Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-__/15 від 18.11.2015. Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району
завантажити документ
ПРОЕКТ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІІ позачергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ №__-__/15

 __ __________ 2015 року м. Новоселиця

Про надання в оренду нежитлових приміщень,
що належать до спільної власності територіальних
громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району

Розглянувши клопотання фізичної особи-підприємця Постолакій А.Г. щодо надання в оренду нежитлового приміщення, директора Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Рурак О.О. щодо розірвання договору оренди нерухомого майна в частині оренди гаражу по вул. Чкалова, 7 та надання в оренду нежитлового приміщення гаражу по вул. Центральна, 37, директора Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Руснака М.І. щодо розірвання договору оренди нерухомого майна в частині оренди кабінету №19,  враховуючи погодження балансоутримувачів майна, висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про оренду нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 ВИРІШИЛА:

1.  Надати фізичній особі-підприємцю Постолакій Альоні Георгіївні в оренду частину коридору на першому поверсі поліклініки Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» площею 2 м² для встановлення платіжного терміналу, за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1, терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки.


2.  Надати Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в оренду нежитлове приміщення гаражу №5 загальною площею 20,4 м², що розташоване за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Центральна, 37, терміном на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 1 гривня за 1 м2 в рік.


3.  Розірвати договір оренди нерухомого майна за №37/13 від 10 жовтня 2013 року, укладений між районною радою та Територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг), в частині оренди гаражу №1 загальною площею 27 м², що знаходиться за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Чкалова, 7.


4.  Розірвати договір оренди нерухомого майна за №40/13 від 10 жовтня 2013 року, укладений між районною радою та Районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, в частині оренди кабінету №19 загальною площею 8,58 кв.м., що розташований на І поверсі адмінбудівлі за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Центральна, 37.

5.  Доручити голові районної ради ____________ укласти відповідні договори оренди.


6.  Доручити відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради внести відповідні зміни в договори оренди за №37/13 від 10 жовтня 2013 року та №40/13 від 10 жовтня 2013 року.


7.  Зобов’язати орендарів в 10-ти денний термін з моменту укладання договору оренди нежитлових приміщень застрахувати майно на користь орендодавця від випадкової загибелі чи пошкодження на термін дії договору та надати копії відповідних документів у відділ комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради.


8.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (_____________).Голова районної ради  ___________

Новоселицька районна рада