Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Документ №19 від 25.12.2015. Оголошується конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості нежитлових приміщень
завантажити документ
Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості наступних нежитлових приміщень:

1. Частина коридору на першому поверсі поліклініки Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» загальною площею 2 кв.м., що знаходиться за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1.

2. Будинок побуту загальною площею 113,2 кв.м., що знаходиться за адресою: 60334, Чернівецька обл., Новоселицький район, с.Довжок, вул.Головна, 1 Г.

3. Склад загальною площею 96,3 кв.м., що знаходиться за адресою: 60334, Чернівецька обл., Новоселицький район, с.Довжок, вул.Головна, 2А.

Учасникам конкурсу необхідно подати до конкурсної комісії наступні документи:
- заява на участь у конкурсі;
- копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності;
- копія установчого документа претендента;
- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;
- інформація про діяльності претендента (відомості про досвід роботи та кваліфікацію оцінювачів тощо).

Пропозиції учасника конкурсу щодо умов оплати та терміну виконання робіт подаються у запечатаному вигляді.

Конкурс відбудеться 12 січня 2016 року о десятій годині у приміщенні районної ради за адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7, кабінет №2.

Документи на участь у конкурсі приймаються до 11 січня 2016 року включно, за адресою: м. Новоселиця, вул.Чкалова, 7, приймальня районної ради.

Додаткову інформацію щодо об’єктів оцінки можна отримати у відділі комунальної власності районної ради за адресою: м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7, кабінет №11 або за тел. 2-09-65.

Новоселицька районна рада

Оголошення