Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №15-3/15 від 24.12.2015. Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №15- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про надання в оренду нежитлових приміщень, що
належать до спільної власності територіальних
громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького
району


Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Постолакій А.Г. щодо надання в оренду нежитлового приміщення, директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рурак О.О. щодо розірвання договору оренди нерухомого майна в частині оренди гаражу по вул. Чкалова, 7 та надання в оренду нежитлового приміщення гаражу по вул. Центральна, 37, директора Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Руснака М.І. щодо розірвання договору оренди нерухомого майна в частині оренди кабінету №19, голови районної державної адміністрації Є.Бойко щодо надання в оренду кабінету №19, начальника Управління праці та соціального захисту населення Крояло Л.П. щодо розірвання договору оренди нерухомого майна в частині оренди гаражу по вул. Чкалова, 7, беручи до уваги погодження балансоутримувачів майна, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про оренду нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати фізичній особі-підприємцю Постолакій Альоні Георгіївні в оренду частину коридору на першому поверсі поліклініки Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» площею 2 м² для встановлення платіжного терміналу, за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1, терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки.

2. Розірвати договір оренди нерухомого майна за №37/13 від 10 жовтня 2013 року, укладений між районною радою та Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в частині оренди гаражу №1 загальною площею 27 м², що знаходиться за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Чкалова, 7.

3. Надати Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в оренду нежитлове приміщення гаражу №5 загальною площею 20,4 м², що розташоване за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Центральна, 37, терміном на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 1 гривня за 1 м2 в рік.

4. Розірвати договір оренди нерухомого майна за №40/13 від 10 жовтня 2013 року, укладений між районною радою та Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в частині оренди кабінету №19 загальною площею 8,58 м², що розташований на І поверсі адмінбудівлі за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Центральна, 37.

5. Надати районній державній адміністрації в оренду нежитлове приміщення (кабінет №19) загальною площею 8,58 м², що розташоване на І поверсі адмінбудівлі за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Центральна, 37 терміном на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 1 гривня за 1 м2 в рік.

6. Розірвати договір оренди нерухомого майна за №38/13 від 10 жовтня 2013 року, що укладений між районною радою та Управлінням праці та соціального захисту населення, в частині оренди гаражу №3 загальною площею 17,6 м², що знаходиться за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул. Чкалова, 7.

7. Доручити голові районної ради Вакарюку Д.І. укласти відповідні договори оренди.

8. Доручити відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради внести відповідні зміни в договори оренди за №37/13 від 10 жовтня 2013 року, №38/13 від 10 жовтня 2013 року та №40/13 від 10 жовтня 2013 року.

9. Зобов’язати орендарів в 10-ти денний термін з моменту укладання договору оренди нежитлових приміщень застрахувати майно на користь орендодавця від випадкової загибелі чи пошкодження на термін дії договору та надати копії відповідних документів у відділ комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради.

10. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення