Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №2-3/15 від 24.12.2015. Про внесення змін до рішення ХХІХ позачергової сесії районної ради VІ скликання № 3-29/15 «Про районний бюджет на 2015 рік» від 29 січня 2015 року
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №2- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про внесення змін до рішення ХХІХ позачергової сесії
районної ради VІ скликання № 3-29/15 «Про районний
бюджет на 2015 рік» від 29 січня 2015 року


Заслухавши та обговоривши інформацію начальника фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С., голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Сухораба В.С. щодо необхідності внесення змін до рішення ХХІХ позачергової сесії районної ради VІ скликання № 3-29/15 «Про районний бюджет на 2015 рік» від 29 січня 2015 року, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Уточнити доходи районного бюджету між кодами доходів бюджетної класифікації в межах затвердженої загальної річної суми доходів (додаток 1).

2. Збільшити загальний фонд районного бюджету за рахунок іншої субвенції з сільського бюджету с. Динівці у сумі 16000 грн. на проведення поточного ремонту Динівецького навчально-виховного комплексу (додаток 1).

3. Збільшити профіцит загального фонду районного бюджету в сумі 165000 грн., джерелом покриття якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 2).

4. Збільшити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 165000 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду) (додаток 2).

5. Управлінню освіти, молоді та спорту райдержадміністрації збільшити видатки на утримання загальноосвітніх навчальних закладів, а саме (додаток 3):

- по загальному фонду для проведення поточного ремонту Динівецького навчально-виховного комплексу за рахунок субвенції з сільського бюджету у сумі 16000 грн., та на проведення пусконалагоджувальних робіт та техобслуговування газового котла Костичанівської загальноосвітньої школи у сумі 25000 грн. за рахунок зменшення резервного фонду районного бюджету;

- по спеціальному фонду для придбання нового газового котла для Костичанівської загальноосвітньої школи у сумі 165000 грн. за рахунок зменшення коштів резервного фонду районного бюджету.

6.Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (додаток 3):

- перерозподілити видатки на перевезення пільгової категорії громадян, а саме збільшити асигнування на компенсацію виплат на пільговий проїзд автомобільним транспортом окремих категорій громадян у сумі 76050 грн. за рахунок зменшення асигнувань на компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті;

- перерозподілити видатки між кодами функціональної класифікації за рахунок субвенції з державного бюджету на відшкодування витрат на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд);

- збільшити дохідну та видаткову частину районного бюджету за рахунок субвенції з державногобюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату елетроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання та водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд) у сумі 3041197,48 грн.;

- зменшити дохідну та видаткову частину районного бюджету за рахунок субвенції з державного бюджету на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу у сумі 3500000 грн.

7. Районній державній адміністрації (додаток 3):

7.1. Перерозподілити видатки:

- Районному центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, а саме зменшити видатки на нарахування на зарплату у сумі 2728 грн., та видатки на відрядженя у сумі 972 грн., при цьому збільшити видатки на оплату послуг (крім комунальних) у сумі 3700 грн.;

- Комунальній установі «Центр первинної медико-санітарної допомоги Новоселицького району» збільшити видатки на інші виплати населенню для оплати ліків пільгової категорії громадян у сумі 105400 грн., на оплату праці та нарахувань на оплату праці у сумі 260000 грн. за рахунок зменшення асигнувань на оплату послуг (крім комунальних) у сумі 175400 грн. та оплату природного газу у сумі 190000 грн.

7.2. На підставі статті 1034 Бюджетного кодексу за рахунок медичної субвецї з державного бюджету профінансувати Комунальну установу «Новоселицька центральна районна лікарня» по спеціальному фонду у сумі 1000000 грн. для співфінансування проекту «Медицина в надзвичайних ситуаціях та випадках – швидка відповідь транскордонним викликам».

8.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (додаток 3):

- зменшити кошти резервного фонду районного бюджету у сумі 200000 грн.;

- збільшити іншу субвенцію сільському бюджету с. Котелево для надання матеріальної допомоги жителю села Ліліку Михайлу Олексійовичу для проведення невідкладних робіт на ліквідацію наслідків пожежі у сумі 10000 грн.

9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С. та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами комунальної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.