Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №23-3/15 від 24.12.2015. Про запит депутата районної ради Рудька Миколи Івановича «Про усунення недоліків щодо несвоєчасного освоєння коштів в сумі 670 тис.грн. в закладах освіти району»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №23-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про запит депутата районної ради Рудька
Миколи Івановича «Про усунення недоліків
щодо несвоєчасного освоєння коштів в сумі
670 тис.грн. в закладах освіти району»


Розглянувши запит депутата районної ради Рудька М.І. «Про усунення недоліків щодо несвоєчасного освоєння коштів в сумі 670 тис.грн. в закладах освіти району», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Запит депутата районної ради Рудька Миколи Івановича «Про усунення недоліків щодо несвоєчасного освоєння коштів в сумі 670 тис.грн. в закладах освіти району» (додається) направити на адресу голови районної державної адміністрації Бойко Є.В. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду депутата і виконавчий апарат районної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В.


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада