Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №12-3/15 від 24.12.2015. Про укладання на новий термін контракту з директором Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Вайнбергом С.П.
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №12-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про укладання на новий термін контракту з директором
Комунальної установи «Новоселицький районний будинок
 культури» Вайнбергом С.П.


Розглянувши заяву директора Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Вайнберга С.П. щодо укладання контракту на новий термін, беручи до уваги погодження районної державної адміністрації, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: освіти, культури, молоді та спорту; планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про порядок призначення, звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району та встановлення оплати праці» та пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Укласти з директором Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Вайнбергом Семеном Пилиповичем контракт терміном на 3 роки з 25 грудня 2015 року.

2.Доручити голові районної ради Вакарюку Д.І. укласти відповідний контракт з Вайнбергом Семеном Пилиповичем.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.