Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №14-3/15 від 24.12.2015. Про укладання на новий термін контракту із завідуючою Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» Божик А.С.
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №14- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про укладання на новий термін контракту із завідуючою
Комунального підприємства «Центральна районна
аптека №26» Божик А.С.


Розглянувши заяву завідуючої Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» Божик А.С. щодо укладання контракту на новий термін, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: охорони здоров’я та соціального захисту населення; планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про порядок призначення, звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району та встановлення оплати праці» та пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Укласти із завідуючою Комунального підприємства «Центральна районна аптека №26» Божик Анною Степанівною контракт терміном на 5 років з 05 січня 2016 року.

2.Доручити голові районної ради Вакарюку Д.І. укласти відповідний контракт з Божик Анною Степанівною.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення