Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Розпорядження №30-р від 16.11.2015. Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди
завантажити документ
УКРАЇНА
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 16 листопада 2015 року №30-р


Про результати вивчення попиту на об’єкт оренди


Беручи до уваги попереднє вивчення попиту на об’єкт оренди, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Положенням «Про порядок та умови оренди майна спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести на розгляд сесії районної ради питання про надання в оренду фізичній особі-підприємцю Постолакій Альоні Георгіївні в оренду частину коридору на першому поверсі поліклініки Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» площею 2 м² для встановлення платіжного терміналу, за адресою: 60300, Чернівецька обл., м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1, терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки.

2. Т.в.о. начальника відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій Шугані Ю.А. підготувати відповідні матеріали та проект рішення на розгляд профільних комісій районної ради.

3. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Горбатюка В.Т.


 Голова районної ради  Р.Криган

Новоселицька районна рада