосуються діяльності органів нотаріату, будуть сповнені мудрості, справедливості, зрозумілості та однозначності.
З нагоди професійного свята бажаємо вам міцного здоров’я, успіхів для підвищення престижу та авторитету нотаріату, безумовного дотримання букви закону, мудрості і нових професійних звершень. Нехай щодня ваше життя буде щасливим і радісним, а в сім’ях панують тепло і затишок.30.08.2019 12:00

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем знань |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем знань Шановні школярі, вчителі!
Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності. Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
Бажаємо усім школярам на цьому шляху підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому – високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожної дитини.
Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться з вами своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість і великодушність залишається з вихованцями на все життя. Нехай цьогорічний Першовересень буде сонячним, несе добрий настрій у кожну школу, кожну родину! Зі святом, дорогі друзі!
30.08.2019 11:59

Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем підприємця |  Вітаємо!
Вітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем підприємця Шановні підприємці!
У першу неділю вересня ми традиційно відзначаємо День підприємця. Щиро вітаємо вас з професійним святом і у цей день слова вдячності адресуємо енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашого району, краю, держави.
Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без приватного бізнесу неможливо уявити будівництво, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв'язок, інші галузі економіки. А підприємці Новоселичиини – сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітання рідного краю.
Тож дозвольте у передсвятковий день побажати всім вам невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя – вам і вашим родинам!
29.08.2019 16:57

ЗВЕРНЕННЯ голови районної ради Дмитра Вакарюка до жителів Новоселиччини  |  Заяви та звернення
ЗВЕРНЕННЯ
голови районної ради Дмитра Вакарюка 
до жителів Новоселиччини
Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського 29 серпня визначено Днем пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави.
Сьогодні в усіх куточках рідної Батьківщини вшановують пам'ять загиблих військовослужбовців, учасників добровольчих формувань та волонтерів.
Українське суспільство та громадськість низко вклоняються родинам - матерям, дружинам, дітям, побратимам, які пишаються виявленими мужністю та подвигами своїх Героїв.
Цей день в умовах неоголошеної війни буде жити в серцях людей і назавжди залишиться світлою пам’яттю про загиблих патріотів, які відстоювали територіальні кордони, мирне життя та авторитет нашої держави.
Вічна пам'ять про загиблих патріотів, які захищали нас с вами!
273 найсміливіших синів і дочок загинули в Іловайському котлі та відділи своє життя в боях з російськими окупантами. Наш обов’язок – цінувати їх подвиг.
Нехай в усвідомленні молоді і майбутніх поколінь справжні Герої залишаться взірцем честі і гідності.
Пам’ятаємо своїх Героїв!
Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 30.08.2019 року № 21-р про скликання 19 вересня 2019 року ХХVІ чергової сесії районної ради VІІ скликання