Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-__/15 від 18.11.2015. Про внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2014-2016 роки»
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
__ чергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ №__-__/15

 __ _________ 2015 року м. Новоселиця

Про внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення
ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг
та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького
району на 2014-2016 роки»

Заслухавши та обговоривши інформацію першого заступника начальника Новоселицької ОДПІ Паскар А.В. про необхідність та доцільність внесення змін та доповнень до Програми «Забезпечення ефективної організації роботи з надання адміністративних послуг та сервісів Центром обслуговування платників Новоселицького району на 2014-2016 роки», співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій ____________з метою створення нових більш зручних умов для платників щодо виконання ними податкових зобов’язань на добровільних засадах, дистанційно, з індивідуальними сервісами та за кваліфікованою допомогою фахівців центрального рівня, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Пункт 26 частини ІІІ «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» розділу 1.6. «Напрямки діяльності та заходи Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на період до 2016 року» викласти в новій редакції згідно додатку № 1.

2.Розділ 1.5.1. «Ресурсне забезпечення Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на період до 2016 року» викласти в новій редакції згідно додатку № 2.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації ___________ та постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій (____________).

Голова районної ради  ___________

Новоселицька районна рада