Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №20 від 22.10.2009. Про затвердження символіки Новоселицького району
завантажити документ

ХХІІ сесіяV скликання

РІШЕННЯ № 20-22/09

22 жовтня 2009року                                                                              м. Новоселиця

 

Про затвердження символіки Новоселицького району

 

    Заслухавши та обговоривши  інформацію заступника голови районної ради Каліструка М.І. щодо символіки Новоселицького району, враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, загального контролю за виконанням рішень ради та делегованих повноважень, керуючись статтею 22, пунктом 14 частини 1 статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,   районна рада

                      

ВИРІШИЛА :

    1.Затвердити Гімн, Герб та Прапор Новоселицького району, як такі,  що найбільше відповідають етнографічним особливостям району, географічному місцезнаходженню, історичним й культурним традиціям, господарській направленості та являються символами єдності територіальних громад району (текст Гімну, зображення Прапора та Герба додаються).

    2.Затвердити Положення “Про зміст, опис та порядок використання символіки Новоселицького району” (додається).

    3.Доручити фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Дячук Н.С.) та постійній комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів, управління спільною власністю територіальних громад району та залучення інвестиції (Кроншевський І.М.) вишукати кошти на виготовлення Герба, Прапора  та значків Прапора та Герба Новоселицького району.

    4.Заступнику голови районної ради Каліструку М.І. організувати виготовлення  значків Прапора та Герба, оригіналів Герба та Прапора Новоселицького району та забезпечити роз’яснювальну роботу про зміст та опис  символіки району через засоби масової інформації.

    5.Впровадження символіки в життя району проводити відповідно до Положення “Про зміст, опис та порядок використання символіки Новоселицького району”.

    6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної ради Ревегу Т.К., голову районної державної адміністрації Вакарюка Д. І. та постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, загального контролю за виконанням рішень ради та делегованих повноважень (Базь М.А.).

Голова районної ради                                                                         Т.Ревега                                                                                   

Новоселицька районна рада

Оголошення