Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №9-31/15 від 28.05.2015. Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальнихгромад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХХІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ № 9 - 31/15

28 травня 2015 року                                                                                                          м. Новоселиця

Про надання в оренду нежитлових приміщень,
що належать до спільної власності територіальних
громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району


Розглянувши клопотання начальника відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області Онофрейчука М.Г., голови Новоселицької міжредакційної профспілкової організації Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» Головльової Г.І., заяви приватних підприємців Грабаря С.І., Бушиної С.В., Цуркана Ю.А. та громадянина Сімків І.О. щодо надання в оренду нежитлових приміщень, враховуючи висновки постійних комісій районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району та з питань законності, захисту прав громадян та надзвичайних ситуацій, керуючись Положенням «Про оренду нерухомого майна, що належить до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району», пунктом 20 частини 1 статті 43 та частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада:

ВИРІШИЛА:

1. Надати в оренду терміном на 2 роки та 11 місяців з орендною ставкою 1 гривня за 1 м2 в рік нежитлові приміщення, що розташовані за адресою: м. Новоселиця, вул. Газети «Правди», 3:

1) відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області загальною площею 49,9 м2;

2) Новоселицькій міжредакційній профспілковій організації Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» площею 16,3 м2.

2. Надати в оренду терміном на 2 роки та 11 місяців зі ставкою орендної плати згідно експертної оцінки:

1) Приватному підприємцю Грабарю Сергію Івановичу нежитлові приміщення загальною площею 28,42 м2, що розташовані за адресою: с.Динівці, вул. Кірова, 3-А, під розміщення магазину;

2) Приватному підприємцю Бушиній Світлані Василівні з 07 серпня 2015 року нежитлові приміщення загальною площею 13,3 м2, що розташовані за адресою: с.Динівці, вул. Кірова, 3-А, під розміщення перукарні;

3) Приватному підприємцю Цуркану Юрію Андрійовичу в будівлі Комунальної установи «Новоселицька центральна районна лікарня» за адресою: м.Новоселиця, вул.Карамзіна, 1, 2,0 м2 коридора на 1-му поверсі поліклініки та 2,0 м2 у фойє лікувального корпусу під розміщення автоматів з приготування кави;

4) Сімківу Ігорю Орестовичу з 01 вересня 2015 року приміщення гаражу № 5 площею 17,82 м2, що розташований за адресою: м. Новоселиця, вул. Центральна, 37.

3. Доручити голові районної ради Кригану Р.В. укласти відповідні договори оренди із вищезазначеними юридичними та фізичними особами.

4. Частину 3 пункту 1 рішення ХVІІІ сесії районної ради VІ скликання від 19 вересня 2013 року за №16-18/13 «Про надання в оренду нежитлових приміщень, що належать до спільної власності територіальних громад міста Новоселиця та сіл Новоселицького району» вважати такою, що втратила чинність (стосується надання в оренду нежитлових приміщень загальною площею 36,9 м2 відділу Державної пенітенціарної служби України в Чернівецькій області).

5. Зобов’язати орендарів в місячний термін з моменту підписання договору оренди нежитлових приміщень застрахувати майно на користь орендодавця від випадкової загибелі чи пошкодження на термін дії договору та надати копії у відділ комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та управління об’єктами спільної власності територіальних громад району (Томулець А.К.).


Голова районної ради                                                                                                                                                    Р.Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Голова районної ради Дмитро Вакарюк підписав розпорядження від 14.05.2019 року № 13-р про скликання 30 травня 2019 року ХХІV чергової сесії районної ради VІІ скликання з порядком денним: 1.Про звіт щодо виконання районного бюджету за перший квартал 2019 року. 2.Про внесення змін до рішення ХХІІ позачергової сесії районної ради VІІ скликання № 2-22/18 «Про районний бюджет на 2019 рік» від 20 грудня 2018 року. 3.Про результати обстеження технічного стану будівель та споруд позашкільного оздоровчо-виховного закладу « Калинка». 4.Про заходи, проблеми та перспективи щодо оздоровлення дітей в літній період 2019 року. 5.Про стан харчування хворих в Комунальному некомерційному підприємстві «Новоселицька районна лікарня». 6. Інші.