Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №8-3/15 від 24.12.2015. Про надання в 2016 році щомісячної грошової допомоги вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №8-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про надання в 2016 році щомісячної грошової допомоги
вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані


Розглянувши клопотання голови районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Раци П.Є. про надання в 2016 році щомісячної грошової допомоги окремим вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані, беручи до уваги рішення постійно діючої комісії з надання одноразової грошової допомоги громадянам щодо виплати коштів з районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій; охорони здоров’я та соціального захисту населення, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні“, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Встановити на 2016 рік вдовам померлих учасників бойових дій в Афганістані Миронюк Тетяні Василівні, жительці села Рідківці, та Маланчук Аллі Миколаївні, жительці села Рингач, щомісячну грошову адресну допомогу в розмірі 700 (сімсот) гривень.

2.Територіальному центру соціального обслуговування забезпечити з 01 січня 2016 року виплату грошової допомоги в рамках районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення “Турбота”.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника управління праці та соціального захисту населення Крояло Л.П. та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Дубей І.Г.)

Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.