Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №11-3/15 від 24.12.2015. Про затвердження Комплексної Програми розвитку місцевого самоврядування та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2016-2017 роки
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №11- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про затвердження Комплексної Програми розвитку
місцевого самоврядування та забезпечення
повноважень щодо управління комунальним
майном на 2016-2017 роки


Заслухавши та обговоривши доповідь начальника відділу бухгалтерського обліку, звітності та фінансового забезпечення районної ради Рошки М.М. про Комплексну програму розвитку місцевого самоврядування та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2016-2017 роки, співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району Сухараб В.С., враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Комплексну програму розвитку місцевого самоврядування та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2016-2017 роки, що додається.

2.Визначити головним розпорядником коштів на фінансування даної Програми районну раду.

3.Обсяг видатків на виконання заходів Програми щорічно визначати в межах коштів, затверджених рішеннями сесії районної ради.

4.Рішення районної ради №12-14/12 від 20 грудня 2012 року «Про затвердження Комплексної програми розвитку місцевого самоврядування та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2013-2015 роки» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Цуркан О.Д. та постійну комісію з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухараб В.С.).

Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення