Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-1/15 від 09.10.2015. Про присвоєння рангу та умови оплати праці заступника голови Новоселицької районної ради VІІ скликання
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

І сесія VІІ скликання
РІШЕННЯ № ___ - 1/15

 _____ листопада 2015 року  м. Новоселиця

Про присвоєння рангу та умови оплати праці заступника
голови Новоселицької районної ради VІІ скликання


Керуючись статтями 14 і 15 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, суддів та інших органів» за № 268 від 09 березня 2006 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Присвоїти заступнику голові районної ради _______________________ _____ ранг посадової особи місцевого самоврядування у межах четвертої категорії посад.

2.Встановити надбавку за високі досягнення у праці в розмірі ___ % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг і вислугу років.

3.Преміювання здійснювати щомісячно в межах виділених асигнувань фонду заробітної плати на період VІІ скликання. Надавати матеріальну допомогу на оздоровлення та допомогу для вирішення соціально-побутових питань у розмірі середньомісячної заробітної плати в межах затвердженого фонду оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.

 Голова районної ради  ______

Новоселицька районна рада