Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №5-31/15 від 28.05.2015. Про організацію оздоровлення дітей у 2015 році
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №5-31/15

28 травня 2015 року                                                                                                           м. Новоселиця

Про організацію оздоровлення дітей у 2015 році

Заслухавши інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фолошні В.Г. та співдоповідь заступника голови постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Маноляк Ф.Л. «Про організацію оздоровлення дітей у 2015 році», враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Фолошні В.Г. та співдоповідь заступника голови постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Маноляк Ф.Л. «Про організацію оздоровлення дітей у 2015 році» взяти до відома.

2. Управлінню освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити:

1) ефективне виконання рішення районної ради щодо організації оздоровлення дітей за №5-24/14 від 04 червня 2014 року;

2) стовідсоткову пропускну спроможність позашкільного оздоровчо-виховного закладу «Калинка»;

3) сприяння залученню додаткових коштів підприємств, установ, організацій, об’єднань, спонсорів для посилення фінансування відпочинку та оздоровлення дітей.

3. Рекомендувати міському та сільським головам розглянути питання організації відпочинку та оздоровлення дітей на виконкомах рад за участю директорів навчальних закладів та представників управління освіти районної державної адміністрації.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на районну державну адміністрацію та постійну комісію районної ради з питань освіти та молодіжної політики (Кот О.С.).


Голова районної ради                                                                                                                                                       Р.Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.