Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Документ №365 від 28.09.2018. Оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна
завантажити документ

Оголошення конкурсу з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості нерухомого майна

 

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості:

-нежитлового приміщення коридору травматологічного відділення загальною площею 20,7 кв. м., що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300;

-нежитлового приміщення (ІІІ поверх) загальною площею 15,0 кв. м., що розташоване за адресою: вулиця Клубна, 3, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.

Підстава: рішення ХХ чергової сесії районної ради VІІ скликання №13-20/18 від 20 вересня 2018 року «Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району».

Для участі у конкурсі претенденти за два робочих дні до оголошеної дати проведення конкурсу подають до приймальної районної ради відповідну заяву та запечатані конверти з конкурсною документацією (конкурсні пропозиції та підтвердні документи), з метою реєстрації заяви та подальшої передачі пакету документів голові Комісії. Конкурсні пропозиції претендентів мають містити інформацію щодо ціни, калькуляції витрат, строків виконання робіт у календарних днях та документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки.

До підтвердних документів, поданих на конкурс з відбору суб'єктів оціночної діяльності, належать:

1)копія установчого документа претендента;

2)копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі і яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

3)письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна, підписання звіту про оцінку майна, що завірятимуться їхніми особистими підписами, копії кваліфікаційних документів оцінювачів;

4)копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності.

Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову Комісії. Про факт відкликання заяви голова Комісії інформує членів Комісії на засіданні. Поданий таким претендентом пакет документів на конкурсі не розглядається.

До участі в конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізації в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати та терміну виконання робіт подаються у запечатаному вигляді.

Конкурс відбудеться 12 жовтня 2018 року о 10.00 годині в приміщенні районної ради за адресою: вулиця Чкалова, 7, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300, кабінет заступника голови районної ради.

Документи на участь в конкурсі приймаються до 17 години 10 жовтня 2018 року включно, за адресою:  вулиця Чкалова, 7, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300,  кабінет  № 11, тел. 2-09-65.

Новоселицька районна рада

Оголошення