Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №5-3/15 від 24.12.2015. Про Програму економічного і соціального розвитку Новоселицького району на 2016 рік
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №5-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця

Про Програму економічного і соціального
розвитку Новоселицького району на 2016 рік


Заслухавши інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В. «Про Програму економічного і соціального розвитку Новоселицького району на 2016 рік», співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Сухороба В.С., враховуючи висновки профільних постійних комісій районної ради в частині їх повноважень, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Новоселицького району на 2016 рік, що додається.

2.Рекомендувати міській та сільським радам, Мамалигівській об’єднаній територіальній громаді розробити та затвердити Програми економічного і соціального розвитку на 2016 рік на відповідних територіях.

3.Доручити управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Істратій Л.В.) та співрозробникам Програми забезпечити виконання її заходів в повному обсязі.

4.Рішення районної ради №2-29/15 від 29 січня 2015 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Новоселицького району на 2015 рік» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову районної державної адміністрації Бойко Є.В. та постійні комісії районної ради в частині їх повноважень.


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.