Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №17-33/15 від 17.09.2015. Про усний запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо створення районного краєзнавчого музею з метою збереження історії Новоселицького району тапатріотичного виховання молоді»
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ № 17 - 33 /15


 17 вересня 2015 року м. Новоселиця


Про усний запит депутата районної ради
Попадюка І.М. «Щодо створення районного
краєзнавчого музею з метою збереження
історії Новоселицького району та
патріотичного виховання молоді»


Розглянувши усний запит депутата районної ради Попадюка Івана Миколайовича «Щодо створення районного краєзнавчого музею з метою збереження історії Новоселицького району та патріотичного виховання молоді», керуючись частиною 7 статті 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 22 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Усний запит депутата районної ради Попадюка І.М. «Щодо створення районного краєзнавчого музею з метою збереження історії Новоселицького району та патріотичного виховання молоді» направити на адресу начальника відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації Скоробогачу В.В. для відповідного реагування та повідомлення про результати його розгляду депутата і виконавчий апарат районної ради.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради Туряк З.В. Голова районної ради Р.Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.