Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

30.12.2020 14:10

Про фінансування виплати одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тисяч гривень |  Повідомлення Пенсійного фонду
Право на отримання одноразової виплати відповідно до Закону України від 04.12.2020 №1071/ІХ «Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» в області мають 15 636 осіб, з низ 11553 фізичних осіб – підприємців та 4083 найманих працівників.


24.12.2020 10:17

Фонд соціального страхування України і Держпраці відповідальні за належне оформлення матеріалів розслідування інфікування медиків COVID-19 |  Інформації
Контроль за об'єктивністю проведення розслідування гострого професійного захворювання медичних та інших працівників на COVID-19, а також за належним оформленням усіх матеріалів зобов'язані здійснювати представники Державної служби з питань праці та Фонду соціального страхування України у складі комісії з розслідування. Про це начальник управління профілактики страхових випадків виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Сергій Таровик повідомив учора, 21 грудня, під час пресконференції в інформаційному агентстві «Інтерфакс-Україна».


21.12.2020 13:22

Про соціальний захист медичних працівників  |  Інформації
Зважаючи на велику увагу суспільства до питання здійснення страхових виплат і допомог, застрахованим особам, у тому числі медичним працівникам, з якими стався нещасний випадок у процесі виконання професійних обов’язків, повідомляємо, що Фондом соціального страхування України, крім завдань і функцій, визначених базовим Законом № 1105, реалізується додаткове державне завдання щодо соціального захисту медичних працівників, допомагаючи запобіганню виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), відповідно до Закону № 1645 та постанови Кабінету Міністрів України № 498.


15.12.2020 14:02

Фонд направив на лікарняні 10 млрд гривень |  Інформації
Фонд направив на лікарняні 10 млрд гривень З початку року Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування листки непрацездатності на загальну суму 10 мільярдів гривень. Загалом станом на сьогодні Фонду соціального страхування України виплатив застрахованим особам 10,7 млрд грн допомог по тимчасовій непрацездатності (сума враховує заяви-розрахунки, подані роботодавцями у кінці грудня 2019 року та профінансовані у січні 2020-го).


15.12.2020 14:01

Уряд розширив на інтернів страхові виплати медикам, постраждалим від профхвороби на COVID-19 |  Інформації
Уряд розширив на інтернів страхові виплати медикам, постраждалим від профхвороби на COVID-19 Кабінет Міністрів України розширив дію порядку здійснення державних страхових виплат у разі інвалідності або смерті медичних працівників через професійну хворобу COVID-19 на студентів-медиків V і VI курсів, залучених до боротьби із коронавірусом SARS-CoV-2 державними і комунальними закладами охорони здоров’я.


15.12.2020 14:00

Неякісні медогляди зменшують працездатність працівників |  Соціальний захист
Неякісні медогляди зменшують працездатність працівників За даними Фонду соціального страхування України упродовж 9 місяців 2020 року загальна кількість встановлених діагнозів професійних захворювань склала 3 695. Часто набуття професійного захворювання пов’язано із несвоєчасно вжитими заходами щодо оздоровлення працівників, усунення недосконалостей технологічно процесу тощо. Зокрема, причиною цього є неякісно проведені медичні огляди співробітників, через що потреба в оздоровленні чи коригуванні виробничого процесу не визначається.


15.12.2020 13:59

ПОВІДОМЛЕННЯ для суб’єктів подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування  |  Інформації
ПОВІДОМЛЕННЯ
для суб’єктів подання декларацій особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування ПОВІДОМЛЕННЯ
для депутатів, які ЗАВЕРШУЮТЬ свою каденцію та не переобрані до нового скликання місцевої ради
Повноваження депутата сільської, міської, районної, обласної ради закінчуються в день відкриття першої сесії ради нового скликання.
Депутати, які завершують свою каденцію та не переобрані до нового скликання місцевої ради зобов’язані подати:
- не пізніше двадцяти робочих днів з дня припинення повноважень депутата місцевої ради декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями (тип декларації – декларація перед звільненням, звітний період – з 01.01.2020 р. по день припинення повноважень депутата). Для депутатів Новоселицької районної ради день припинення повноважень – 14 грудня 2020 року;
- до 1 квітня наступного року після припинення повноважень депутата місцевої ради подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (тип декларації – щорічна декларація, звітний період – 2020 рік).

НОВОБРАНИХ депутатів місцевої ради
Особа, обрана депутатом Верховної Ради Автономної Республіки Крим, депутатом місцевої ради, сільським, селищним, міським головою, подає декларацію впродовж 15 календарних днів з дня набуття повноважень. Відповідне положення закріплене у тій же частині 3 статті 45 ЗУ «Про запобігання корупції».
Закон України «Про статус депутатів місцевих рад» у частині 2 статті 4 визначає, що повноваження депутата місцевої ради починаються з дня відкриття першої сесії відповідної ради з моменту офіційного оголошення підсумків виборів відповідною територіальною виборчою комісією.
Отже, декларацію особі, обраній депутатом місцевої ради, необхідно подати протягом 15 календарних днів із дня відкриття першої сесії ради.
Тип декларації «кандидата, що претендує на зайняття посади», оскільки на згаданій посаді вони ще не перебували.
Тобто, новообрані депутати мають подати декларацію за 2019 рік, а саме, за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року, враховуючи нові правила подачі декларацій, які набрати чинності (Закон України №140-ІХ від 02.10.2019 року).
Детальніше щодо порядку подання даної декларації уточнено також Національним агентством у відповідних роз’ясненнях від 26.08.2020 року за №9.
Якщо з якихось причин Ви вже подали декларацію за минулий рік (тобто за період з 01.01.2019 року по 31.12.2019 року), повторно її подавати після оголошення результатів виборів та набуття повноважень не потрібно.

15.12.2020 13:56

Адміністративне затримання особи. Умови. Права затриманого |  Інформації
Конституція України гарантує: «кожному заарештованому чи затриманому має бути невідкладно повідомлено про мотиви арешту чи затримання, роз’яснено його права та надано можливість з моменту затримання захищати себе особисто та користуватися правовою допомогою захисника» (ч. 4 ст. 29).


08.12.2020 11:29

2,2 мільйона українців знаходились на лікарняних і декретних за підсумками 11 місяців |  Інформації
2,2 мільйона українців знаходились на лікарняних і декретних за підсумками 11 місяців Упродовж січня–листопада Фонд соціального страхування України прийняв на фінансування заяви-розрахунки на виплату допомог по тимчасовій втраті працездатності, у зв’язку із вагітністю та пологами, а також на поховання для 2,2 млн застрахованих осіб.


07.12.2020 08:17

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Олега Мельничука з Днем місцевого самоврядування |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Олега Мельничука з Днем місцевого самоврядування Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування Новоселиччини
Від щирого серця вітаємо вас з професійним святом – Днем місцевого самоврядування!
Місцеве самоврядування – це надійна опора держави та громадянського суспільства і найбільш близьке жителям нашого району, адже вирішує питання місцевого значення і є сполучною ланкою між державою та її громадянами. Сумлінне ставлення до справи, відповідальність, добропорядність і висока працездатність – це ті якості, які мають бути притаманні державному службовцю та гарантувати результативну роботу органів місцевого самоврядування. Важливо, що ви ніколи не залишаєтеся байдужими до долі рідного краю, проявляєте активну участь і громадянську ініціативу, докладаєте всіх зусиль, щоб зробити життя Новоселиччини кращим.
Упевнені, що місцеве самоврядування в тісній взаємодії з державними органами влади та за підтримки активних, небайдужих жителів і далі буде зміцнювати свої позиції, забезпечувати соціальну стабільність і ефективно служити в інтересах населення.
У цей святковий день бажаємо вам міцного здоров'я, професійної енергії, наполегливості в досягненні мети, терпіння і мудрості, добра і сімейного благополуччя!07.12.2020 08:17

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Олега Мельничука з Днем Збройних Сил України |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Олега Мельничука з Днем Збройних Сил України Шановні військовослужбовці, воїни, офіцери! Щиро вітаємо вас з Днем Збройних Сил України.
День Збройних сил України – це насамперед свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни від ворогів, піклується про безпеку та зміцнення обороноздатності Української держави. Це свято хоробрих, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.
У цей, складний для нашої країни час, ми усвідомили, що сильна держава починається із сильної армії. Звертаємось до солдатів і офіцерів, які щодня щиро, вірою і правдою служать Українському народові. Сьогодні ваше свято, бо українське військо сильне вами.
Доблесть і честь солдатів і офіцерів – в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн – надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.
Щиро дякуємо всім військовослужбовцям Новоселиччини, які захищали і нині захищають нашу землю від ворогів на Сході країни, волонтерам за всебічну допомогу та підтримку українських воїнів. У цей день ми схиляємо голови перед пам'яттю воїнів, які віддали своє життя за нашу благословенну українську землю. Вічна їм слава!
Шановні військовослужбовці, бажаємо вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, добра та щастя, мирного неба над Україною. Нехай спокійно відчуває себе під надійним захистом весь український народ.
Слава Україні! Героям Слава!03.12.2020 09:40

Звернення голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови райдержадміністрації Олега Мельничука з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю  |  Заяви та звернення
3 грудня – день, який нагадує всім нам, що поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені, і на чиї проблеми суспільство зобов’язане звернути увагу та допомогти вирішити.
Люди з обмеженими можливостями часто демонструють необмежену силу духу і талант, не впадають в розпач, не замикаються у собі, а в силу власних можливостей працюють, беруть активну участь в громадському житті, займаються рукоділлям, художніми промислами і самодіяльністю.
Також хочеться звернутися зі щирими словами подяки до людей, які віддають тепло своїх сердець, допомагають вирішувати проблеми людям з обмеженими можливостями, турбуються про них. Самовіддане служіння обраній справі, виняткове почуття обов’язку, доброта, чуйність та щедрість душі приносять вам заслужену повагу і людську шану. Закликаємо вас, шановні новоселиччани, не бути байдужими до людей з особливими потребами. Пам’ятайте, що проблеми інвалідів можливо вирішити лише спільними зусиллями.03.12.2020 09:37

Працевлаштування осіб з інвалідністю |  Інформації
Працевлаштування осіб з інвалідністю 3 грудня в усьому світі відзначається Міжнародний день осіб з інвалідністю. В усьому світі приділяється велика увага тому, аби люди з інвалідністю не зазнавали дискримінації. Україна також взяла на себе зобов’язання забезпечувати й заохочувати повну реалізацію прав й Мова йде про Конвенцію про права осіб з інвалідністю і Факультативний протокол до неї, що набрали чинності 6 березня 2010 року.


03.12.2020 09:32

До відома жителів району |  Інформації
До відома жителів району Фонд соціального страхування України повідомляє:
-Соціальний захист людей з інвалідністю внаслідок виробничих травм –
одне із пріоритетних завдань Фонду;
-З 01 грудня в Україні зріс прожитковий мінімум та пов’язані з ним страхові виплати;
- Фонд профінансує медико-соціальні послуги і допомоги для потерпілих за увесь період, упродовж якого видатки було призупинено.


30.11.2020 16:18

Уже понад 50 тисяч українців пройшли оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України ізоляцію від COVID-19 |  Інформації
Уже понад 50 тисяч українців пройшли оплачувану за кошти Фонду соціального страхування України ізоляцію від COVID-19 З початку пандемії понад 50 тисяч українських працівників, зокрема, майже 10 тисяч медиків знаходились на самоізоляції від COVID-19 під медичним наглядом. Для них Фонд соціального страхування України компенсує втрачений за цей час заробіток, починаючи з шостого дня ізоляції (перші 5 днів фінансує роботодавець).
Станом на сьогодні Фонд соціального страхування України прийняв на оплату більш ніж 300 000 днів ізоляції від коронавірусної хвороби на суму понад 60 млн гривень.Новоселицька районна рада