Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №3 від 02.09.2015. Про зміни до чинного законодавства України щодо оренди земельних ділянок
завантажити документ

УКРАЇНА
К О О Р Д И Н А Ц І Й Н А Р А Д А
З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я № 3

 "02" вересня 2014 року  м. Новоселиця


Про зміни до чинного законодавства України
щодо оренди земельних ділянок


Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу Держземагентства у Новоселицькому районі Стуса І.Т. «Про зміни до чинного законодавства України щодо оренди земельних ділянок», Координаційна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію начальника відділу Держземагентства у Новоселицькому районі Стуса І.Т. «Про зміни до чинного законодавства України щодо оренди земельних ділянок» взяти до відома.

2.Рекомендувати відділу Держземагентства у Новоселицькому районі надавати практичну допомогу органам місцевого самоврядування району з оформлення землевпорядної документації та своєчасно повідомляти про нововведення і зміни у земельному законодавстві України.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради Костюка В.І.


 Голова Координаційної ради  Р.Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.