Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Розпорядження №23-р від 21.08.2015. Про результати вивчення попиту на об’єкти оренди
завантажити документ

УКРАЇНА
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ


 «21» серпня 2015 року  №23-р


Про результати вивчення попиту на об’єкти оренди

Беручи до уваги попереднє вивчення попиту на об’єкти оренди, керуючись Законом України «Про оренду державного та комунального майна», Положенням «Про порядок та умови оренди майна спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Внести на розгляд сесії районної ради питання про надання в оренду приватному підприємцю Гусар Лесі Віталіївні з 25 листопада 2015 року терміном на 2 роки та 11 місяців частину коридору площею 20,7 м2, на якій орендарем встановлено легкі металоконструкції під аптечний пункт в травматологічному відділенні Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня», що розташована за адресою: м. Новоселиця, вул. Карамзіна, 1, зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки.

2.Начальнику відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій Костюку В.І. підготувати відповідні матеріали та проект рішення на розгляд профільних комісій районної ради. 3.Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної ради Горбатюка В.Т.


 Голова районної ради  Р.Криган

Новоселицька районна рада