Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №5- 24/10 від 25.03.2010. Про затвердження Програми запобігання загибелі людей на водних об’єктах Новоселицького району на 2010 рік
завантажити документ

                                                                           У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ХХІV сесія V скликання

РІШЕННЯ №   5- 24/10

 

 25 березня 2010 року                                                                    м. Новоселиця

 

Про затвердження Програми запобігання загибелі  людей     на    водних      об’єктах Новоселицького району на 2010 рік

 

    Заслухавши доповідь начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Танаса О.В. про Програму запобігання загибелі людей на водних об’єктах Новоселицького району на 2010 рік, співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій Танасеску М.Г., враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій, з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на водних об’єктах району, в тому числі, пов’язаних із загибеллю людей, мінімізації їх наслідків і створення умов щодо захисту населення на воді, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

 

 

В И Р І Ш И Л А :

 

     1.Затвердити Програму запобігання загибелі людей на водних об’єктах Новоселицького району на 2010 рік (додається).

     2.Обсяг видатків на виконання заходів Програми визначити рішенням сесії районної ради “Про районний бюджет”, виходячи із наявних бюджетних  можливостей.

     3.Начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Танасу О.В у першому кварталі 2011 року інформувати сесію районної ради про виконання Програми та ефективність реалізації її заходів.

    4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Скрикуляк С.Є.), заступника голови районної ради Федорука А.І. та постійну комісію районної ради з питань охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та надзвичайних ситуацій (Танасеску М.Г.).

 

Голова районної ради                                                                          Т.Ревега

                                                                        

Новоселицька районна рада

Оголошення