Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №20-3/15 від 24.12.2015. Про надання дозволу Комунальній установі «Новоселицький районний трудовий архів» на безоплатне зберігання документів
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №20-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про надання дозволу Комунальній установі
«Новоселицький районний трудовий архів»
на безоплатне зберігання документів


Розглянувши клопотання арбітражного керуючого Комерзан З.Д. щодо надання погодження на безоплатне зберігання в Комунальній установі «Новоселицький районний трудовий архів» документів ліквідованого СТОВ «Берестя», з метою належного забезпечення в подальшому видачі колишнім працівникам підприємства відповідних довідок, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл Комунальній установі «Новоселицький районний трудовий архів» на безоплатне зберігання документів ліквідованого СТОВ «Берестя».

2.Завідувачу Комунальної установи «Новоселицький районний трудовий архів» Савчуку І.П. забезпечити безоплатне прийняття на зберігання документів СТОВ «Берестя» та здійснити їх упорядкування відповідно до вимог чинного законодавства України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради Цуркан О.Д. та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Сухораб В.С.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.