Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Протокол №7/17 від 10.03.2015. Протокол постійної комісії з питань екологічної безпеки, транскордонного співробітництва та інвестиційної діяльності
завантажити документ

УКРАЇНА
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Постійна комісія з питань екологічної безпеки,
транскордонного співробітництва та інвестиційної діяльності

10 березня 2015 року                                                                                                                                  м. Новоселиця

ПРОТОКОЛ №7/17

Присутні члени комісії:
1. Бежан В. В. – голова комісії;
2. Сланіна А. Г. – заступник голови комісії;
3. Сімків І.О. – секретар комісії;
4. Шкуматов О.В. – член комісії.

Відсутні члени комісії:
1. Саінчук М.І. – член комісії;
2. Ревега Т.К. – член комісії.

Присутні запрошені:
1. Головко С.Г. – головний державний санітарний лікар Новоселицького та Герцаївського районів;
2. Істратій Л.В. – начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації;
3. Балацко І.М. – керуючий справами районної ради;
4. Шугані Ю.А. – головний спеціаліст відділу комунальної власності з питань розвитку територіальних громад та залучення інвестицій районної ради;
5. Представники ЗМІ.

Головує Бежан В.В.

Порядок денний

І. Планове питання:
Про санітарний стан джерел водопостачання та якість питної води в районі.
Інформує: головний державний санітарний лікар Новоселицького та Герцаївського районів Головко Сергій Григорович.

ІІ. Сесійні питання:
1. Про хід виконання заходів Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Новоселицького району на 2011-2020 роки.
Інформує: начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В.
2. Про проект порядку денного XXХ чергової сесії районної ради VI скликання від 19 березня 2015 року.
Інформує: керуючий справами районної ради Балацко Іван Миколайович.

ІІІ. Різне.

1. СЛУХАЛИ: Про санітарний стан джерел водопостачання та якість питної води в районі.
Інформував: Головко С.Г., головний державний санітарний лікар Новоселицького та Герцаївського районів (текст виступу додається).

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

Інформацію головного державного санітарного лікаря Новоселицького та Герцаївського районів Головка С. Г. «Про санітарний стан джерел водопостачання та якість питної води в районі» взяти до відома.

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – 4 (Бежан В.В., Сланіна А.Г., Сімків І.О., Шкуматов О.В.)
ПРОТИ – 0
УТРИМАЛИСЬ – 0

2. СЛУХАЛИ: Про хід виконання заходів Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Новоселицького району на 2011-2020 роки (текст виступу додається).

Інформувала: Істратій Л.В., начальник управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації.

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Інформацію начальника управління економіки та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації Істратій Л.В. «Про хід виконання заходів Програми сприяння залученню інвестицій в економіку Новоселицького району на 2011-2020 роки» взяти до відома.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації активізувати роботу Форуму місцевого розвитку Новоселицького району задля сприяння у реалізації проектів територіальних громад сіл Берестя, Довжок, Динівці та Чорнівка в рамках Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – ІІІ».

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – 4 (Бежан В.В., Сланіна А.Г., Сімків І.О., Шкуматов О.В.)
ПРОТИ – 0
УТРИМАЛИСЬ – 0

3. СЛУХАЛИ: Про проект порядку денного XXХ чергової сесії районної ради VI скликання від 19 березня 2015 року.

Інформував: керуючий справами районної ради Балацко І.М. (порядок денний сесії додається).

ПОСТІЙНА КОМІСІЯ ВИРІШИЛА:

1. Інформацію керуючого справами районної ради Балацка І.М. «Про проект порядку денного ХХХ чергової сесії районної ради VІ скликання від 19 березня 2015 року» взяти до відома.

2. Погодитись із запропонованим проектом порядку денного ХХХ чергової сесії районної ради VІ скликання від 19 березня 2015 року та внести його на розгляд пленарного засідання.

ГОЛОСУВАЛИ:

ЗА – 4 (Бежан В.В., Сланіна А.Г., Сімків І.О., Шкуматов О.В.)
ПРОТИ – 0
УТРИМАЛИСЬ – 0

4. Різне.

Голова постійної комісії                                                                                                                                                        В. Бежан
Секретар постійної комісії                                                                                                                                                      І.СімківПро санітарний стан джерел водопостачання та якість питної води в районі

Відділ здійснення держсанепіднагляду у Новоселицькому районі Новоселицького міжрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Чернівецькій області надає інформацію «Про стан санітарної охорони джерел водопостачання та якість питної води в районі.

В Новоселицькому районі, станом на 01.03.2015 року: водозабезпечення населення району здійснюється від комунального водогону, 316 локальних водопроводів, 115 громадських та біля 8-ми тисяч приватних колодязів.

Водопроводи та громадські криниці паспортизовані. Водопровід м. Новоселиця побудований в 1953р. Потужність водопроводу 350 м3. за добу, загальна довжина 12,6 км. З моменту здачі водопроводу в експлуатацію капітальний ремонт не проводився. Щорічно проводиться поточний ремонт, або ремонт після ліквідації проривів. У 2014 році проведено ремонт і заміна більше 635м металевих труб на сучасні поліетиленові. Санітарно-захисна зона дотримується лише на свердловині № 1 по вул. Суворова, на інших 3-х із-за відсутності території огорожа є на відстані 2-3 метрів.

Відповідно до вимог ДСанПіНу ДсанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» лабораторний контроль якості води проводиться згідно затверджених та погоджених графіків.

Сільські ради укладали угоди з приватним підприємцем Онофрійчук В.І. на проведення дезінфекції громадських криниць. Дана робота проводиться 2 рази на рік та по епідпоказах.

У 2008 р. після паводків для забезпечення населення району доброякісною питною водою були вибрані земельні ділянки під свердловин у с. Тарасівці, Ванчиківці, Костичани, Мамалига, та дві свердловини для м. Новоселиця. Дані роботи були проведені, але свердловини не дообладнанні (пробурено 18-22м., встановлені труби та за відсутності фінансування, дана робота була призупинена.).

За 2014 рік відібрано 12 проб води з комунального водогону, 22 проби з локальних водогонів та 100 проб з громадських криниць. Одна проба з громадської криниці не відповідає по бактеріологічним показникам вимогам ДСанПіНу ДсанПіНу 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».