Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №13-31/15 від 28.05.2015. Про затвердження спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради за №11/11 від 27 квітня 2015 року
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №13- 31/15

28 травня 2015 року                                                                                                                   м. Новоселиця

Про затвердження спільного розпорядження голови
районної державної адміністрації та голови районної
ради за №11/11 від 27 квітня 2015 року


Заслухавши та обговоривши інформацію керуючого справами районної ради Балацка І.М., співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань праці та соціального захисту населення Шови Д.Ф. щодо спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради «Про надання матеріальної допомоги Албулесі А.В. та внесення змін до Положення про порядок надання одноразових грошових допомог на виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань праці та соціального захисту населення та з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити спільне розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради за № 11/11 від 27 квітня 2015 року «Про надання матеріальної допомоги Албулесі А.В. та внесення змін до Положення про порядок надання одноразових грошових допомог на виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», що додається.

2.Відділу організаційного та інформаційно-аналітичного забезпечення районної ради (Туряк З.В.) внести зазначені зміни в додаток рішення ХХІІІ сесії районної ради V скликання за № 16-23/09 від 17 грудня 2009 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами районної ради Балацка І.М. та постійну комісію районної ради з питань праці та соціального захисту населення (Шова Д.Ф.).


Голова районної ради                                                                                                                                                       Р.Криган

У К Р А Ї Н А У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
 У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ


РОЗПОРЯДЖЕННЯ

27 квітня 2015р.                                                                                                                             № 11/11

Про надання матеріальної допомоги Албулесі А.В. та про
внесення змін до Положення про порядок надання
одноразових грошових допомог на виконання районної
комплексної програми соціальної підтримки
малозабезпечених верств населення «Турбота»


Керуючись частиною 1 статті 23 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», частиною 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про порядок надання одноразових грошових допомог на виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», затверджене рішенням XXIII сесії районної ради V скликання від 17.12.2009р. № 16-23/09, беручи до уваги протокол спільного засідання постійно діючих комісій районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян та надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» від 27.04.2015р. №8, та з метою надання соціальної підтримки малозабезпеченим верствам населення:

1.1. Надати Албулесі Альоні Василівні, жительці с. Маршинці, одноразову грошову матеріальну допомогу в сумі 20 000 грн. сім’ї, яка втратила годувальника Албулесу Олексія Федоровича, мобілізованого у військове формування для підготовки до відправлення в зону АТО, на утриманні якої знаходяться двоє дітей - інвалідів з дитинства.

1.2. Начальнику фінансового управління районної державної адміністрації (Дячук Н.С.) профінансувати вказані кошти за рахунок асигнувань, передбачених на виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота» на 2013 - 2015 роки.

1.3. Заступнику начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (Штефанко Н.Б.) про виконання даного розпорядження проінформувати районну державну адміністрацію до 20.05.2015р.

2. Внести наступні зміни та доповнення до Положення про порядок надання одноразових грошових допомог на виконання районної Комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення «Турбота», затверджене рішенням ХХІІІ сесії районної ради V скликання за № 16-23/09 від 17.12.2009р.:

1) підпункт п’ятий пункту 3.4 викласти в редакції:

«сім’ям загиблих під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції та мобілізованих у військові формування для підготовки до відправлення в зону АТО (в сумі, що перевищує розмір 5-ти прожиткових мінімумів)»;

2) абзац другий пункту 3.4 викласти в редакції:

«сім’ї загиблих та поранених під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції, мобілізованих у військові формування для підготовки до відправлення в зону АТО та громадяни, які переїхали на постійне проживання або тимчасове перебування до Новоселицького району з тимчасово окупованих територій та зони проведення антитерористичної операції подають тільки перелік документів відповідно до пунктів а, б, в, г пункту 3.5. цього Положення»;

3) абзац другий пункту 3.5. викласти в редакції:

«У разі, якщо громадянин за своїми фізичними можливостями немає змоги особисто подати заяву, від його імені можуть подати заяву близькі родичі.

Матеріальна допомога сім’ям загиблих під час виконання обов’язків військової служби в зоні проведення антитерористичної операції, мобілізованих у військові формування для підготовки до відправлення в зону АТО, важко поранених надається за заявою близьких родичів».

5. Дане розпорядження підлягає затвердженню на черговій сесії районної ради.

6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на спільне засідання постійно діючих комісій районної державної адміністрації з питань розгляду звернень громадян та надання одноразової грошової допомоги громадянам за рахунок районної комплексної програми соціальної підтримки малозабезпечених верств населення “Турбота“ (Подорожний В.А.).


 Голова районної державної адміністрації

Є. Бойко
 Голова районної ради

Р. Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.