Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №18-3/15 від 24.12.2015. Про внесення змін в додаток до рішення XXVIII чергової сесії районної ради VI скликання за №11-28/14 від 18 грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №18- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця

Про внесення змін в додаток до рішення XXVIII чергової сесії
районної ради VI скликання за №11-28/14 від 18 грудня 2014
року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів,
що належать до спільної власності територіальних громад
 міста Новоселиця та сіл Новоселицького району»


Розглянувши рішення XXXVIII сесії VI скликання Мамалигівської сільської ради за №50 від 30 червня 2015 року щодо необхідності впорядкування окремої адресної частини будівлі Мамалигівської дільничної лікарні ветеринарної медицини, враховуючи висновок постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Пункт 4 Розділу ІІ додатку до рішення XXVIII чергової сесії районної ради VI скликання №11-28/14 від 18 грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», викласти в редакції:

«Нежитлові будівлі Мамалигівської дільничної ветеринарної лікарні (Новоселицький район, с.Мамалига, вул. 70 років В.Жовтня, 4)».

2.Відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради (Туряк З.В.) внести зазначені зміни в додаток до рішення XXVIII чергової сесії районної ради VI скликання за №11-28/14 від 18 грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій (Пріску В.В.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.