Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №9-3/15 від 24.12.2015. Про затвердження Положення «Про порядок надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №9-3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця


Про затвердження Положення «Про порядок
надання одноразової грошової допомоги учасникам
антитерористичної операції (учасникам бойових дій)
та членам їх сімей»


З метою забезпечення ефективного виконання заходів, передбачених Комплексною програмою соціальної підтримки учасників антитерористичної операції (учасників бойових дій) та членів їх сімей на 2015-2016 роки, визначення організаційних та процедурних засад розгляду заяв та порядку надання їм грошових допомог, враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради з питань: планування бюджету, фінансів, управління спільною власністю територіальних громад району та залучення інвестицій; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій; охорони здоров’я та соціального захисту населення, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Положення «Про порядок надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей», що додається.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Поп К.Ю., заступника голови районної ради Цуркан О.Д.та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення (Дубей І.Г.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.