Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-__/15 від 18.11.2015. Про укладання на новий термін контракту з директором Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Вайнбергом С.П.
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
__ чергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ №__-__/15

__ __________ 2015 року м. Новоселиця

Про укладання на новий термін контракту з директором
Комунальної установи «Новоселицький районний будинок
культури» Вайнбергом С.П.

Розглянувши заяву директора Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Вайнберга С.П. щодо укладання контракту на новий термін, беручи до уваги погодження районної державної адміністрації, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань освіти, культури, молоді та спорту, з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про порядок призначення, звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району та встановлення оплати праці» та пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 ВИРІШИЛА:

1.Укласти на новий термін контракт з директором Комунальної установи «Новоселицький районний будинок культури» Вайнбергом Семеном Пилиповичем терміном на 3 роки з 22 грудня 2015 року.

2.Доручити голові районної ради _______________________ укласти відповідний контракт з Вайнбергом Семеном Пилиповичем.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (____________).

  Голова районної ради  ___________

Новоселицька районна рада