Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №13-3/15 від 24.12.2015. Про укладання на новий термін контракту із завідуючим Комунальної установи «Новоселицький районний трудовий архів» Савчуком І.П.
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №13- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про укладання на новий термін контракту із
 завідуючим Комунальної установи
«Новоселицький районний трудовий архів»
Савчуком І.П.


Розглянувши заяву завідуючого Комунальної установи «Новоселицький районний трудовий архів» Савчука І.П. щодо укладання контракту на новий термін, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про порядок призначення, звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району та встановлення оплати праці» та пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Укласти із завідуючим Комунальної установи «Новоселицький районний трудовий архів» Савчуком Ігорем Петровичем контракт терміном на 5 років з 25 грудня 2015 року.

2. Доручити голові районної ради Вакарюку Д.І. укласти відповідний контракт з Савчуком Ігорем Петровичем.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).

Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.