Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №3-29/15 від 29.01.2015. Про районний бюджет на 2015 рік
завантажити документ


У К Р А Ї Н А

НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
ХХІХ позачергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №3-29/15

29 січня 2015 року                                                                                                                                                    м.Новоселиця

Про районний бюджет на 2015 рік

Керуючись Законом України «Про державний бюджет України на 2015 рік», Бюджетним кодексом України, пунктом 17 частини 1 статті 43 та статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи висновки профільних постійних комісій, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Визначити на 2015 рік:

-доходи районного бюджету у сумі 288750900 гривень, у тому числі доходи загального фонду 287157100 гривень, доходи спеціального фонду 1593800 гривень, згідно з додатком №1 до цього рішення;

-видатки районного бюджету у сумі 288750900 гривень, в тому числі видатки загального фонду 287157100 гривень, видатки спеціального фонду – 1593800 гривень ;

2.Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2015 рік за відомчою структурою видатків згідно з додатком № 2 до цього рішення.

3.Визначити оборотний касовий залишок районного бюджету у сумі 900000 гривень.

4.Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2015 рік у сумі 930600 гривень.

5.Надати іншу цільову субвенцію місцевим бюджетам з районного бюджету на 2015 рік у сумі 16009400 гривень згідно з додатком № 3 до цього рішення.

6.Затвердити формулу розподілу іншої субвенції з районного бюджету на утримання дитячих навчальних закладів, які будуть фінансуватись з місцевих бюджетів згідно з додатком № 6.

7.Затвердити формулу розподілу іншої субвенції з районного бюджету на утримання сільських закладів культури, які будуть фінансуватись з місцевих бюджетів згідно з додатком № 7.

8.Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2015 рік згідно з додатком № 4.

9.Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 149600 гривень згідно з додатком № 5 до цього рішення.

10.Установити, що у 2015 році фінансування заходів місцевих програм проводиться за умови укладення угоди між виконавцями заходів програми та головними розпорядниками коштів районного бюджету.

11.Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2015 рік за економічною структурою та за видами видатків:

- оплата праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на оплату праці;

- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

12.З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.

13.Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частин районного бюджету в разі збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, обласного бюджету, здійснювати їх розподіл (перерозподіл) між бюджетами сіл, головними розпорядниками коштів районного бюджету за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету та подальшим затвердженням на сесії районної ради.

14.Установити, що:

1).Перерозподіл обсягу субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та допомог населенню, виходячи з фактично нарахованих обсягів відповідних пільг, субсидій і допомог населенню в межах загального обсягу таких субвенцій, впродовж 2015 року здійснюється згідно розпорядження голови районної державної адміністрації з наступним внесенням змін до рішення сесії районної ради «Про районний бюджет на 2015 рік».

2).Внесення відповідних змін до помісячного розпису асигнувань по субвенціях з Державного бюджету України в межах річних призначень здійснюється фінансовим управлінням райдержадміністрації на підставі відповідних розрахунків.

15. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

16.Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації в процесі виконання районного бюджету здійснювати перерозподіл його бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах в межах їх загального обсягу:

-за розпорядженнями голови районної ради (щодо цільового фонду районної ради);

-за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету щодо кодів економічної та в межах коду функціональної класифікацій.

17.Надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації на розміщення тимчасово вільних залишків коштів загального та спеціального фондів районного бюджету у 2015 році на вкладних (депозитних) рахунках у банках.

18.Головним розпорядникам коштів, які фінансуються з районного бюджету, рекомендувати міському та сільським головам:

-передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2015 рік в повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, недопускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених виплат;

-установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених на 2015 рік.

19.Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2015 рік до доходів належать надходження визначені у статті 64 Бюджетного кодексу України.

20.Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2015 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.

21.Установити, що в тих випадках, коли управління та інші структурні підрозділи райдержадміністрації вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.

22.Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

23.Рішення сесії районної ради “Про районний бюджет на 2015 рік” набуває чинності з 1 січня 2015 року і діє до 31 грудня 2015 року.

24.Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.

25.Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового управління районної державної адміністрації Дячук Н.С. та постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансв та управлння обєктами комунальної власності територіальних громад району (Томулець А.К.)

Голова районної ради                                                                                                                                                    Р.Криган

Новоселицька районна рада

Оголошення

Об’єкт оренди: нежитлові приміщення першого поверху поліклінічного відділення Комунального некомерційного підприємства «Новоселицька районна лікарня» загальною площею 19,4 кв. м., для облаштування кабінетів лікаря отоларинголога.