Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №10-3/15 від 24.12.2015. Про внесення змін до Програми «Забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2014-2016 роки»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №10- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про внесення змін до Програми «Забезпечення ефективної
організації роботи з надання адміністративних послуг та
сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького
району на 2014-2016 роки»


Заслухавши та обговоривши інформацію головного інспектора відділу реєстрації платників та електронних сервісів Новоселицького ОДПІ Безушка Л.Г. про необхідність та доцільність внесення змін до Програми «Забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2014-2016 роки» з метою створення нових більш зручних умов для платників щодо виконання ними податкових зобов’язань, співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій Пріску В.В., враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.В розділі 6. «Напрямки діяльності та заходи Програми «Забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2014-2016 роки» частину другу «Переліку заходів Програми» викласти в новій редакції згідно Додатку № 1.

2.Розділ 5.1. «Показники затрат Програми» викласти в новій редакції згідно Додатку № 2.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника Новоселицької ОДПІ Кочервей І.Г. та постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій (Пріску В.В.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.