Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №2 від 02.09.2015. Про зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»
завантажити документ

УКРАЇНА
К О О Р Д И Н А Ц І Й Н А Р А Д А
З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ ПРИ ГОЛОВІ НОВОСЕЛИЦЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Р І Ш Е Н Н Я № 2

 "02" вересня 2015 року  м. Новоселиця


Про зміни до Закону України «Про державну
реєстрацію речових прав на нерухоме майно
та їх обтяжень»


Заслухавши та обговоривши інформацію начальника реєстраційної служби Новоселицького районного управління юстиції Бельчук Д.О. «Про зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Координаційна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.Інформацію начальника реєстраційної служби Новоселицького районного управління юстиції Бельчук Д.О. «Про зміни до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» взяти до відома.

2.Рекомендувати міському та сільським головам району оприлюднити та довести до відома жителів населених пунктів інформацію реєстраційної служби Новоселицького районного управління юстиції про наявність скорочених термінів реєстрації об’єктів нерухомого майна.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника загального відділу районної ради Шугані Г.І.


 Голова Координаційної ради   Р.Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.