Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №14-3/15 від 24.12.2015. Про укладання на новий термін контракту із завідуючою Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» Божик А.С.
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №14- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про укладання на новий термін контракту із завідуючою
Комунального підприємства «Центральна районна
аптека №26» Божик А.С.


Розглянувши заяву завідуючої Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» Божик А.С. щодо укладання контракту на новий термін, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: охорони здоров’я та соціального захисту населення; планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про порядок призначення, звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району та встановлення оплати праці» та пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Укласти із завідуючою Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» Божик Анною Степанівною контракт терміном на 5 років з 05 січня 2016 року.

2.Доручити голові районної ради Вакарюку Д.І. укласти відповідний контракт з Божик Анною Степанівною.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.