Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №4-30/15 від 19.03.2015. Про виконання рішення районної ради за №5-6/11 від 15 вересня 2011 року «Про роботу автоперевізників та заходи з покращення якості транспортного обслуговування населення району»
завантажити документ

У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХХ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №4 - 30/15

19 березня 2015 року                                                                                                                м. Новоселиця

Про виконання рішення районної ради за №5-6/11
від 15 вересня 2011 року «Про роботу автоперевізників
та заходи з покращення якості транспортного
обслуговування населення району»

Заслухавши та обговоривши інформації начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В., директора приватного підприємства «НОВ-ТРАНС-АВТО» Колоса В.А., співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності Нікітіна О.В. щодо виконання рішення районної ради за №5-6/11 від 15 вересня 2011 року «Про роботу автоперевізників та заходи з покращення якості транспортного обслуговування населення району», враховуючи пропозиції робочої групи з перевірки виконання заходів покращення транспортного обслуговування населення району, висновки постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності, керуючись частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформації начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В., директора приватного підприємства «НОВ-ТРАНС-АВТО» Колоса В.А. та співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності Нікітіна О.В. щодо виконання рішення районної ради за №5-6/11 від 15 вересня 2011 року «Про роботу автоперевізників та заходи з покращення якості транспортного обслуговування населення району» взяти до відома.

2.Приватному підприємству «НОВ-ТРАНС-АВТО» в місячний термін привести роботу з організації перевезення пасажирів у відповідності до ліцензійних та договірних умов.

3.При невиконанні пункту другого цього рішення виконавчому апарату районної ради узагальнити та підготувати відповідну інформацію щодо недоліків роботи ПП «НОВ-ТРАНС-АВТО» на адресу обласної державної адміністрації як організатора перевезень пасажирів автомобільним транспортом з метою вжиття відповідних заходів реагування та впливу.

4.Рекомендувати районній державній адміністрації та ПП «НОВ-ТРАНС-АВТО» впродовж тридцяти днів спільно з міською радою вивчити питання щодо можливості розміщення автотранспорту для перевезення пасажирів на окремій стоянці.

5.Управлінню економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації (Істратій Л.В.) забезпечити постійний моніторинг ситуації на ринку пасажироперевезень та вжиття відповідних заходів реагування з метою покращення якості обслуговування автоперевізниками пасажирів на території району.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, транспорту, зв’язку, будівництва, житлово-комунального господарства та підприємницької діяльності (Нікітін О.В.).

Голова районної ради                                                                                                                                                        Р.КриганДовідка
про роботу автоперевізників та заходи з покращення якості
транспортного обслуговування населення району


Питання дотримання чинного законодавства в сфері перевезення пасажирів знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації.

Керівникам органів місцевого самоврядування направлені листи з проханням провести відповідну роботу по виявленню осіб, які здійснюють перевезення пасажирів із населених пунктів до обласного та районного центру з порушенням вимог чинного законодавства.

Окрім цього, при проведенні нарад із залученням керівників органів місцевого самоврядування, постійно наголошується на необхідності дотримання чинного законодавства в сфері перевезення пасажирів.

Протягом січня-жовтня 2014 року інформації від сільських рад щодо виявлення осіб, що здійснюють перевезення пасажирів з порушенням чинного законодавства не надходила.

У відповідності до рішення конкурсного комітету з організації та проведення конкурсів щодо визначення пасажирських перевізників на приміських та міжміських внутрішньо обласних автобусних маршрутах загального користування Чернівецької облдержадміністрації від 31.08.2010 року приватне підприємство «НОВ-ТРАНС-АВТО» визнано переможцем на автобусних маршрутах загального користування майже по всіх напрямках в Новоселицькому районі, з них:

- внутрішньорайонні – 5 маршрутів (Новоселиця-Мамалига, Новоселиця-Балківці, Новоселиця-Несвоя, Новоселиця-Жилівка, Новоселиця-Рокитне).

- сполучення з обласним центром – 5 маршрутів (Новоселиця-Чернівці, Чернівці-Шишківці, Чернівці-Берестя, Чернівці-Рокитне, Чернівці-Мамалига).

Загальна кількість транспортних засобів, що обслуговують вищевказані маршрути - 83 одиниці. Всі транспортні засоби відповідають технічним вимогам. Водії автобусів щоденно проходять медичний огляд та технічний огляд транспортних засобів. На підприємстві є власний механік та лікар, який має спеціальний медичний дозвіл на проведення передрейсового огляду.

Окрім цього, інші перевізники обслуговують маршрути Чернівці-Подвірне (ПП Андріцький), Чернівці-Балківці (ПП Урсакій), Чернівці-Малинівка (ПП Руссу О.). Також в районі працюють ПП «Транссервіс Анна-Ніко» та ПП Киреляк С.І.;

З метою покращення якості пасажирських перевезень вздовж автомобільної дороги державного значення Стрий – Івано-Франківськ – Мамалига в с.Припруття силами Припрутського сільського голови встановлено п’ять зупинок громадського транспорту та в с.Бояни за рахунок коштів сільської ради встановлено одну зупинку.

Окрім цього, з метою покращення якості та безпеки пасажирських перевезень протягом поточного року проведено ряд ремонтних робіт щодо покращення дорожнього покриття. Окремо слід зазначити, ремонт ділянки автомобільної дороги загального користування О 26105 Маршинці-Форосна-Довжок-/Н-03/ між селами Котелеве-Черленівка.

З метою реагування на заяви мешканців району щодо недотримання перевізниками норм Закону України «Про автомобільний транспорт» (відмови перевізника в пільговому перевезенні), райдержадміністрацією протягом січня-жовтня 2014 року було направлено два листа до Територіального управління Укравтотрансінспекції на наземному транспорті в Чернівецькій області з проханням прийняти міри у відповідності до чинного законодавства України до перевізника ПП «НОВ-ТРАНС-АВТО», який порушив Закон України «Про автомобільний транспорт», в результаті чого на ПП «НОВ-ТРАНС-АВТО» було винесено постанову про застосування адміністративно-господарського штрафу у відповідності до вимог ч.1 абз.2 ст.60 ЗУ «Про автомобільний транспорт», було попереджено директора ПП «НОВ-ТРАНС-АВТО» про проведення додаткових інструктажів з водіями транспортних засобів, щодо неухильного дотримання ними вимог чинного законодавства особливо в частині пільгового перевезення окремої частини категорії громадян та накладено адміністративний штраф на водія ПП «НОВ-ТРАНС-АВТО» Ротар В.В.

Начальник управління економіки та розвитку
інфраструктури райдержадміністрації                                                                                                                          Л. Істратій

Новоселицька районна рада

Оголошення

Районна рада оголошує конкурс з відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки вартості: -нежитлових приміщень поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м. для облаштування кабінетів лікаря-отоларинголога, що розташоване за адресою: провулок Карамзіна,1, місто Новоселиця, Чернівецька область, 60300.