Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація
  • SiteHeart

Новоселицька районна рада

Новини

15.12.2017 14:35

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко з Днем працівників суду України  |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко з Днем  працівників суду України ШАНОВНІ СУДДІ ТА ПРАЦІВНИКИ АПАРАТУ СУДУ! ЩИРО ВІТАЄМО ВАС З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! Це свято об’єднує всіх, хто своєю відданою працею на судовій ниві примножує кращі традиції українського судочинства, виконує свої високі обов’язки в ім’я законності, справедливості, гуманізму й захисту прав людини. У цей святковий день хочемо висловити свою повагу та вдячність суддівському корпусу Новоселицького районного суду, працівникам апарату суду, які у період стрімких змін, бурхливих подій у житті нашого суспільства, залишаються гарантами захисту прав, свобод та інтересів громадян. Нехай ваш високий професіоналізм, досвід та знання будуть запорукою утвердження принципу верховенства права та справедливості. Зичимо вам міцного здоров’я, невичерпної енергії, людського щастя, професійних успіхів у виконанні завдань, покладених на вас державою. Хай не зрадять вас витримка та сила духу, не вичерпуються джерела наснаги та оптимізму і завжди повняться сонячним теплом та достатком ваші оселі!


14.12.2017 17:02

З нагоди 73-ї річниці від дня заснування часопису "Слово правди" |  Вітаємо!
З нагоди 73-ї  річниці від дня заснування часопису "Слово правди" Голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, голова районної ради Дмитро Вакарюк, заступник голови районної ради Ольга Цуркан, місцеві депутати та читачі привітали працівників редакції газети «Слово правди» з нагоди 73-ї річниці від дня заснування популярного серед населення району періодичного видання. Творчому колективу висловили щиру вдячність за професіоналізм, оперативність, поширення інформаційного простору на Новоселиччні. Напередодні Новорічних і Різдвяних свят побажали натхнення, нових творчих ідей, процвітання газеті та подарували новорічну ялинку.
14.12.2017 17:01

Проведено круглий стіл з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС |  Заходи
Проведено круглий стіл з учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня у м. Новоселиця голова районної державної адміністрації Євгенія Бойко, голова районної ради Дмитро Вакарюк, міський голова Марія Нікорич та керівники відповідних служб району взяли участь в роботі круглого столу, який відбувся з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
Хвилиною мовчання вшановано пам'ять про загиблих ліквідаторів катастрофи, які декілька десятиріч тому працювали у небезпеці та врятували від найстрашнішої біди життя співвітчизників.
У ході зустрічі обговорено ряд життєвих проблем «чорнобильців», зокрема питання медичного і соціального обслуговування на пільгових умовах, оздоровлення та пенсійного забезпечення.
За активну громадянську позицію, самовідданість окремі «чорнобильці» району відзначені медалями, Почесними грамотами та грошовими винагородами.

13.12.2017 10:46

Від сплати єдиного внеску залежить страховий стаж платників та їх майбутнє пенсійне забезпечення – наголошують у ДФС |  Повідомлення податкової інспекції
Від сплати єдиного внеску залежить страховий стаж платників та їх майбутнє пенсійне забезпечення – наголошують у ДФС Фахівці Новоселицької ОДПІ ГУ ДФС в Чернівецькій області звертають увагу громадян, що від повноти сплати єдиного внеску напряму залежить страховий стаж працівників.


13.12.2017 10:42

Увага релігійним організаціям! |  Повідомлення податкової інспекції
Увага релігійним організаціям! Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області нагадує, що для визнання організації як неприбуткової і набуття статусу неплатника податку на прибуток, релігійні організації повинні бути включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій. Порядок включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій регулює Постанова КМУ від 13 липня 2016 №440.


13.12.2017 10:41

Банківські реквізити для сплати податків, зборів та єдиного внеску можна дізнатися на субсайті територіальних органів ДФС у Чернівецький області |  Повідомлення податкової інспекції
Банківські реквізити для сплати податків, зборів та єдиного внеску можна дізнатися на субсайті територіальних органів ДФС у Чернівецький області Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області звертає увагу платників податків, що банківські реквізити для сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, митних та інших платежів до бюджету визначаються Державним казначейством України і повідомляються територіальному органу ДФС.


13.12.2017 10:39

Єдиний податок – стабільне джерело наповнення місцевих бюджетів Новоселиччини, Герцаївщини та Хотинщини |  Повідомлення податкової інспекції
Єдиний податок – стабільне джерело наповнення місцевих бюджетів Новоселиччини, Герцаївщини та Хотинщини Як повідомили у Новоселицький ОДПІ, впродовж 11 місяців 2017 року платниками Новоселиччини, Герцаївщини та Хотинщини, які використовують спрощену систему оподаткування, сплачено 39,7 млн. грн. єдиного податку, що 39 відсотків більше запланованого. Більша частина коштів сплачена фізичними особами - підприємцями - понад 30 млн. грн., що на 16,2 млн. грн. більше показника 2016 року. Від юридичних осіб - спрощенців до бюджету направлено понад 3,5 млн. грн. Платники податків четвертої групи – сільськогосподарські товаровиробники сплатили до бюджету 5,9 млн. грн. єдиного податку.


07.12.2017 15:36

З нагоди Дня місцевого самоврядування |  Діяльність органів місцевого самоврядування
З нагоди Дня місцевого самоврядування 7 грудня у районній раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь місцеві депутати, керівники територіальних громад та працівники органів місцевого самоврядування.
Голова районної ради Дмитро Вакарюк у вітанні зазначив, що сьогодні місцеве самоврядування набуває особливої ваги у зв’язку з децентралізацією органів влади та об’єднанням громад, здійсненням реформ в пріоритетних галузях і сферах країни. Тому на тих, хто має безпосередньо відношення до самоврядних структур, покладена велика відповідальність перед людьми, адже в руках присутніх формується сучасне українське суспільство. Побажав натхнення, життєвих гараздів, конкретних результатів в роботі на благо територіальних громад.
За особистий внесок у соціально-економічний розвиток Новоселиччини, розбудову самоврядних структур, активну громадську позицію найкращим представникам та ветеранам органів місцевого самоврядування вручені Почесні грамоти. Місцеві аматори подарували присутнім святковий концерт.
В урочистостях взяла участь та привітала учасників заходу перший заступник голова районної державної адміністрації Каріна Поп.07.12.2017 12:37

Відбулося засідання шістнадцятої чергової сесії районної ради  |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Відбулося засідання шістнадцятої чергової сесії районної ради 07 грудня 2017 року під головуванням голови районної ради Дмитра Вакарюка відбулося засідання шістнадцятої чергової сесії районної ради VІІ скликання.

В роботі сесії взяли участь перший заступник голови районної державної адміністрації Каріна Поп, керівники районних організацій та служб, голови територіальних громад, представники ЗМІ
Перед початком роботи депутати та запрошені хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих учасників антитерористичної операції на Сході країни.
Голова районної ради Дмитро Вакарюк привітав захисників Вітчизни з днем Збройних Сил України, голову Магальської ОТГ Олену Нандриш з обранням на посаду, присутніх в залі з Днем місцевого самоврядування.
У відповідності до порядку денного заслухано та обговорено питання про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік, хід виконання Комплексної програми розбудови дорожньої мережі та Програми військово-патріотичного виховання на 2016-2020 роки. Прийнято рішення щодо створення Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Новоселицького району».
Затверджено Програми сприяння виконанню районною державною адміністрацією делегованих районною радою повноважень, соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», розвитку фізичної культури і спорту в Новоселицькому районі, місцевого самоврядування та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном, Положення про іменну та одноразові стипендії Новоселицької районної ради та Новоселицької районної державної адміністрації найкращим спортсменам району, Порядок проведення Конкурсу на заміщення вакантних посад керівників комунальних установ та підприємств - об’єктів спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району, галузевим законодавством яких передбачений конкурсний відбір, перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2018 році, план роботи районної ради на І півріччя 2018 року, технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, звіт головного лікаря КУ «Центр первинної медико-санітарної допомоги в Новоселицькому районі» Бежана В.В. щодо медичного обслуговування населення та фінансово-господарську діяльність закладу в 2017 році та виконання районного бюджету за січень-вересень 2017 року.
Сесією внесено зміни до Комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2017-2018 роки, Комплексної програми підвищення ефективності діяльності прикордонних військ, військових частин, райвійськкомату на 2017-2019 роки, рішення ХІ сесії районної ради VІІ скликання за №17-11/16 «Про затвердження списку присяжних Новоселицького районного суду» від 22 грудня 2016 року. Надано дозвіл на передачу із спільної власності територіальних громад в комунальну власність Магальської ОТГ майна філій бібліотек, оренду приміщення гаражу. Укладено контракт з головним лікарем Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги в Новоселицькому районі» Бежаном В.В. та з головним редактором Комунальної установи «Редакція Новоселицької районної газети «Слово правди» Вакарчук Г.Л. Призначено іменні стипендії найкращим спортсменам району на 2018 рік. Схвалено звернення до голови Чернівецької обласної державної адміністрації Фищука О.Г. «Щодо включення на 2018 рік ділянки автомобільної дороги Н-10 «Стрий-Івано-Франківськ-Чернівці-Мамалига» в перелік об’єктів, проведення ремонту яких здійснюється за рахунок надходжень від митних платежів. Встановлено з районного бюджету на 2018 рік щомісячну грошову адресну допомогу в сумі 1000 гривень вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані та під час мобілізації для участі в АТО.

07.12.2017 12:31

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко з Днем місцевого самоврядування |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка  та голови районної державної адміністрації Євгенії Бойко з Днем місцевого самоврядування Шановні працівники органів місцевого самоврядування Новоселиччини, шановні народні обранці – депутати всіх рівнів! Прийміть щирі й сердечні вітання з нагоди свята – Дня місцевого самоврядування!
У демократичному суспільстві саме органи місцевого самоврядування покликані створювати умови для реалізації суспільних інтересів, сприяти розв’язанню життєво важливих проблем не тільки місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах. З усіх органів влади ви перебуваєте найближче до народу. Ваші ініціативи, вимоги і пропозиції знаходять підтримку і втілюються у життя. І надалі будьте принциповими у відстоюванні інтересів громад.
Нехай День місцевого самоврядування об’єднає нас у спільному прагненні зробити наші міста, села і всю Україну щасливими і багатими! Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.
Нехай цей урочистий день додасть усім вам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому, порозуміння і єдності задля добра та благополуччя народу.
Щастя вам, добробуту, всіляких земних гараздів!06.12.2017 15:20

З нагоди Дня Збройних Сил України |  Урочисті заходи
З нагоди   Дня Збройних Сил України Заступник голови районної ради Ольга Цуркан разом із громадськістю взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України.
Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять про загиблих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції на Сході країни.
Ольга Цуркан привітала ветеранів Світової війни, воїнів запасу, солдатів і офіцерів, особливо тих, хто сьогодні, ризикуючи життям в зоні АТО, є надійним гарантом суверенітету та територіальної цілісності незалежної держави, а головне - оберігає мир і спокій кожної української родини. Сердечні слова висловила волонтерам, батькам які завжди в молитвах, подумах поруч з тими, хто у цей час на передовій. Всім патріотам і воїнам української Армії побажала здоров’я, легкого повернення додому, де їх люблять і чекають, захисту від ангела-охоронця, Господнього благословення, благополуччя в родинах та мирного неба.
За професіоналізм, патріотизм, мужність і героїзм, кращі військовослужбовці нагороджені відзнаками Президента України та Почесними грамотами органів влади району. Місцеві аматори подарували присутнім святковий концерт.
Учасники заходу прийняли участь у благодійній акції та зробили внески на придбання автотранспорту для розвідувального підрозділу, що дислокується в зоні АТО.


06.12.2017 12:32

Привітання голови районної ради Д.Вакарюка і голови райдержадміністрації Є.Бойко з Днем Збройних Сил України |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Д.Вакарюка і голови райдержадміністрації Є.Бойко з Днем Збройних Сил України Сьогодні – День Збройних Сил України! Шановні військовослужбовці, ветерани війни, учасники бойових дій та воїни запасу! Прийміть щирі вітання зі святом, що уособило доблесть і героїзм усіх поколінь нашого народу, оборонців та визволителів рідної землі — Днем Збройних Сил України! Це свято символізує нашу любов і шану до оборонців та визволителів рідної землі, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави. Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних Сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок. На наших військових покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя свого народу. І вони з гідністю її виконують, захищаючи кордони України. Особливі слова подяки адресуємо ветеранам війни. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Низький вам уклін, синівська подяка й найкращі побажання здоров’я, довголіття і злагоди. Бажаємо всім військовослужбовцям, захисникам Вітчизни миру, щастя і добробуту. Нехай надихає нас у ділах сьогоденних і планах на прийдешнє немеркнуча сила ратного подвигу.


06.12.2017 12:26

З 1 січня 2018 року члени фермерських господарств сплачують єдиний внесок за новими правилами |  Повідомлення податкової інспекції
З 1 січня 2018 року члени фермерських господарств сплачують єдиний внесок за новими правилами З 1 січня 2018 року передбачені зміни в сплаті єдиного внеску для членів фермерських господарств.


06.12.2017 12:25

Менше місяця залишилося для отримання податкової знижки за 2016 рік |  Повідомлення податкової інспекції
Менше місяця залишилося для отримання податкової знижки за 2016 рік Новоселицька ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецький області нагадує, що податкова знижка для фізичних осіб, які не є суб’єктами господарювання, – це документально підтверджена сума витрат платника податку – резидента у зв’язку з придбанням товарів (робіт, послуг) у резидентів – фізичних або юридичних осіб протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення його загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати, у випадках, визначених Податковим кодексом України (далі – ПКУ).


06.12.2017 12:23

Кому доведеться сплатити податок за отриманий подарунок |  Повідомлення податкової інспекції
Кому доведеться сплатити податок за отриманий подарунок 2017 рік добігає до завершення. Незабаром розпочнеться деклараційна кампанія. Саме тому тим громадянам, які протягом цього року отримували подарунки чи успадковували майно, Новоселицька ОДПІ радить ретельно звіритися із законодавчими нормами. Адже не всі категорії громадян, приймаючи дарунок чи успадковуючи майно, звільняються від оподаткування податком з доходів фізичних осіб.


Новоселицька районна рада

Оголошення

на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій виконавчого апарату районної ради на період відсутності основного працівника (відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку).

Назва об’єкту: Нежитлова будівля пожежного депо. Адреса об’єкту: 60323, Чернівецька область, Новоселицький район, с.Слобода, вул.Шевченка, 42. Балансоутримувач: Територіальна громада села Слобода в особі Слобідської сільської ради.

Балансоутримувач автомобіля: Комунальна установа «Новоселицький районний будинок культури» Відомості про автомобіль:автомобіль марки УАЗ 452-А, спеціалізований, вантажний, санітарний, тип В, реєстраційний державний номер СЕ 4297 ВІ, свідоцтво про реєстрацію СХО №947168 від 07.04.2017 р., рік випуску 1985, номер кузова №00000000000003570 3570 276082