Територіальні громади Чернівецької області

 • вхід на портал
 • реєстрація

Новоселицька районна рада

Новини

14.02.2020 13:41

Новоселиччина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав |  Заходи
Новоселиччина вшанувала учасників бойових дій на території інших держав Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь у заходах з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан, які відбулися у переддень пам’ятної дати, у будинку культури.
На знак світлої пам'яті про воїнів-інтернаціоналістів учасники заходу поклали квіти до символічної гранітної плити на Центральній площі міста. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів – афганців, Героїв Небесної Сотні, і тих, хто поліг, захищаючи суверенітет України на Сході.
Українці брали участь у різних військових конфліктах, де завжди з честю виконували свою місію, проявляли мужність, відвагу, героїзм і ніколи не зраджували військовій присязі. Радянсько-афганський збройний конфлікт тривав майже десять років, через нього пройшло більше 160 тисяч українських солдат та офіцерів, більше 3 тисяч загинули, 12 тисяч зазнали поранення. Понад 230 юнаків з Новоселиччини несли службу а Афганістані, троє з них загинуло: новосельчанин Олександр Сєріков, подвірненець Леонід Нагрудний та житель с.Бояни Іван Бота.
У 2014 році, коли в Україні прийшла біда, тисячі ветеранів-афганців взяли знову зброю до рук та стали на захист незалежності та територіальної цілісності нашої держави. Вони є прикладом мужності та хоробрості, зразком високої дисципліни, морального бойового духу для військових Збройний Сил України.
Ольга Цуркан, зазначила, що в Афганістані героїчні вчинки робили прості хлопці, висмикнуті зі свого буденного життя. Вони проявили себе найкращим чином і не зрадили присязі, яку складали. Завдання сучасного покоління виявляти розуміння і шану до тих, хто пройшов через війну і для кого вона триває й досі. Подякувала районній організації ветеранів Афганістану за патріотичне виховання молодого покоління, за те, що протягом десятиліть вдалось зберегти бойове братерство. Побажала усім міцного здоров’я, родинної злагоди і мирного неба.
З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виведення військ з Афганістану воїни-афганці отримали Грамоти. Урочистості завершилися патріотичною концертною програмою.
Серед гостей на заході були керівник апарату районної державної адміністрації Л.Габа, заступник голови Новоселицької ОТГ Д.Шова та інші.
14.02.2020 13:40

Звернення голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови райдержадміністрації Каріни Поп з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану  |  Заяви та звернення
Звернення голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови райдержадміністрації Каріни Поп з нагоди Дня вшанування учасників
бойових дій на території інших держав
та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану
Шановні воїни-інтернаціоналісти!
Щиро вітаємо Вас із Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
Щорічно український народ віддає глибоку шану всім тим, кому судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.
Ми віддаємо честь вашому героїзму та звитязі, мужності та професіоналізму, захоплюємося кращими людськими якостями, адже ви, несучи нелегку службу за межами рідної країни, щохвилини ризикували не лише здоров’ям, а й життям заради життя і свободи інших. Ваші честь, доблесть, вірність військовому та громадянському обов’язку є гідним прикладом для наслідування, та викликає у нас почуття гордості і вдячності.
Нині у нашій країні непрості часи. Багато новоселиччан, вихованих у тому числі й на ваших ратних подвигах, свідомо, за покликом серця стали на захист Вітчизни від зухвалих дій східного агресора. Ми пишаємося вами — справжніми чоловіками, бойовими солдатами і офіцерами.
Щиро вдячні вам за патріотизм, благородство, примноження кращих військових традицій. Бажаємо вам, шановні воїни-інтернаціоналісти, ветерани-афганці, вашим родинам Божого захисту, міцного здоров’я, родинного тепла, добробуту і мирного неба!13.02.2020 14:50

Відзначено 5-у річницю діяльності районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» |  Інформації
Відзначено 5-у річницю діяльності районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в заходах з нагоди 5-ї річниці діяльності районного сектору філії Державної установи «Центр пробації».
У 2015 році Верховною Радою України був прийнятий Закон України «Про пробацію», відповідно до якого створено служби пробації на місцях. Означене дозволило поглиблювати громадський діалог щодо підвищення безпеки суспільства через розвиток національної пробації, як ефективної системи протидії повторним кримінальним злочинам.
Захід відбувся за участі співробітників органу пробації Новоселиччини та партнерів пробації – комунальних медичних установ, медичного коледжу, соціальних служб, поліції, центру зайнятості, Товариства Червоного Хреста України та представників ОТГ, за підтримки районної ради.
Ольга Цуркан висловила вдячність учасникам заходу за плідну роботу та побажала спільно і в подальшому ефективно забезпечувати протидію повторним кримінальним злочинам.
За плідну роботу, взаємопорозуміння, всебічну підтримку з реалізації завдань працівники районного сектору, волонтери та партнери, які забезпечують реалізацію Державної політики України у сфері пробації, були відзначені подяками.12.02.2020 14:58

Звернення за пенсією «в один дотик» – зручний сучасний сервіс для сучасних пенсіонерів |  Повідомлення Пенсійного фонду
Звернення за пенсією «в один дотик» – зручний сучасний сервіс для сучасних пенсіонерів Одними з найбільш важливих завдань Пенсійного фонду є покращення обслуговування відвідувачів та мінімізація при оформленні пенсій витрат часу і застосування людського фактору. З огляду на те, що значна частина нинішніх пенсіонерів добре володіє навичками користування комп’ютерними технологіями, Пенсійний фонд України активно розширює спектр дистанційних послуг сучасного формату.


12.02.2020 09:15

Пенсійники Буковини активно закликають краян офіційно урегульовувати трудові відносини |  Повідомлення Пенсійного фонду
Пенсійники Буковини активно закликають краян офіційно урегульовувати трудові відносини Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області докладає чимало зусиль, щоб донести до свідомості громадян розуміння всіх масштабів негативних наслідків тіньової зайнятості й важливості легального оформлення трудових відносин для отримання соціального та пенсійного забезпечення.


11.02.2020 15:55

Відбулась спільна підсумкова нарада комунальних медичних підприємст |  Медицина
Відбулась спільна підсумкова нарада комунальних медичних підприємст Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь у спільній підсумковій нараді комунальних медичних підприємств, яка відбулась на базі районної лікарні.
Захід проведено під головуванням заступника головного лікаря з лікувальної роботи районної лікарні Василя Сухораба та головного лікаря КНП «Центр «ПРОМІНЬ ЗДОРОВЯ» В’ячеслава Бежана.
Учасники заслухали низку доповідей медичних працівників про якість роботи системи охорони здоров’я району, фінансово-економічний та матеріально-технічний стан закладів, проаналізували основні показники з напрямків надання медичної допомоги усім категоріям населення, нововведення щодо надання е-лікарняних та окреслили пріоритетні завдання на поточний рік.
Ольга Цуркан зазначила, що медицина має бути у пріоритеті та орієнтуватись на пацієнта. З минулого року змінюються підходи у фінансуванні медичної галузі, оскільки попередній досвід себе вже вичерпав. Частина медичного персоналу вже відчула покращення від проведення чергового етапу реформи, сподіваємось у виграші будуть і пацієнти, а районна влада завжди готова надалі робитиме усе необхідне для вирішення проблемних питань галузі.

07.02.2020 14:38

До бюджету Пенсійного фонду в Чернівецькій області надійшло власних доходів на 26,4 млн.грн. більше, ніж торік |  Повідомлення Пенсійного фонду
До бюджету Пенсійного фонду в Чернівецькій області надійшло власних доходів на 26,4 млн.грн. більше, ніж торік Завдяки тісній співпраці Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області з органами влади, місцевого самоврядування, Головним управлінням ДФС в Чернівецькій області, Управлінням Держпраці в Чернівецькій області та з територіальними органами Державної виконавчої служби за січень 2020 року до бюджету Фонду в області надійшло 229,9 млн. грн. власних доходів, що на 26,4 млн. грн.(13,0%) більше, ніж за минулий рік.
Усі мобілізовані кошти спрямовані на пенсійні виплати буковинцям.07.02.2020 09:48

Обговорено можливості розвитку громад Буковини |  Діяльність органів місцевого самоврядування
Обговорено можливості розвитку громад Буковини Заступник голови районної ради Ольга Цуркан взяла участь в семінарі «Можливості розвитку громад Чернівецької області», який відбувся в обласній раді, за участі представників органів місцевого самоврядування Буковини.
Захід організований Асоціацією сільських, селищних та об’єднаних громад України.
Зокрема обговорено питання можливостей розширення послуг в об’єднаних громадах, розробки моделей ефективного управління водопостачання та водовідведення, розвитку туризму, жіночого підприємництва, впровадження систем управління побутовими відходами, фінансової підтримки проектів розвитку ОТГ та інше.
Учасники мали змогу обмінятись досвідом та поділитись проблемами, що виникають під час їх роботи на місцях.
За підсумками проведення семінару слухачі отримали методичні матеріали щодо розглянутих питань.24.01.2020 11:03

Відбулось засідання Координаційної ради з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи |  Фізкультура і спорт
Відбулось засідання Координаційної ради з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи Керуючий справами районної ради Іван Балацко взяв участь в засіданні Координаційної ради з питань фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, яка проходила під керівництвом в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп.


23.01.2020 15:46

До відома жителів району! |  Повідомлення Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області
До відома жителів району! Новоселицьке управління інформує:
-Увага! Гаряча лінія!
-Протягом минулого року спрямовано 106,9 мільйонів до Держбюджету.
-Страхувальниками Новоселицького управління сплачено понад 211 мільйонів гривень ЄСВ.
-Платники єдиного податку 1 групи можуть працювати без РРО.
-Що треба знати підприємцям про РРО у 2020 році?
-Звітність: підприємці (за себе) подають звіт з ЄСВ до 10 лютого22.01.2020 13:23

Новоселиччина відзначила День Соборності України  |  Урочисті заходи
Новоселиччина відзначила День Соборності України  Голова районної ради Дмитро Вакарюк спільно з в.о. голови районної державної адміністрації Каріною Поп, міським головою Марією Нікорич за участі представників трудових колективів та громадськості взяли участь в заходах з нагоди Дня Соборності України.
Захід розпочався з покладання квітів керівниками району та ОТГ до пам’ятника Тарасу Шевченку. В будинку культури для присутніх було організовано та проведено історичний екскурс, продемонстровано фрагменти документального фільму «Становлення української державності» та виконання патріотичних пісень про це величне свято для нашої держави, кожного патріота України.
Щороку 22 січня український народ із вдячністю згадує героїв, які боролися за об’єднання національно-демократичних сил, хто словом і ділом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу. Територіальна цілісність України скріплена кров’ю мільйонів незламних борців. І ми сьогодні маємо бути свідомі того, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти великої мети – побудувати заможну, вільну країну, якою пишатимуться наші нащадки.22.01.2020 11:24

Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем Соборності України |  Вітаємо!
Привітання голови районної ради Дмитра Вакарюка та в.о. голови районної державної адміністрації Каріни Поп з Днем Соборності України Шановні новоселиччани!
22 січня український народ відзначає величну дату своєї багатовікової історії – День Соборності України, свято об’єднання українських земель в єдину самостійну державу. Разом з власної волі – 101 рік тому Українська Народна Республіка та Західно-Українська Народна Республіка об’єдналися в одну державу і дата 22 січня 1919 року – навічно вкарбувалася в історію України величним національним святом.
Ідея соборності не втрачає своєї значущості та актуальності й сьогодні. Вона стала ключовою для наступних поколінь українців, адже національна єдність – обов’язкова передумова успішного спротиву зовнішній агресії.
Віриться, що територіальна цілісність України, скріплена кров’ю мільйонів незламних борців, кращих синів української землі, навіки буде непорушною, що наше жовто-блакитне знамено гордо майорітиме над нашою вільною, незалежною, єдиною, соборною, міцною, процвітаючою державою. Висловлюємо особливу подяку нашим воїнам, які так само, як і їхні попередники нині відстоюють не лише незалежність, а й соборність України. Ми розуміємо, що непростим і довготривалим буде шлях до відновлення наших кордонів, до порозуміння між Заходом і Сходом. Але ми зможемо.
Сердечно вітаємо вас, дорогі земляки, і бажаємо вам міцного здоров’я, добра, миру, злагоди і глибокої віри в гідне майбутнє рідного краю й України.


16.01.2020 16:28

До відома жителів району |  Повідомлення Новоселицького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області
До відома жителів району Новоселицьке управліня ГУ ДФС в Чернівецькій області інформує:
-На допомогу армії платники Новоселиччини та Герцаївщини спрямували понад 13 мільйонів гривень.
-Новоселиччина та Герцаївщина спрямувала до місцевого бюджету 215 мільйонів.
- Інформацію щодо реквізитів рахунка у СЕА ПДВ можна отримати в Електронному кабінеті.
-Як можна подати декларацію про майновий стан і доходи.


16.01.2020 16:24

Співпраця пенсійників з профспілковими організаціями – дієвий інструмент соціального захисту працюючих осіб  |  Повідомлення Пенсійного фонду
Співпраця пенсійників з профспілковими організаціями – дієвий інструмент соціального захисту працюючих осіб 

Одним із основних напрямків діяльності пенсійної служби краю є вжиття заходів захисту конституційних прав застрахованих осіб на соціальне та пенсійне забезпечення, заробітну плату не нижче мінімального розміру, а також сприяння підвищенню рівня зайнятості в області.
Враховуючи те, що інтереси працівників покликані захищати профспілкові організації, в рамках виконання Угоди про соціальне партнерство у сфері пенсійного забезпечення Головне управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області щоквартально надає головам Чернівецької обласної ради профспілок і Ради Федерації роботодавців Чернівецької області, галузевим профспілкам області інформаційні матеріали щодо факторів, які негативно впливають на набуття працівниками страхового стажу, необхідного для отримання соціальних та пенсійних виплат. Зокрема, впродовж 2019 року пенсійна служба області надіслала соціальним партнерам дані щодо 1772 роботодавців, які мінімізують заробітну плату працівників.14.01.2020 11:48

До відома суб’єктів декларування!  |  Інформації
До відома суб’єктів декларування!

Нагадуємо, що відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані до 01 квітня 2020 року подати за 2019 рік електронну декларацію шляхом її заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.
Для правильного заповнення декларації пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням (режим доступу: https://nazk.gov.ua/uk/departament-perevirky-deklaratsij-ta-monitoryngu-sposobu-zhyttya/metodychni-rekomendatsiyi-sub-yektam-deklaruvannya/).
За порушення встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог фінансового контролю - несвоєчасне подання декларації, подання завідомо недостовірних відомостей, або умисне неподання декларації; неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента, або про суттєві зміни в майновому стані, передбачено притягнення до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової та дисциплінарної відповідальності у встановленому порядку.
Кінцевий термін подання декларації 31 березня 2020 року.

Новоселицька районна рада