Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-__/15 від 18.11.2015. Про внесення змін в додаток до рішення XXVIII чергової сесії районної ради VI скликання за №11-28/14 від 18 грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району»
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
__ чергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ №__-__/15

 __ __________ 2015 року м. Новоселиця


Про внесення змін в додаток до рішення XXVIII чергової
сесії районної ради VI скликання за №11-28/14 від 18
грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції
переліку об’єктів, що належать до спільної власності
територіальних громад міста Новоселиця та сіл
Новоселицького району»

Розглянувши рішення XXXVIII сесії VI скликання Мамалигівської сільської ради за №50 від 30 червня 2015 року щодо необхідності впорядкування окремої адресної частини будівлі Мамалигівської дільничної лікарні ветеринарної медицини, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 та статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

 ВИРІШИЛА:


1. Внести зміни в пункт 4 Розділу ІІ додатку до рішення  XXVIII чергової сесії районної ради VI скликання №11-28/14 від 18 грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», виклавши його в редакції:

«Нежитлові будівлі Мамалигівської дільничної ветеринарної лікарні (Новоселицький район, с.Мамалига, вул. 70 років В.Жовтня, 4)».

2. Відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради (Туряк З.В.) внести зазначені зміни в додаток до рішення XXVIII чергової сесії районної ради VI скликання за №11-28/14 від 18 грудня 2014 року «Про затвердження в новій редакції переліку об’єктів, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району».

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (___________).


Голова районної ради  ___________

Новоселицька районна рада