Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-__/15 від 18.11.2015. Звіт «Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки» та «Про районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки»
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
__ чергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ №__-__/15

__ _________ 2015 року м. Новоселиця


Звіт «Про виконання районної Комплексної програми
соціальної підтримки малозабезпечених верств населення
«Турбота» на 2013-2015 роки» та «Про районну
Комплексну програму соціальної підтримки
малозабезпечених верств населення «Турбота»
на 2016-2017 роки»


Заслухавши та обговоривши звіт начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л.П. «Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки» та інформацію «Про районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки», співдоповідь голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення __________________, враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити звіт начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Крояло Л.П. «Про виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013-2015 роки», що додається.

2.Затвердити районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2016-2017 роки, що додається.

3.Обсяг видатків на виконання заходів Програми визначати в межах бюджетних коштів, затверджених рішеннями сесії районної ради.

4.Щорічно заслуховувати на сесії або профільній комісії районної ради виконавців про хід реалізації та ефективність заходів Програми.

5.Рішення районної ради №2-23/09 від 17 грудня 2009 року «Про районну Комплексну програму соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2010-2012 роки» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації __________________, заступника голови районної ради ______________ та постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, праці та соціального захисту населення ________________________.


Голова районної ради  ___________

Новоселицька районна рада