Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №8-3/15 від 24.12.2015. Про надання в 2016 році щомісячної грошової допомоги вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №8-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про надання в 2016 році щомісячної грошової допомоги
вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані


Розглянувши клопотання голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Раци П.Є. про надання в 2016 році щомісячної грошової допомоги окремим вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані, беручи до уваги рішення постійно діючої комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам щодо виплати коштів з районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій; охорони здоров’я та соціального захисту населення, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на 2016 рік вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані Миронюк Тетяні Василівні, жительці села Рідківці, та Маланчук Аллі Миколаївні, жительці села Рингач, щомісячну грошову адресну допомогу в розмірі 700 (сімсот) гривень.

2.Територіальному центру соціального обслуговування забезпечити з 01 січня 2016 року виплату грошової допомоги в рамках районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення “Турбота”.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення Крояло Л.П. та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Дубей І.Г.)

Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.