Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-__/15 від 18.11.2015. Про надання в позичку нежитлового приміщення гаражу Громадській організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини»
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
__ чергова сесія VII скликання

РІШЕННЯ №__-__/15


 __ __________ 2015 року м. Новоселиця

Про надання в позичку нежитлового приміщення
гаражу Громадській організації «Спілка учасників
АТО Новоселиччини»


Розглянувши клопотання начальника Управління праці та соціального захисту населення Крояло Л.П. щодо розірвання договору оренди нерухомого майна в частині оренди гаражу по вул. Чкалова, 7, голови Громадської організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини» Придолоба Е.В. щодо надання в позичку для виконання статутних завдань нежитлового приміщення гаражу по вул. Чкалова, 7, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань регламенту, законності та надзвичайних ситуацій, керуючись статтею 20 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», главою 60 Цивільного Кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Розірвати договір оренди нерухомого майна за №38/13 від 10 жовтня 2013 року, що укладений між районною радою та Управлінням праці та соціального захисту населення, в частині оренди гаражу №3 загальною площею 17,6 м², що знаходиться за адресою: 60300, Чернівецька обл., м. Новоселиця, вул. Чкалова, 7.

2. Надати Громадській організації «Спілка учасників АТО Новоселиччини» в позичку нежитлове приміщення гаражу №3 загальною площею 17,6 м², що розташоване за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул.Чкалова, 7 строком на 2 роки 11 місяців.

3. Доручити відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради внести відповідні зміни в договір оренди за №38/13 від 10 жовтня 2013 року.

2.Доручити голові районної ради _________ підписати відповідний договір позички з Громадською організацією «Спілка учасників АТО Новоселиччини».

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (_____________).


 Голова районної ради  ___________

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 20.06.2019 року № 16-р про скликання 25 червня 2019 року ХХV позачергової сесії районної ради VІІ скликання