Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №6-3/15 від 24.12.2015. Звіт «Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки» та «Про районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІІ чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ 6- 3/15

24 грудня 2015 року  м. Новоселиця

Звіт «Про виконання районної Комплексної програми
соціальної підтримки малозабезпечених верств населення
«Турбота» на 2013-2015 роки» та «Про районну Комплексну
програму соціальної підтримки малозабезпечених верств
населення «Турбота» на 2016-2017 роки»


Заслухавши та обговоривши звіт начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л.П. «Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки» та інформацію «Про районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки», співдоповідь голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення Дубея І.Г., враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань: планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району; регламенту, законності та надзвичайних ситуацій; охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л.П. «Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки», що додається.

2.Затвердити районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки, що додається.

3.Затвердити Положення «Про порядок надання одноразових грошових допомог на виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення “Турбота”, що додається.

4.Обсяг видатків на виконання заходів Програми визначати в межах бюджетних коштів, затверджених рішеннями сесії районної ради.

5.Щорічно заслуховувати на сесії або профільній комісії районної ради виконавців про хід реалізації та ефективність заходів Програми.

6.Рішення районної ради №9-14/12 від 20 грудня 2012 року «Про районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.

7.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Поп К.Ю., заступника голови районної ради Цуркан О.Д. та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення (Дубей І.Г.).


Голова районної ради Д.Вакарюк

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.