Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №10-1/15 від 26.11.2015. Про умови оплати праці голови Новоселицької районної ради
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
І чергова сесія VІІ скликання

РІШЕННЯ №10 - 01/15

 26 листопада 2015 року  м. Новоселиця

Про умови оплати праці голови Новоселицької районної ради

Керуючись статтями 14 і 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» за № 268 від 09 березня 2006 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Взяти до відома рішення районної ради ІV скликання за № 14/3-3с від 07 листопада 2002 року про присвоєння голові районної ради Вакарюку Дмитру Іларіоновичу 5 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах третьої категорії посад.

2.Встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі 50% посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і вислугу років.

3.Преміювання здійснювати щомісячно в межах виділених асигнувань фонду заробітної плати на період 2015 року та на бюджетний рік 2016 року. Надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.


 Голова тимчасової президії, головуючий на сесії  В. Бежан

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.