Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №19-3/15 від 24.12.2015. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №10-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про затвердження технічних документацій з
нормативної грошової оцінки земельних ділянок

Розглянувши клопотання в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Новоселицькому районі Чернівецької області Мотущука В.В. щодо затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів, враховуючи висновки державної експертизи землевпорядної документації та висновки постійних комісій районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись частиною 2 статті 23 Закону України «Про оцінку земель», пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити технічні документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів на території:

1) Зеленогайської сільської ради:

●Юркевичу Борису Івановичу, земельна ділянка для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, що знаходиться в оренді загальною площею 3,4922 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 3 487 323,79 грн. (три мільйони чотириста вісімдесят сім тисяч триста двадцять три грн. 79 коп.).

2) Котелівської сільської ради:

●Житарюку Іллі Серафимовичу, земельна ділянка для ведення фермерського господарства, що надається в оренду загальною площею 19,1814 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 321 817,51 грн. (триста двадцять одна тисяча вісімсот сімнадцять грн. 51 коп.).

3) Рингацької сільської ради:

●ДП ”Рідна земля” ВАТ ”Чернівецький цегельний завод №3”, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що передається в оренду загальною площею 0,7485 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 644 626,02 грн. (шістсот сорок чотири тисячі шістсот двадцять шість грн. 02 коп.);

●ДП ”Рідна земля” ВАТ ”Чернівецький цегельний завод №3”, земельна ділянка для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що передається в оренду загальною площею 0,2363 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 203 507,19 грн. (двісті три тисячі п’ятсот сім грн. 19 коп.);

●Селянському (фермерському) господарству ”Благословіння”, земельна ділянка для рибогосподарських потреб, що знаходиться в оренді загальною площею 30,9329 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 310 155,53 грн. (триста десять тисяч сто п’ятдесят п’ять грн. 53 коп.)

4) Топорівської сільської ради:

●Старчуку Василю Васильовичу, земельна ділянка для іншого сільськогосподарського призначення, що передається в оренду загальною площею 0,1330 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 163 559,00 грн. (сто шістдесят три п’ятсот п’ятдесят дев’ять грн. 00 коп.).

5)Котелівської сільської ради:

●Бурлаці Володимиру Іллічу, земельна ділянка для іншого сільськогосподарського призначення, що передається в оренду загальною площею 0,7556 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 377 213,78 грн (триста сімдесят сім тисяч двісті тринадцять грн. 78 коп.).

6)Магальської сільської ради:

●Сорочану Івану Омельяновичу, земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що знаходиться у власності фізичної особи-підприємця загальною площею 0,4651 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 1 643 642,89 грн. (один мільйон шістсот сорок три тисячі шістсот сорок дві грн. 89 коп.).

7) Строїнецької сільської ради:

●Глігору Леоніду Степановичу, земельна ділянка для ведення фермерського господарства, що передається в оренду загальною площею 8,3838 га, та встановити нормативну грошову оцінку в розмірі 19 713,04 грн. (дев’ятнадцять тисяч сімсот тринадцять грн. 04 коп.).

2.При наданні витягу про нормативну грошову оцінку відділу Держгеокадастру у Новоселицькому районі Чернівецької області застосовувати коефіцієнти індексації грошової оцінки, починаючи з дати розробки документації.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на в.о. начальника відділу Держгеокадастру у Новоселицькому районі Чернівецької області Мотущука В.В. та постійну комісію районної ради з питань промисловості, розвитку агропромислового комплексу, земельних відносин, інвестиційної діяльності та транскордонного співробітництва (Рошка А.О.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення