Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №17-3/15 від 24.12.2015. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2016 році
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №17- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про затвердження переліку об’єктів комунальної
власності, які підлягають приватизації у 2016 році


Розглянувши рішення XXXI сесії Довжоцької сільської ради VI скликання від 09 вересня 2015 року за №2-31/15 «Про затвердження переліку об’єктів нерухомого майна територіальної громади села Довжок, який підлягає приватизації в 2015-2016 рр.», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій та з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, керуючись пунктом 3 Положення «Про порядок приватизації майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», статтею 4 Закону України «Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)», пунктом 19 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити перелік об’єктів комунальної власності, які підлягають приватизації у 2016 році, що додається.

2. Доручити відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради здійснити в установленому чинним законодавством порядку приватизацію нежитлових будівель згідно затвердженого переліку.

3. Рекомендувати Довжоцькій сільській раді в найкоротші терміни підготувати документацію на земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти приватизації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради О.Цуркан та постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк        ДОДАТОК

до рішення ІІІ чергової

сесії районної ради VII скликання

від 24.12.15 №17 -3/15

 

 Перелік об’єктів комунальної власності,які підлягають приватизації у 2016 році

 

№ п/п

Назва об’єкту приватизації

Адреса об’єкту приватизації

Рік приватизації

Форма приватизації

1

      Склад

60334, Чернівецька обл., Новоселицький район, с.Довжок,

вул.Головна, 1 Г

2016

продаж на аукціоні

2

Будинок побуту

60334, Чернівецька обл., Новоселицький район, с.Довжок,

вул.Головна, 2 А

2016

продаж на аукціоні

 

В.о. керуючого справами районної ради
Д.Кіореско

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.