Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Проект рішення №__-33/15 від 18.08.2015. Про внесення змін до Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на період до 2016 року
завантажити документ
ПРОЕКТ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ № - 33 /15

 17 вересня 2015 року  м. Новоселиця


Про внесення змін до Програми запобігання дитячої
бездоглядності та захисту прав дитини в
Новоселицькому районі на період до 2016 року


Заслухавши та обговоривши інформацію начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Михайлової С.С. про необхідність та доцільність внесення змін до Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на період до 2016 року, співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій Ротаря Т.М., з метою покращення соціального захисту дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Пункт 26 частини ІІІ «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» розділу 1.6. «Напрямки діяльності та заходи Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на період до 2016 року» викласти в новій редакції згідно додатку № 1.

2.Розділ 1.5.1. «Ресурсне забезпечення Програми запобігання дитячої бездоглядності та захисту прав дитини в Новоселицькому районі на період до 2016 року» викласти в новій редакції згідно додатку № 2.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Поп К.Ю. та постійну комісію районної ради з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій (Ротар Т.М.).


 Голова районної ради   Р. КриганНовоселицька районна рада

Оголошення