Територіальні громади Чернівецької області

  • вхід на портал
  • реєстрація

Новоселицька районна рада

Документи

Рішення №8 -28/14 від 18.12.2014. Звіт «Про виконання Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013-2014 роки» та про Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2015-2016 роки
завантажити документ
У К Р А Ї Н А
НОВОСЕЛИЦЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

ХХVІІІ чергова сесія VІ скликання

РІШЕННЯ №8-28/14

18 грудня 2014 року                                                                                                                                                   м. Новоселиця

Звіт «Про виконання Програми реалізації
державної політики з питань сім’ї, дітей та
молоді Новоселицького району на 2013-2014
роки» та про Програму реалізації державної
політики з питань сім’ї, дітей та молоді
Новоселицького району на 2015-2016 роки

Заслухавши звіт начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Козубовського М.Г. «Про виконання Програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселиць-кого району на 2013 – 2014 роки» та інформацію про Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2015-2016 роки, співдоповідь голови постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики Кот О.С., враховуючи висновки постійної комісії районної ради з питань освіти та молодіжної політики, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Звіт начальника відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Козубовського М.Г. «Про виконання Програми ре-алізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013 – 2014 роки» взяти до відома.

2.Затвердити Програму реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2015-2016 роки , що додається.

3.Обсяг видатків на виконання заходів Програми щорічно визначати в межах бю-джетних коштів, затверджених рішенням районної ради про районний бюджет.

4.Щорічно заслуховувати на сесії, або профільній комісії районної ради, виконав-ців про хід реалізації та ефективність заходів Програми.

5.Рішення районної ради №11-14/12 від 20 грудня 2012 року «Про Програму реа-лізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді Новоселицького району на 2013-2014 роки» вважати таким, що втратило чинність та зняти з контролю.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації Данілову А.О., заступника голови районної ради Гортюка В.Т. та постійну комісію районної ради з питань освіти та молодіжної політики (Кот О.С.).

Голова районної ради                                                                                                                                                        Р.Криган