Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №16-3/15 від 24.12.2015. Про надання в позичку нежитлового приміщення гаражу Громадській організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №16-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про надання в позичку нежитлового приміщення
гаражу Громадській організації «Спілка учасників
АТО Новоселиччини»


Розглянувши клопотання голови Громадської організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини» Придолоба Е.В. щодо надання в позичку для виконання статутних завдань нежитлового приміщення гаражу, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись статтею 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», главою 60 Цивільного Кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати Громадській організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини» в позичку нежитлове приміщення гаражу №3 загальною площею 17,6 м², що розташоване за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7 строком на 2 роки 11 місяців.

2.Доручити голові районної ради Вакарюку Д.І. підписати відповідний договір позички з Громадською організацією «Спілка учасників АТО Новоселиччини».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.